EISMO CENTRAS, vairavimo mokykla

EISMO CENTRAS, vairavimo mokykla

Kultūringas vairuotojas – saugus vairuotojas!

Padaliniai

Kainos

„B”  kategorija (mokinantis su grupe) – 320,00 €

„B” kategorija (teoriją ruošiantis savarankiškai) – 300,00 €

„A” + „B” kategorijos – 470,00 €

Renkamos grupės

Grupės renkamos  A, B, C, CE ir D kategorijų, kiekvieną mėnesį. Kursai vyksta pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais nuo 17 val.

Transporto priemonės

automobilis: HYUNDAI I-30

autobusas: VOLVO B12

Kalbos

Lietuvių klb.

Įmonė

Įmonės pavadinimas
IĮ JURBARKO SAUGAUS EISMO CENTRAS
Įmonės kodas
158320066
Įmonės adresas
Vasario 16-osios g. 10B, Jurbarkas

Aprašymas

Mūsų stiprybės:

  • Vairavimo mokykloje dirba kvalifikuoti darbuotojai, kurie rūpinasi, kad būtų sudarytos kuo palankesnės sąlygos įgyti reikiamas žinias ir sėkmingai išlaikyti egzaminus.
  • Čia jaunieji vairuotojai gali įgyti ne tik elementarių žinių ir vairavimo įgūdžių, bet taip pat sužinoti ir išmokti, kaip elgtis nestandartinėse situacijose, kaip vairuoti saugiai ir atsakingai, kad vairavimas taptų tikru malonumu.
  • Lanksti atsiskaitymo sistema leidžia patogiai atsiskaityti už kursus.
  • Puiki mokymo bazė, didelė kompiuterių klasė, aprūpiname mokomąja literatūra, nuotolinio mokymo kompiuterinė programa
  • Vairavimo pamokų pradžia – mokiniui palankiu laiku.
  • Galima tobulinti vairavimo įgūdžius (jau turintiems vairuotojų pažymėjimus).
  • Naujos grupės renkamos kas 4 savaites.
  • Mūsų mokyklos mokiniai nemokamai gali tobulinti vairavimo įgūdžius su šeimos instruktoriais mūsų vairavimo autodrome.

Trumpa istorija

Vairavimo mokykla „Autrida” įkurta 1998 m. liepos 30 d. Pagrindinė veikla buvo „B“ kategorijos transporto priemonių vairuotojų rengimas. Per savo gyvavimo laikotarpį įmonė paruošė daugiau kaip 3000 „B“ kategorijos transporto priemonių vairuotojų, kurie sėkmingai vairuoja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

2004 m. gruodžio 3 d. vairavimo mokykla tapo Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos nare. Mokykla vadovaujasi bendru 2012-ųjų metų suvažiavime priimtu etikos kodeksu.

Nuo 2007 m. pavasario įmonė pradėjo ruošti „A1“, „A“ (motociklo) vairuotojus. Įsigyti Honda ir Kavasaki motociklai. Rengiami mopedų vairuotojų kursai. Rudenį mokymo klasė persikėlė į naujas mokymo patalpas, esančias antrame pastato aukšte. Centre palaipsniui įrengta puiki kompiuterinė mokymo klasė, kurioje yra 26 kompiuteriai, vaizdo projektorius, DVD grotuvas, televizorius. Mokymo klasėje įrengta vėdinimo sistema (oro kondicionierius).

2009 m. sausio 1 d. vairavimo mokykla pradėjo naują savo veiklos etapą. Tuo pačiu priimtas naujas pavadinimas – Jurbarko saugaus eismo centras, kuris tiksliau nusako įmonės tikslus ir vykdomą veiklą.

2010 m. sausio 18 d. gavome leidimą ruošti papildomus kursus po teisių atėmimo. Taip pat šiais metais pradėjom stiprinti centro praktinę mokymo bazę. Eismo centre įrengtas modernus vairavimo autodromas, kuris yra prieinamas visiems Jurbarko gyventojams, norintiems išmokti vairuoti ar patobulinti savo vairavimo įgūdžius. Įrengtos reguliuojamos ir nereguliuojamos sankryžos, eismas ratu, vienos krypties eismas. Įsigijome naują mokomąjį automobilį „B“ kategorijai mokyti VW GOLF-6. „C“, „CE“ kategorijoms ruošti įsigijome automobilį MERCEDES BENZ Nr. FRV 220 su priekaba OBERMAIER. „A1” ir „A” kategorijoms mokyti įsigytas Yamaha FZ6 motociklas.

2011 m. lapkričio 23 d. Jurbarko saugaus eismo centras pradėjo ruošti dar ir „BE”, „C”, „CE” kategorijas.

2013 m. vasario 14 d. pradėti vykdyti profesinio mokymo kursai krovininių automobilių vairuotojams „95 kodas”. Liepos 1 d. pradėti vykdyti papildomi kursai pradedantiesiems vairuotojams, pažeidusiems Kelių eismo taisyklių reikalavimą (-us). Taip pat šiais metais įsigijome naują a. m. „B“ kategorijai mokyti HYUNDAI I-30. Rudenį gavome teisę ruošti „D” kategorijos vairuotojus. Šios kategorijos vairuotojų ruošimui įsigijome autobusą VOLVO B12.

Padaliniai