Euro Draivas, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Euro Draivas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

8,2 Gerai Atsiliepimai: 82

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

10,0 / 10 Fantastiškai 35 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Tikrai 10/10, Rekomenduoju."

Absoliučiai nieko.

Didelis ačiū instrukltoriui Jevgenijui, labai geras žmogus, labai daug išmokau, ramus ir profesionalus. Dėkui Editai už šiltą priėmimą, nuostabi moteris, džiaugiuosi su ja susipažinus. Visa komanda superiniai.

10,0 / 10 Fantastiškai 35 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Super"

Nieko

Viskas tobula

10,0 / 10 Fantastiškai 99 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"-"

Geri instruktoriai, labai gerai viska paaiskina. Labai geras aptarnavimas, kainos nesikandziuoja

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju!!!!"

Negaliu pasakyti nieko blogo apie šią mokyklą

Viskas labai patiko, esu nerealiai patenkinta šia mokykla, visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto! Esu be galo dėkinga, kad mokykloje buvo suteikta galimybe važinėti ne su vienu instruktoriumi, tokiu būdu pripratau prie kito žmogaus šalia ir be baimės jausmo nuvažiavau į Regitra, nebuvo jokio streso, kad šalia kitas žmogus sėdi . Taip pat labai džiaugiuosi, kad egzamino diena buvo suteikta galimybė prasivažiuoti su instruktoriumi ir instruktorius nuvežė iki Regitros todėl tikrai jaučiausi daug ramiau, nes dar prieš egzaminą pakartojo instruktorius esminius dalyku. Didelis AČIŪ Eurodraivas kolektyvui! :*

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Malonūs, profesionalūs darbuotojai, aukšta mokymų kokybė. "

Visų pirma, labai maloni, draugiška administracija. Bet visgi šis atsiliepimas ir didžiulis ačiū yra skirtas mane vairuoti mokiusiam instruktoriui - Remigijui. Jo dėka į Regitrą ėjau užtikrinta ir pasitikinti savimi, žinodama, kad MOKU vairuoti. Žinoma, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. :) Tad esu nepaprastai dėkinga instruktoriui, kuris visada atsakydavo į visus kilusius klausimus, visada būdavo geros nuotaikos, duodavo daugybę patarimų. Žodžiu - super! Esu nepaprastai laiminga, kad turėjau galimybę mokytis vairuoti čia, visiems rekomenduoju šią profesionalią mokyklą. :)

10,0 / 10 Fantastiškai 27 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju!!! Viskas SUPER "

Rekomenduoju Eurodraiva, viskas labai gerai nuo teorijos paskaitu iki praktikos - 10 balu! Aciu instruktoriui Jevgnijui uz kantrybe ir gerus patarimus kurie labai padejo egzaminui Regitoj

9,7 / 10 Fantastiškai 18 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju"

Žiauriai gera mokykla, geras instruktorius ir mokytojas. Labai dėkingas savo instruktoriui Remigijui. Ko gero tai pats geriausias instruktorius Lietuvoje! :)

9,9 / 10 Fantastiškai 32 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju "

Esu labai patenkintas

10,0 / 10 Fantastiškai 21 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju šį vairavimo mokyklą!!"

Tik geriausi atsiliepimai apie Eurodraivą!!
Labai labai esu dėkinga mano geriausiam instruktoriui Remigijui:) Tikrai superinis savo srities profesionalas ir žmogus. Geriausi linkėjimai jam!:) Labai pasiilgau jau pamokų su juo:) Jau vairuoju 4mėnesius, naudojausiu visais jo patarimais vairuojant ir prižiūrint jau savo mašiną:) Rekomenduoju jį visiems savo draugams ir visiems čia tik ieškantiems gero instruktorius ir tik pradedantiems kelią iki vairuotojo pažymėjimo:)
Didelis ir nuoširdus AČIŪ!!!

10,0 / 10 Fantastiškai 24 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Viskas LIUKS!!!"

Noriu padekoti visam Eurodraivo kolektyvui, teorijos destytojui Viktorui, grieztas, bet aiskina teorija 100 % gali drasiai laikyti Regitroje po jo paskaitu!
Didelis ACIU instruktoriui Romanui! Islaikiau siandiena egzamina is pirmo karto, nors galvojau, kad oro salygos pakis koja, nes vel ziema prasidejo:)
Tikrai galiu rekomenduoti sia mokykla ir instruktoriu Romana!!!!!

9,7 / 10 Fantastiškai 23 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Viskas lb super!!!!"

Visam Eurodraivo kolektyvui! ACIU!! snd islaikiau Regitroje vairavimo egzamina is pirmo karto , labai supereriniai zmoniski instruktoriai.Vazinejau su dvejais nes norejau isbandyti ne su vienu, abudu lb geri. Nera itampos, aiskina suprantamai ir paprastai.
Rekomenduoju!!!

6,0 / 10 Patenkinamai 31 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"-------"

Reklamoje deklaruojama, kad „EURODRAIVAS“ – europietiškos kultūros mokykla. Patikėjau ir tik vėliau supratau, kad ne apie 21amžiaus kultūrą yra kalbama. Inventorius klasėje nutrintas, kompiuteriai, manau, taip pat geriausiu atveju 20 a, nes iki mūsų laikų, kiek mačiau, nugyveno tik 2 ir tie, matyt itin brangūs kaip istorinė vertybė, nes labai saugomi (reik prašyt ir, kaip bibliotekos skaitykloje, juos jums atneša). Tiesa – transporto priemonės tikrai 21 amžiaus. O šiaip dvelkia ne tik viduramžiais, bet ir vergovine santvarka su šeimininke ir keliais vergais, kurie, didžiąja dalimi, savo iniciatyva (kitaip nesuvokiama) bando kepti vairuotojus stengdamiesi atkreipti ponios dėmesį . Lenkiu galvą prieš instruktorius, nes 21 amžiuje esant tokioms darbo sąlygoms, JŪS dar sugebate turėti pakantumo mokiniams, darbdavei bei demonstruoti savo profesionalumą... O vertinant, kad mokykla Lietuvoje, o Lietuva – Europoje, tai matyt ir europietiškos kultūros dalelė ten yra... ???

Geros transporto priemonės.

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Labai patiko"

Labai patiko tiek aptarnavimas, tiek mokymas. Rekomenduoju instruktorių Remigijų, viską puikiai išmokė, regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!

8,0 / 10 Gerai 28 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Kiek įdėjau, tiek gavau"

Reikėjo mokytis

Mokyklą rinkausi pagal patogumą susisiekti (nes visos jos šiaip panašios - moko vairuoti). Manau, kad prie vairo, kaip ir kitose srityse, pakankamai daug atsitiktinių žmonių, todėl nenorėdama būti “blogu šokėju” atėjau į “Eurodraivą” ne linksmai praleisti laiką, o mokytis. Teisė vairuoti tapo man būtinybe, o ne užgaida, todėl tam dėjau atitinkamas pastangas, ir esu labai dėkinga visiems šiame procese dalyvavusiems asmenims, nes šiai dienai aš jau esu “klevas”.

2,7 / 10 Blogai 25 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Yra savų pliusų, minusų. "

Lankiau teoriją pas Viktorą, tai nepatiko mokymo metodai. Silpnai ruošia egzaminui, paskaitos nuobodžios. Siūlyčiau jau geriau pataupyti pinigus ir individualiai mokytis teorijos.

Išbandžiau ne vieną mokyklos instruktorių, tai Jevgenijus, mano nuomone, profesionaliausiai dirba ir gerai paruošia Regitrai. Sąžiningas, malonus, kantrus instruktorius.

9,3 / 10 Labai gerai 18 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Baigusi šią vairavimo mokyklą, jaučiuosi drąsiai ir saugiai vairuojant"

Teorija buvo išmokyta aiškiai , su konkrečių situacijų pavyzdžiais. Praktika taip pat išmokyta taip, jog neliko jokių, pačių svarbiausių, klausimų. Buvo važiuojama įvairiomis sąlygomis ir ugdomi įvairūs įgūdžiai. Tad tikrai REKOMENDUOJU šią vairavimo mokyklą!!;)

10,0 / 10 Fantastiškai 24 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Tik geriausios rekomendacijos!"

Apie vairavimo mokyklą galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus! Laikiausi eksternu, todėl iškart po teorijos egzamino regitroje prisistačiau mokykloje su dovanų kuponu. Po registracijos su manimi susisiekė instruktorius Remigijus praėjus vos porai dienų. Buvau pradedančioji nuo visiško nulio, neturėjau jokių žinių apie mašinas ir vairavimą. Esu labai patenkinta, kad turėjau galimybę mokytis pas šį instruktorių, pamokos visada būdavo informatyvios, viskas paaiškinta suprantamai ir net suprantamai moterims, nes mums tikrai kyla dažniausiai daugiau klausimų..:) Pamokas susiderindavome kaip įmanoma dažniau, bet reikia suprasti ir žmogiškąjį faktorių, kad mokinių yra daug ir pamokos nevyksta taip dažnai kaip norisi. Noriu padėkoti instruktoriui už visas suteiktas žinias, paskatinimą ir už tai, kad išmokė pasitikėti savimi, ko pasekoje išlaikiau vairavimo egzaminą tiek mokykloje, tiek regitroje iš pirmo karto!

9,4 / 10 Labai gerai 24 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"+"

savu niuansu visi turim, bet visuomoje viskas tikrai OK!

Super mokykla, viskas islaikyta is pirmo karto ir greitai, teorija is pirmo karto, mokyklinis praktinis egzaminas is pirmo, ir regitroje egzaminas taip pat is pirmo karto tai jau daug ka sako apie mokykla, bet aisku priklauso ir nuo zmogaus. Ka galiu pasakyt,
Labai maloni direktore, jei kyla kokiu nesklandumu viska sutvarkys, visas iskylusias problemas, patars rupimu klausimu. Administratore Svetlana irgi labai malonus , siltas zmogus. Teorijos pamokos buvo idomios, mokytojas linksmas su puikiu humoro jausmu, dave daug geru patarimu bei idomiu istorijiu papasakojo tikrai pravers vairuojant. Na ir instruktorius Andrejus B. tikras profas, per visa pamoku kursa nei karto nepakele balso, nors ir kvailas klaidas dariau, visada ramiai viska isaiskindavo, parodydavo, i pamokas ejau be jokios baimes ir sterso, visada su noru, didelis aciu jam. Aciu Eurodraivui. + puiki kaina

10,0 / 10 Fantastiškai 43 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Teorija važiavimas aukščiausiam lygyje."

Viskas puiku. Rekomenduoju.

1,0 / 10 Blogai 27 m. B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Deja viskas blogai...."

Deja esu labai nepatenkinta sia mokykla. galeciau labai daug parasyti, bet bandysiu trumpai. pradesim nuo teorejos mokymo, tikrai labai pasigailejau kad atejau i teorijos pamokas, ispradziu lankiau o poto tiesiog skaiciau namie knygele, nesbuvo daugiau naudos.kada jau norejau pradeti vazineti su instruktorium turejau islaikyti arba tris kartus teorijos egzamina mokykloje, arba regitroje. kadangi i regitra buvau usiregistravus po dvieju savaiciu, pabandziau islaikyti mokykloje. kai islaikiau atejau pas administratore ji pasake laukit skambucio, jums instruktorius paskambins. taip pralaikiau savaite, tada pradejau skambint, administratore paaiskino. kad norint vazineti su instruktorium reikia sumoketi visa likusia suma,kodel man sito nepranese iskart nezinau. kita diena atejau sumoketi likusius pinigus, vietoj administratores sedejo direktore, viskas kaip ir gerai patenkinta juk moku pinigus. sumokejau, bet pamirsau pasiimti ceki. kita diena atejau kad duotu man ceki, ta pati direktore jau buvo labai nepatenkinta, nes atejau tada kai buvo paruosta kava. gavau ta ceki, tiesa sakant buvo jis man numestas ant stalo ir tikrai labai dziaugiuos kad pasiemau ji, nes kai pabaigiau kursus ir islaikiau mokyklini praktios egzamina, man skambino ir reikalavo tu pinigu, reikejo viska mest ir greitai vaziuot rodit butent ta ceki, nes tada direktore nes nesugebejo pazymeti kad sumoketa visa likusi suma. zodziu kita diena man paskambino instruktorius ir pasake kad jis labai uzimtas ir gales priimti tik po savaites, dar pralaikiau savaite, jau ir regitroj spejau teorija islaikyti. pirma karta atejus i vairavima pasirode viskas gerai, veliau prasidejo linksmybes. instruktorius pastoviai velavo 10-15 min, bet budavo ir 20 min, o baigdavom pamoka 10 min anksciau, tai kas lieka vairavimui?pacioj pradzioj jis buvo malonus, bet potom prasidejo kalbos visiskai nesusijusios su vairavimu, aiskteleje pastoviai ruke ir kalbejo su kitais instruktoriais vietoj to, kad sedeti ir aiskinti. nekalbu jau apie visus tos glostimus, patoviai tai rankyte reikia paglostyti, tai kojyte.praejus kuriam laikiui jau nebebuvo toks mielas, pradejo reikti, staigiai stabdyti. istikruju isgasdino stipriai. beto pamokas gerai jei buvo 2 kartus i savaite, pastoviai tik kartas i savaite, labai retai kada dvi gaudavau. daug turejau papildomu pamoku, bet vis ismokti nieko negalejau. tada drauge pasiule nueti pas jos instruktoriu i kita mokykla. atejus ten jis buvo sokiuruotas, kad per tiek laiko nieko neismokau. labai daug dalyku mano instruktorius tiesiog man neaiskino. taigi uzteko man 5 pamoku su kitu instruktorium ir islaikiau regitroje.
tiesa sakant kai skaitau visus gerus atsiliepimus apie eurodraiva, negaliu patiketi...

Nebuvo.