Atsiliepimai apie Euro Draivas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

8.2
Gerai Atsiliepimai: 85
8.1
8.0
8.0
8.7
8.5
8.3
8.1

Visi atsiliepimai

Dominykas

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Labai patiko"

-

Labai patiko tiek aptarnavimas, tiek mokymas. Rekomenduoju instruktorių Remigijų, viską puikiai išmokė, regitroje egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!

audrraa1

8 / 10 Gerai 28 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Kiek įdėjau, tiek gavau"

Reikėjo mokytis

Mokyklą rinkausi pagal patogumą susisiekti (nes visos jos šiaip panašios - moko vairuoti). Manau, kad prie vairo, kaip ir kitose srityse, pakankamai daug atsitiktinių žmonių, todėl nenorėdama būti “blogu šokėju” atėjau į “Eurodraivą” ne linksmai praleisti laiką, o mokytis. Teisė vairuoti tapo man būtinybe, o ne užgaida, todėl tam dėjau atitinkamas pastangas, ir esu labai dėkinga visiems šiame procese dalyvavusiems asmenims, nes šiai dienai aš jau esu “klevas”.

Vaiduokla

2.7 / 10 Blogai 25 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Yra savų pliusų, minusų. "

Lankiau teoriją pas Viktorą, tai nepatiko mokymo metodai. Silpnai ruošia egzaminui, paskaitos nuobodžios. Siūlyčiau jau geriau pataupyti pinigus ir individualiai mokytis teorijos.

Išbandžiau ne vieną mokyklos instruktorių, tai Jevgenijus, mano nuomone, profesionaliausiai dirba ir gerai paruošia Regitrai. Sąžiningas, malonus, kantrus instruktorius.

Laura

9.3 / 10 Labai gerai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Baigusi šią vairavimo mokyklą, jaučiuosi drąsiai ir saugiai vairuojant"

-

Teorija buvo išmokyta aiškiai , su konkrečių situacijų pavyzdžiais. Praktika taip pat išmokyta taip, jog neliko jokių, pačių svarbiausių, klausimų. Buvo važiuojama įvairiomis sąlygomis ir ugdomi įvairūs įgūdžiai. Tad tikrai REKOMENDUOJU šią vairavimo mokyklą!!;)

Greta

10 / 10 Fantastiškai 24 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Tik geriausios rekomendacijos!"

-

Apie vairavimo mokyklą galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus! Laikiausi eksternu, todėl iškart po teorijos egzamino regitroje prisistačiau mokykloje su dovanų kuponu. Po registracijos su manimi susisiekė instruktorius Remigijus praėjus vos porai dienų. Buvau pradedančioji nuo visiško nulio, neturėjau jokių žinių apie mašinas ir vairavimą. Esu labai patenkinta, kad turėjau galimybę mokytis pas šį instruktorių, pamokos visada būdavo informatyvios, viskas paaiškinta suprantamai ir net suprantamai moterims, nes mums tikrai kyla dažniausiai daugiau klausimų..:) Pamokas susiderindavome kaip įmanoma dažniau, bet reikia suprasti ir žmogiškąjį faktorių, kad mokinių yra daug ir pamokos nevyksta taip dažnai kaip norisi. Noriu padėkoti instruktoriui už visas suteiktas žinias, paskatinimą ir už tai, kad išmokė pasitikėti savimi, ko pasekoje išlaikiau vairavimo egzaminą tiek mokykloje, tiek regitroje iš pirmo karto!

Marius

9.4 / 10 Labai gerai 24 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"+"

savu niuansu visi turim, bet visuomoje viskas tikrai OK!

Super mokykla, viskas islaikyta is pirmo karto ir greitai, teorija is pirmo karto, mokyklinis praktinis egzaminas is pirmo, ir regitroje egzaminas taip pat is pirmo karto tai jau daug ka sako apie mokykla, bet aisku priklauso ir nuo zmogaus. Ka galiu pasakyt, Labai maloni direktore, jei kyla kokiu nesklandumu viska sutvarkys, visas iskylusias problemas, patars rupimu klausimu. Administratore Svetlana irgi labai malonus , siltas zmogus. Teorijos pamokos buvo idomios, mokytojas linksmas su puikiu humoro jausmu, dave daug geru patarimu bei idomiu istorijiu papasakojo tikrai pravers vairuojant. Na ir instruktorius Andrejus B. tikras profas, per visa pamoku kursa nei karto nepakele balso, nors ir kvailas klaidas dariau, visada ramiai viska isaiskindavo, parodydavo, i pamokas ejau be jokios baimes ir sterso, visada su noru, didelis aciu jam. Aciu Eurodraivui. + puiki kaina

Asta

10 / 10 Fantastiškai 43 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Teorija važiavimas aukščiausiam lygyje."

-

Viskas puiku. Rekomenduoju.

Viktorija

1 / 10 Blogai 27 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Deja viskas blogai...."

Deja esu labai nepatenkinta sia mokykla. galeciau labai daug parasyti, bet bandysiu trumpai. pradesim nuo teorejos mokymo, tikrai labai pasigailejau kad atejau i teorijos pamokas, ispradziu lankiau o poto tiesiog skaiciau namie knygele, nesbuvo daugiau naudos.kada jau norejau pradeti vazineti su instruktorium turejau islaikyti arba tris kartus teorijos egzamina mokykloje, arba regitroje. kadangi i regitra buvau usiregistravus po dvieju savaiciu, pabandziau islaikyti mokykloje. kai islaikiau atejau pas administratore ji pasake laukit skambucio, jums instruktorius paskambins. taip pralaikiau savaite, tada pradejau skambint, administratore paaiskino. kad norint vazineti su instruktorium reikia sumoketi visa likusia suma,kodel man sito nepranese iskart nezinau. kita diena atejau sumoketi likusius pinigus, vietoj administratores sedejo direktore, viskas kaip ir gerai patenkinta juk moku pinigus. sumokejau, bet pamirsau pasiimti ceki. kita diena atejau kad duotu man ceki, ta pati direktore jau buvo labai nepatenkinta, nes atejau tada kai buvo paruosta kava. gavau ta ceki, tiesa sakant buvo jis man numestas ant stalo ir tikrai labai dziaugiuos kad pasiemau ji, nes kai pabaigiau kursus ir islaikiau mokyklini praktios egzamina, man skambino ir reikalavo tu pinigu, reikejo viska mest ir greitai vaziuot rodit butent ta ceki, nes tada direktore nes nesugebejo pazymeti kad sumoketa visa likusi suma. zodziu kita diena man paskambino instruktorius ir pasake kad jis labai uzimtas ir gales priimti tik po savaites, dar pralaikiau savaite, jau ir regitroj spejau teorija islaikyti. pirma karta atejus i vairavima pasirode viskas gerai, veliau prasidejo linksmybes. instruktorius pastoviai velavo 10-15 min, bet budavo ir 20 min, o baigdavom pamoka 10 min anksciau, tai kas lieka vairavimui?pacioj pradzioj jis buvo malonus, bet potom prasidejo kalbos visiskai nesusijusios su vairavimu, aiskteleje pastoviai ruke ir kalbejo su kitais instruktoriais vietoj to, kad sedeti ir aiskinti. nekalbu jau apie visus tos glostimus, patoviai tai rankyte reikia paglostyti, tai kojyte.praejus kuriam laikiui jau nebebuvo toks mielas, pradejo reikti, staigiai stabdyti. istikruju isgasdino stipriai. beto pamokas gerai jei buvo 2 kartus i savaite, pastoviai tik kartas i savaite, labai retai kada dvi gaudavau. daug turejau papildomu pamoku, bet vis ismokti nieko negalejau. tada drauge pasiule nueti pas jos instruktoriu i kita mokykla. atejus ten jis buvo sokiuruotas, kad per tiek laiko nieko neismokau. labai daug dalyku mano instruktorius tiesiog man neaiskino. taigi uzteko man 5 pamoku su kitu instruktorium ir islaikiau regitroje. tiesa sakant kai skaitau visus gerus atsiliepimus apie eurodraiva, negaliu patiketi...

Nebuvo.

Božena Voitkevič

10 / 10 Fantastiškai 23 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Puiki mokykla!"

-

Didelis AČIŪ Eurodraivui! Tikrai šaunus kolektyvas! Patiko tiek teorijos, tiek praktikos pamokos. Į mokyklą visada eidavau kaip į šventę. Žinoma, labiausiai norėčiau padėkoti vairavimo instruktoriui Remigijui už jo kantrybę, naudingus patarimus, išsamius paaiškinimus, nepiktus pabarimus ir padrąsinančius pagyrimus. Tiesiog super instruktorius!

R.

6.4 / 10 Patenkinamai 22 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Nepatiko"

Likau labai nepatenkinta šia mokykla, tikrai gailiuosi, kad užkibau ant kabliuko, kai buvo siūloma pakankamai žema kaina už kursus, deja...mano lūkesčių nepateisino. Nemeluosiu, teko važiuoti ne su vienu instruktoriumi. Labiausiai nerekomenduočiau Vitalijaus, ypač merginoms, per jo vairavimo pamokas beveik nieko neišmokau, o jeigu išmokau - tai klaidingai, nes pasakius, ko buvau mokoma kitiems, atsakymas buvo: "ne, taip negalima daryt" ar pan. Jam labiau patinka pameilikaut, paglostyt rankytę, galvytę merginoms negu suteikti žinių, niekad nelaukdavau pamokų su Vitalijumi.. Labiausiai patiko Andrėjus, nes jis ramiai reaguoja, nekelia balso (ekstra atveju), pakankamai gerai viską išsaiškina ir dar kartą parodo kaip teisingai reikia atlikti veiksmą. Na bet kas iš to... kainos ir kokybės santykis nieko vertas. Instruktoriai mieliau 10-15 min. parūkys, kol tu sėdėsi už vairo ir skaičiuosi tau likusias važiavimo valandas ir minutes. Mano manymu, ši mokykla tik kaulina pinigus, tikrai yra daug geresnių ir su profesionalesniais instruktoriais. Kalbant apie administraciją: visada bandys gražiai įkalbinti pasilikti negu spręs problemą, direktorė iš viso nežinia kada būna, tad dokumentus susitvarkyti irgi užtrunka.

-

Neringa Kurcevičiūtė

9.7 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Puiki mokykla!!!"

Viskas buvo tikrai gerai.

Didelis ir nuoširdus ačiū visam Eurodraivo kolektyvui. Galiu drąsiai sakyti pati geriausia vairavimo mokykla!!! Pradedant nuo labai malonios administratorės, kuri visada pasitinka su puikia nuotaika, pakalbina, viską paaiškina. Direktorė Edita, puikus žmogus, tokia nuoširdi, jei kyla klausimų visą laiką atsakys ir padės, pakalbina paklausia, kaip sekasi, ar viskas patinka. Labiausiai noriu padėkoti, mano pačiam geriausiam instruktoriui Remigijui, kuris mane atėjusią mokytis nuo 0 išmokė visko, tikrai labai ramiai, aiškiai viską aiškino, davė naudingų patarimų vairuojant, kurie pravers tiek dabar tiek ateityje vairuojant savo mašiną bei ją prižiūrint, o sankaba sankabėle, su kuria galvojau nesusidraugausiu, bet susidraugavau, instruktorius kantriai davė daug patarimų, kurie labai padėjo išmokti vairuoti ir nebijoti judrių gatvių. Instruktorius- visada į pamokas ateidavo geros nuotaikos, linksmas, labai geras paprastas žmogus, kurio galima visko drąsiai paklausti. Ypač pasiilgsiu pamokų su juo, nes jų visada laukdavau ir eidavau kaip į šventę!!! Linkiu sėkmės mokyklai ir visiems rekomenduoju!!!

Jadvyga Adamovic

7.1 / 10 Pakankamai 38 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Puiki mokykla"

Viskas tiko.

Ačiū administratorei Svetlanai už patarimą kaip greičiau išlaikyti teorijos egzaminą.Vairavimo mokiausi pas Andreju.Z, pamokos būdavo kiekvieną dieną, mokina labai gerai,turi kantrybės,nereke ir gerai viską išaiškina.Dekui.

eliukas069

9.9 / 10 Fantastiškai 17 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Geriausia mokykla "

Deja blogo, nieko nebuvo

Viskas buvo nuostabu

AS

8.7 / 10 Labai gerai 40 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"viskas ok"

viskas tiko

Labai dekinga instruktoriui Andrejui Zyniak .Labai geras instruktorius,sazyningas,kantrus.Islaikiau is pirmo karto regitroje.Aciu

Dorota

9.9 / 10 Fantastiškai 35 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Rekomenduoju Euro Draivo mokykla tiems kas nori ismokti."

Nieko blogo negaliu parasyti.Mano atzvilgiu viskas buvo gerai.

Dziaugiuosi turedama galimybe pasisemti ziniu sioje mokykloje.Tik sios mokyklos deka man pavyko ispildyti savo svajone.Aciu tariu visiems prisidejusiems.