Atsiliepimai apie Euro Draivas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

8.2
Gerai Atsiliepimai: 85
8.1
8.0
8.0
8.7
8.5
8.3
8.1

Visi atsiliepimai

Blogai

5.6 / 10 Patenkinamai 25 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Vairavimo mokyklą reikia rinktis labai atsakingai..."

Labai daug kas buvo blogai. Ėjau dėl akcijos ir noro sutaupyti, o rezultate - daug papildomų pamokų, išleistų pinigų ir vėjais paleistų nervų. Instruktorius praktiškai kaskart vėluodavo. Per pirmą mano pamoką, atsidarė langą ir užsirūkė - matyt labai blogai vairavau.. Pastoviai kalbėdavo telefonu. Ir bendraudavo taip, kad jausdavausi visiškai nevykėlė, smukdydavo. Net pamaniau, kad gal iš tiesų - teisės ne visiems. Kai ėjau papildomų pamokų į kitą mokyklą nustebau ten surastu pozityvumu, instruktorius pastebėdavo klaidas, bet nepamiršdavo pagirti už progresą, gerus įpročius. Pakalbindavo, buvo lengva, paprasta. Tikiu, kad tai jis buvo didelis indelis sėkmės - regitrą išlaikiau iš pirmo karto. Dabar važinėju tikrai neblogai ir su siaubu prisimenu patirtį šitoje mokykloje..

Buvo gana neblogos teorijos pamokos ir labai maloni, šilta adminstratorė.

Алёна

10 / 10 Fantastiškai 32 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Всё было отлично;)"

-

Огромное спасибо ребята за ваш труд. Эдита вам за ваше внимание и понимание,думаю много могла-бы написать,но и так все знают какой Хорошый вы руководитель. Администратор Света кажется очень приятная женщина и молодец подсказала как правильно учить теорию;) Инструктор вам памятник при жызни ставить, вот откуда столько терпения:)))))Виталик человеческое благодарю . И вообще школа отличная,серьёзное внимание каждому и поругают и погладят. Удачи вам :* Буду скучать,Обезательно заеду к вам на кофе.-

Anonimas

3.6 / 10 Blogai 22 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Nieko gero"

Iš tiesų negaliu pasakyti nieko gero nei apie personalą nei apie mano instruktorių. Tekdavo dažniausiai lankytis pas administratorę bei viską derinti su ja, tačiau teko bendrauti ir su Edita (vadove), kuri pasirodė esanti labai nemaloni bei pikta moteris. Kalbant apie instruktorių, tai tragedija. Visad eidavau į pamokas su baime, kad būsiu apšaukta. Pradžioje aiškindavo bei sakydavo ką darau blogai, vėliau pradėjo sėdėti telefone, griebti vairą iš mano rankų. Buvo nuolat sakoma, kad vairuoti nemoku. Tikrai nerekomenduoju nei mokyklos nei instruktoriaus ten. Teises aš išsilaikiau, tačiau gaila ne pinigų, kuriuos sukišau ten, o nervų. Turėdama teises nevairuoju nors visad kartodavau, kad tik išsilaikiau - iškart prie vairo. Klausite kodėl nevairuoju?? Atsakymas ganėtinai paprastas - esu įtikinta instruktoriaus, kad vairuoti aš nemoku ir viską išsilaikiau "ant fukso".

-

Anonimas

7 / 10 Pakankamai 25 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Mokymai eksternu .Vairavimo instruktorius nelabai.."

Instruktorius Arvydas pastoviai vėluodavo i vairavima,o uzbaigdavome pamoka pastoviai anksciau (kartais 10 kartais 20minuciu) Sudejus visas 15 pamoku,nuo kiekvienos atskaicius po mazdaug 15minuciu gaunasi apie 225minutes tai yra DAUG! o veliau kekviena papildoma pamoka kainuoja po 30euru..

Labai maloni administratorė

Rokas

9.9 / 10 Fantastiškai 21 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"EuroDraivas - jega!!!! 10 balu!!!!"

-

Mokiausi pas instruktoriu Andreju, galiu apibudinti ji vienu zodziu profesionalas , issilaikiau viska is pirmo karto!!!!!!! YES !!!!!!!!

Marija

1 / 10 Blogai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"siaubas, o ne mokykla. "

Tiesą sakant, labai liūdna. Buvo kreiptąsi į šią mokyklą, nes siūlė pigiausius mokymus, tačiau pradėjus mokytis, paaiškėjo, kodėl: per teorijos pamokas pavyzdžiai su prezervatyvais (čia gal "prikolas"??). Per praktinio vairavimo pamokas - instruktorius Vitalij - plekštelėjimai per sėdynę arba katinuko prausimas telefone!!! Nė už ką nerekomenduoju šios mokyklos merginoms. Vyrai prie vyrų nepriekabiaus. Bet panoms šitoj mokykloj mokytis tikrai ne vieta! Mokymus teks tęsti kitoje mokykloje, nors ir teks mokėti papildomai už naujai sudaromą sutartį.

-

Liucija

9.6 / 10 Fantastiškai 49 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Ačiū visai ,,Eurodraivo '' komandai !"

-

Niekada nebuvau sėdejusi už vairo,todėl ne buvo lengva perprasti automobilio valdymo technikos ( oh! sankaba - sankabale ! ) ,o dar tuo pat metu stebėti kelio ženklus.Tačiau instruktorius Remigijius turėjo kantrybės ir užsispyrimo perteikti visas turimas žinias ir atsakyti į visus iškilusius klausimus.Profisianalumas,nuoširdus bendravimas, puikus humoro jausmas ir jokios įtampos per pamokos. AČIŪ JUMS ! Profesionalas ir puikus instruktorius !

Gelmis

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Dekui Remigijui!"

-

Dekui instruktoriui Remigijui! Pats geriausias!

Anonimas

4.7 / 10 Silpnai 99 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"+ - "

Nieko gero. Kainos dideles. Ir neatitinka kainos ir kokybes santykio. Instruktorius pagal nuotaika, kaip uzplaukia. Tai vaira is ranku lupa tai dar ka. Pakeites mokykla supratau, kad dar daug ko nemoku. Nes instruktorius sedi telefone ir tiek. Veluoja ir trumpina pamoku laika. O kartais dar ir izeidineja. Patarciau gerai pagalvoti pries pasirenkant sia mokykla.

Geri automobiliai. Draugiskas personalas

Greta

9.7 / 10 Fantastiškai 17 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"-"

-

Esu dėkinga vairavimo instruktoriui Remigijui, kuris puikiai paruošė vairavimo egzaminui. Taip pat už nuotaikingas pamokas! Ir puikiai išdėstyta medžiagą!

Gintarė

9.6 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"-"

-

Labai geras instruktorius Remigijus. Labai ačiū jam

Asta

10 / 10 Fantastiškai 23 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Gera mokykla, ir dar geresni instruktoriai."

-

LAAABAI didelis dėkui instruktoriui Remigijui ! Apneščiau ant rankų tris kart aplink mokyklą jei pakelčiau :D Vairavimo pamokos buvo tūkstantį kartų geresnės ir įdomesnės nei tikėjausi prieš einant mokytis. Visada galima drąsiai klaust, viską paaiškina ir dar papildomai pataria. IR PABRĖŽIU, kad visos pastabos pamokos metu yra visad duodamos ir netgi su kaupu, nes kažkas čia mačiau nepatenkintas tuom buvo. Mažiau verkit, daugiau klausykit ir patys domėkitės. Ir viskas bus čiki.

Lina

7.3 / 10 Pakankamai 30 A Vilnius, Laisvės pr. 62

"Pagyrimas instruktoriui Tadui! "

Nors mokyklos administracijos 3 kartus klausiau/tikslinausi kur praktikos vairavimo aikštelė? - dėl jos praktiškai ir rinkausi mokyklą - pasirodė aikštelė besanti visai kitur.

Šios mokyklos gerumas, tai instruktorius Tadas. Ačiū Jam! Trise, jo mokiniai, laikėme tą pačią dieną egzaminą ir visi išlaikėme!

A

4.4 / 10 Blogai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Vairavimo pamokos egzaminams neparuošia. Inst. Arvydas - prastas."

Su vairavimu - prastai. Instruktorius Arvydas atrodė malonus, kaip ir vairavau per pamokas gerai, tačiau pradėjus laikyti mokyklinį egzaminą supratau, kad nieko nemoku. Toks jausmas, kad pinigai instruktoriui ir te rūpi. JEI JAU MOKOTES ČIA ir pas šį inst., egzaminą mokyklinį, pasiruoškit iš 1 kart neišlaikyti... Taip pat patariu mokėti už egzamino perlaikymą kasoje, o ne instruktoriui į rankas, nes būtinai kelis eurus ir sau pridės... Beje, perlaikymai - ypač brangus.

Teorijos pamokos.

Karolina Žem

8.9 / 10 Labai gerai 22 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Puiki patirtis"

Nepatiko tik nepilnai išnaudojamas laikas už brangias pamokas.

Maloni, paslaugi, draugiška ir besišypsanti administratorė. Instruktorius Jevgenij kantrus, malonus, ramus, malonu su juo vairuoti