Atsiliepimai apie Euro Draivas, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

8.2
Gerai Atsiliepimai: 85
8.1
8.0
8.0
8.7
8.5
8.3
8.1

Visi atsiliepimai

Inga

7.3 / 10 Pakankamai 41 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Silpnai"

Baigusi šia mokyklą neturėjau būtiniausių įgūdžių. Išėjau į kita mokyklą. Labai daug kas priklauso nuo vairavimo instruktoriaus. Kitoje mokykloje iškart išlaikiau ir mokyklos egzaminą ir vairavimą Regitroi iš pirmo karto.

Administratore Svetlana labai gera, paslaugi. Teorijos instruktorius linksmas , geras. ( bet savotiškas).

Patricija

10 / 10 Fantastiškai 14 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Super"

-

Vairuoti mane mokino instruktorius Remigijus ir galiu pasakyti tik milžinišką ačiū! Dėmėsingai aiškindavo kur kokias klaidas padariau, visuomet atsakydavo į visus iškilusius klausimus, kantriai aiškindavo kaip atlikinėti visus manevrus tinkamai. Pačios pamokos taip pat niekuomet nebuvo nuobodžios ir pajuokaudavo ir nekeldavo įtampos, net mokyklinio egzamino metu. Grafikas taip pat super į savaitę bent po vieną pamoką turėdavau, o dažniausiai, net po dvi. Pramoga o ne mokymasis buvo. Ir regitros egzaminą išsilaikiau iš pirmo karto nors ir vienintelė praktika buvo tos 15 pamokų. Dar kartelį ačiū!

Urtė Tamariūnaitė

9.7 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Viskas puiku"

-

Mokykla puiki,zmones dirbantys joje taip pat nuostabus,bet didziausias ACIU mano instruktoriui Remigijui! Pats geriausias ir sauniausias instruktorius! Labai labai dziaugiuos,kad pateko butent jis,nes vairuot ismoko puikiai,pamokos tikrai nebuna liudnos,bet kada gali paskambint ir pasiklaust ,jei kazkas yra neaisku. Zodziu tikrai visiems rekomenduoju sia mokykla! ❤❤❤ P.S. Jau pasiilgau instruktoriaus

Jonas

5 / 10 Silpnai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Nepatarčiau niekam... "

Lankiau vairavimo pamokas pas Remigijų. Likau pasibaisėjęs. Nuo pat pirmų pamokų ant manęs rėkdavo dėl kiekvienos smulkmenos. Nuolatos pylėsi keiksmai. Bijodavau net eiti į pamokas. Grafikai baisūs: vykdavo po vieną dvi pamokas į dvi savaites, kai tikrai norėjosi kad viskas greičiau baigtųsi, visada vėluodavo į pamokas. Pamokų metu kalbėdavo telefonu (prašydavo kažko nupirkti žuvies), rašinėdavo SMS. Pagrindinė bėda, jog nepaaiškindavo kur darau klaidas, todėl egzamino metu pasipylė klaidos ir telo jį perlaikyti nemažai kartų, kol jau pradėjo gniaužt sąžinė matyt. Trumpai tariant mokymo kokybė labai prasta, jeigu vairuot pats nemoki, tai šioj mokykloj irgi neišmoksi. Pradėjau mokytis spalio mėnesį. Dabar kovas, o teisių dar neturiu.

-

Denis

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Ačiū Jusų mokyklai ir instruktoriui Remigijui!"

-

Viskas labai patiko! Transporto priemonių būklė labai gera - nepatyriau jokių techninių trukumų; jų viduje visada švaru ir jauku, išorinė išvaizda irgi labai džiugina akį; o pastaruoju metu nupirkta daug naujų mašinų. Instruktorius Remigijus viską dėsto puikiai: nuo pagrindų ir įvairių vairavimo aspektų iki patarimų gyvenimui, su doze gero humoro :) Greitai ir kokybiškai išmoko vairuoti, tačiau Regitrą išlaikiau iš antro karto (pirma kartą kilo nesutarimų su regitriečiu, bet tai jau kita istorija; antrą kartą klaidų nebuvo išvis). Rekomenduoju šia mokyklą ir šį instruktorių! Ačiū Jums dar kartą ;)

Atsiliepimas

3 / 10 Blogai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Baisu"

Siaubinga vairavimo mokykla, niekam nepatarčiau čia mokytis. Praktikos pamokos - siaubas. Instruktorius Remigijus nuolatos vėluoja. Iš pradžių kenčiau, vėliau paklausiau, kodėl instruktorius vėluoja. Pasipylė didžiausi riksmai, jog jis turi teisę vėluoti ir jog atvykti laiku trukdo kamščiai. Paklausus, kodėl nejuda link vairavimo mokyklos anksčiau tam, kad išvengt vėlavimų, instruktorius užsiraukė, sukryžiavo abi rankas ties krūtine ir visas likusias pamokas tylėjo, nedavė naudingų nurodymų. Taip pat, ne vieną kartą užsiėmiau dvi pamokas iš eilės sau. Instruktorius pažymėjo savo knygutėje atitinkamą dieną (pamokas rezervavausi bent 2 savaites į priekį), tačiau dieną prieš, pasakius instruktoriui, jog rytoj turėsime dvigubą pamoką, šis išpučia akis ir stebisi. Atsiverčia knygutę, o ten juodu ant balto užrašytas mano vardas du kartus, tačiau antras užrašas nubrauktas, o virš brūkšnio - naujas vardas, matyt, pasiėmęs papildomą mokamą pamoką ir nešantis įmonei daugiau pelno, todėl jam buvo suteiktas prioritetas, neperspėjus manęs, jog mano pamoka - atšaukiama. Kadangi instruktorius Remigijus buvo nusiteikęs piktai ir nurodymų, pataisymų ar klaidų neįvardijo, mokyklinio egzamino metu pasipylė klaidos, kurios anksčiau nebuvo minėtos, taip specialiai verčiant mane permokėti už papildomus perlaikymus. Verta paminėti, jog šioje mokykloje perlaikymas kainuoja 28 eurus, tuo tarpu yra mokyklų, kuriose perlaikymas - nemokamas, o ir "Regitroje" suklydus aikštelėje ir netęsus egzamino judriame eisme, kito laikymo kaina yra mažesnė. Be to, man nežinojus perlaikymo kainos mokykloje bei sumokėjus lygiai 30 eurų, niekas grąžos nedavė - tiesiog pasidėjo sau į kišenę, kuri jau ir taip plyšta nuo nuplautų pinigėlių. Mano atvejis nėra vienintelis toks. Porą pažįstamų, taip pat besimokę šioje vairavimo mokykloje, taip pat neįgijo reikiamų žinių išlaikyti tiek mokyklinį, tiek "Regitros" egzaminą iš pirmo karto. Taip pat girdėjau atsiliepimų, jog instruktoriai nuolat vėluoja, drasko akis paklausus, kokia vėlavimo priežastis bei suteikia pernelyg mažai žinių, nesuteikia informacijos apie daromas klaidas. Be to, gerbiamas instruktoriau, nemanykite, jog mokiniai nemato, ką rašinėjatės telefonu pamokos metu. Žinutes, išreiškiančias geismą Jums, galima paskaityti ir namuose. Mokykla neverta net vienos "žvaigždutės". Gėda.

-

Greta

10 / 10 Fantastiškai 23 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"DIDELIS AČIŪ instruktoriui Remigijui! Visiems rekomenduoju!"

-

Pats geriausias instruktorius - Remigijus. Ačiū jam už kantrybę, nenuobodžias pamokas, gerą humoro jausmą ir gyvenimiškus patarimus! Visiems rekomenduoju Eurodraivą vien dėl šio instruktoriaus. Tokiems tik atlyginimus kelti!!!

Jonas

9.7 / 10 Fantastiškai 29 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Ačiū."

-

Papildomi kursai praradusiems teises praejau šitoje mokykloje Eurodraivas. Ištikruju pradzioje galvojau kaip bus nuobodu klausyti tu nesamoniu,bet deja nustebau taip idomiai vedami kursai ir laikas prabego nepastebimai, Ačiū Jums labai. Rekomenduosiu Jus visiems padariusiems KET nusizengimus.

Rytis

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Super"

-

Viskas buvo labai gerai, ypatingai rekomenduociau instruktoriu Remigiju - puikus mokytojas, viska labai gerai ir aiskiai isdesto, buvo tikras malonumas su juo mokytis.

Agata

10 / 10 Fantastiškai 20 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Labai rekomenduoju šią mokyklą!"

-

Mokiausi tik vairavimo, viskas buvo puiku. Jei nežinote, kurią mokyklą pasirinkti, rekomenduoju EuroDraivą, o ypač instruktorių Remigijų, kuriam esu dėkinga už kantrybę, žinias ir pamokas, kurios tikrai nebuvo nuobodžios ir į kurias visada buvo noras eiti. 10/10

Justina

9.3 / 10 Labai gerai 22 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"...ACIU!!! "

-

Pats geriausias instruktorius Vitalijus!!!!! Super mokykla!!!!! Islaikiau viska is pirmo karto!!!! Labai linksmas ir kantrus instruktorius :))))

Mokinė

4.3 / 10 Blogai 26 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Nerekomenduočiau niekam."

Pirma teko važinėti su instruktoriumi Henriku (kiek žinau jau nebedirba), po poros pamokų paprašiau pakeisti, nes jis ne mokydavo, o aikštelėj miegodavo, o gatvėj vairuodavo pats ir rėkdavo, bet ne mokydavo. Antras instruktorius buvo Remigijus, viskas buvo gerai iki kol įvykus paprastam nesusipratimui ir nesusikalbėjimui paskambinęs 5 minutes rėkė, o ne bandė išspręsti esamą situaciją. Mašina pastoviai gedo ir dažnai niekas nepranešdavo, kad pamokos nebus, tad kai pralaukus prie mokyklos ir nesulaukus paskambindavau, pasakydavo, kad "jo, šiandien neišeis, mašina sugedo". Todėl net teko nusikelti regitros egzaminą dar mėnesiu vėliau, nes komunikacijos mokykloj nulis.

Teorija išdėstyta gerai, nebuvo didelių problemų.

Justyna

9.9 / 10 Fantastiškai 17 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Mokykla SUPER"

-

Instruktorius fainas,viska aiskino-Remigijus.Labai pasiilgsiu pasivazinejimu su instruktoriumi:)))

Klientas

1 / 10 Blogai 28 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Nieko gero"

Keista, kad vairavimo mokykla turi nemažai gerų atsiliepimų. Nepatarčiau čia lankyti kursų, nes ten atvažiuoji susitartu laiku, o instruktoriai tai pramiega, tai dar ką. Karta pragerė, kai reikėjo atvykti susitartu laiku. Vat taip ir stovi susitartu laiku ir nesulauki instruktoriaus. Ne prie kliento taikomasi, o prie jų dar taikytis reikia, be to ir lauki pamokos kelias savaites, ar net mėnesį.

-

Agnė

8.9 / 10 Labai gerai 25 B Vilnius, Laisvės pr. 62

"Super"

-

Labai ačiū - teorijos ir praktikos egzaminą išlaikiau iš 1 karto. Ačiū vairavimo instruktoriui Remigijui už kantrybę ir patarimus :)