Kainos


Renkamos grupės


Transporto priemonės


Kalbos


Nuotraukos


Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "EuroKET"
Įmonės kodas
125914944
Įmonės adresas
Gamyklos g. 7, Vilnius

Aprašymas

UAB „Euroket“ vairavimo mokykla yra įsikūrusi Šeškinėje ir teikia A, A1, B, BE, C, C1, CE, C1E, D, D1, DE, D1E kategorijų mokymo paslaugas. Kelių transporto inspekcijos liudijimą galite peržiūrėti čia: Liudijimas dėl veiklos pobūdžio

Pasitelkdami ilgametę teorijos, bei varavimo mokymų instruktorių patirtį siekiame mokinius ne tik paruošti valstybiniams egzaminams, bet ir suteikti žinias bei praktinius įgūdžius, kurie padėtų kelyje jaustis saugiai ir tvirtai.

Vairuotojai ruošiami tik laikantis patvirtintų programų reikalavimų. Visi vairavimo instruktoriai ir dėstytojai yra atestuoti Valstybinėje transporto inspekcijoje prie susisiekimo ministerijos. Siekdami užtkrinti mokymo kokybę bei efektyvumą, vairavimo instruktoriai ir teorinio mokymo dėstytojai nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją.

Vairuotojų patogumui sudaromos rytinės, dieninės, vakarinės bei šeštadieninės grupės. Padedame pasiruošti individualiai.

Būsimųjų vairuotojų patogumui suteikiame galimybę už vairavimo kursus atsiskaityti išsimokėtinai per „UNO lizingą“, pavedimu ar grynaisiais pinigais.

Mokymo klasėse yra šiuolaikinės mokymo priemonės, kurios reikalingos ruošiant vairuotojus.
Mokytis vairuoti Jums siūlome naujausio modelio bei techniškai tvarkingais automobiliais (tokiais pačiais kaip VĮ Regitra).
Daugelis renkasi mokymąsi pas mus, rekomenduoti jau baigusių ir sėkmingai išlaikiusių valstybinius egzaminus. Ir Jūs baigę mūsų mokyklą saugiai ir drąsiai jausitės kelyje!


Padaliniai

Šeškinės g. 79,
Vilnius

I-IV: 10-18

V: 10-17

Telefonas +370 ... rodyti
El. paštas info@eurok... rodyti

Susisiekti