JAGO vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie JAGO vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

8,6 Labai gerai Atsiliepimai: 36

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

9,3 / 10 Labai gerai 18 m. A2 Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"viskas gerai"

norejosi vaziuoti savaitgaliais

jokiu nusiskundimu, instruktorius saunus

9,1 / 10 Labai gerai 18 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Viskas puikiai!"

Patogiai galima pasirinkti pravažiavimus, aptarnavimas taip pat puikus. Ir didžiausios padėkos instruktoriui Deivydui už kantrybę ir pagalbą :)

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki, Guste. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų malonų atsiliepimą, kurį taipogi perduosime mūsų vairavimo instruktoriui! :)

9,7 / 10 Fantastiškai B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Pats geriausias mano pasirinkimas"

kai reikia rinktis tarp kainos ir kokybės, pasirinkusi kokybę tikrai nesuklydau! Tokio malonaus aptarnavimo darniekada neesu sulaukusi. vos tik iėjus į mokyklą visur tvyro jauki atmosfera, darbuotojai šypsosi ir atsako į visus klausimus.Taipogi rekomenduoju instruktorių Arvydą, kuris itin aiškiai sugebėjo paaiškinti visas daromas klaidas, kuomet nelikdavo jokių neaiškumų!

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Gabriele. Tariame didelį AČIŪ už Jūsų atsiliepimą ir įžvalgas!

9,7 / 10 Fantastiškai 30 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Puiki mokykla!"

Teorijos destytojas gerai desto medziaga, pakonsultuoja, isaiskina. Administratores malonios, paslaugios. Vairavimo instruktoriui Antanui Gedvilui didziausios rekomendacijos! Nuostabus zmogus, mokytojas ir specialistas. Rekomenduoju.

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Sigita. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą. :)

1,7 / 10 Blogai 25 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Blogai"

Aptarnavimas blogas, nesiskaito su klientais.
Instruktorius piktas, pastoviai įlindes į tel. Ko paklausi to negausi...
Viskas orientuota į pinigus, kad kuo daugiau paliktum mokykloj.
Neturi naujų automobilių kaip regitroje. Su senais wolksvagen reikia važynėti ir dar taršiom mašinom (dyzeliais). Pavaros traška, neįsijungia normaliai.
Kažkoks košmaras. Kaip tokia save išsigyrusi mokykla nesugeba įsigyti auto kaip regitroje?.. meluoja, kad moko Joniškyje ir Kuršėnuose, bet realiai neturi jokių klasių šiuose miestuose, liepia atvažiuoti į Šiaulius.

Gerai, kad baigėsi šitos mokyklos košmaras.

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir įžvalgas.
Pastebėsime, kad mūsų vairavimo mokykloje visos transporto priemonės atitinka Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos reikalavimus. Su šia informacija kviečiame susipažinti https://www.e-tar.lt/portal/legalAct.html?documentId=c8578e70d07111e3a8ded1a0f5aff0a9. Joniškyje ir Kuršėnuose vykdome praktinius mokymus pagal poreikį mokiniams, kurie savarankiškai išlaikė teorijos egzaminus VĮ "Regitra", todėl fizinių filialų šiuose miestuose neturime.
Siekiame, jog kiekvieno mokinio patirtis mūsų vairavimo mokykloje būtų pati maloniausia, todėl kilusius nepatogumus kviečiame spręsti vos tik jiems atsiradus.

6,3 / 10 Patenkinamai 23 m. B

"Instruktoriai silpni, administratore visada sneka telefonu su vyru, "

Instruktoriai silpni, administratore visada sneka telefonu su vyru,

Kaina

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Pastebėsime, jog Jūsų komentare pateiktos įžvalgos yra itin subjektyvios, kadangi atsiliepimą pateikėte apie visus vairavimo instruktorius, nors per pastaruosius kelis metus mūsų mokiniai keitė vairavimo instruktorius maksimaliai du kartus, tai reiškia, jog iš visos gausos mūsų instruktorių Jūs galėjote važiuoti tik su dviem vairavimo instruktoriais. Taipogi pastebėsime, kad vairavimo mokyklos administratorės darbas yra ne tik aptarnauti klientus vietoje, bet ir kalbėti telefonu su klientais, nepriklausomai nuo to, tai vyras ar moteris, kadangi mums svarbu atsakyti į visas klientų užklausas net jeigu pokalbis telefonu užtruktų ir keliasdešimt minučių.
Visuomet siekiame, kad mokinių patirtis mūsų vairavimo mokykloje būtų pati maloniausia, todėl sprendžiame nepatogias situacijas individuliai, deja, su Jumis neturime galimybės susisiekti, kadangi atsiliepimą pateikėte anonimiškai.

9,7 / 10 Fantastiškai C Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"grįžčiau antra kartą ;)"

noretusi jaunesnio instruktoriaus :}

pravaziavimus pasidariau greitai, administratorės visada padedavo iskilus problemoms, nuolaidos pravaziavimams kadangi kursu kaina yra kazkuriu zmoniu visas atlyginimas tai buvo pritaikyta nuolaida papildomoms pamokoms.

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Linai.
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir įžvalgas.

9,7 / 10 Fantastiškai 23 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Patiko labai. :)"

Fainos administratorės, malonios ir viską aiškiai išaiškina. Instruktoriai kaip instruktoriai, nieko kažko įpatingo neišskiriu. Kursą baigiau per pusantro menesio.

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Simonai.
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir įžvalgas.

6,0 / 10 Patenkinamai 28 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Bloga praktika su šia mokykla"

Kadangi mes is užsienio telefonu buvom susitare del filmuoto pravaziavimo sake viskas gerai galesim pasidaryti. (gryzom tik del teisiu) uzsiregistravom regitroj. O kai reikia daryti filmuota tai jie jau nieko neasimena paseka to nepadarytas filmuotas nes visi instruktoriai uzimti. Zodziu prarasti pinigai ir dabar reikia ieskoti kitos mokyklos del filmuoto vaziavimo padarymo. Jus zinote apie ka as. Jei kas galvojate apie sia mokykla pagalvokite dar kartą.

Buvo ir pliusu

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Svajūnai. Nesame tikri, apie kokį laikotarpį kalbate, kadangi pas mus joks Svajūnas nesimokė beveik trejus metus :) tad tikrai nepamename tokios situacijos, kaip Jūsų įvardinta, tačiau bet kokiu atveju apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties. Stengiamės būti lankstūs mokinių, gyvenančių užsienyje atžvilgiu, mokinių pageidavimu, iš anksto jiems paskambinus telefonu užregistruojame juos pravažiavimams atsižvelgiant į grįžimo datą arba siūlome patiems registruotis per programėlę. Kaip bebūtų, užimtumas pokarantininiu laikotarpiu yra itin didelis, todėl iš kiekvieno mokinuko tikimės supratingumo ir išankstinio savo laiko pravažiavimų planavimo su vairavimo instruktoriumi (tam duodame instruktorių kontaktus tarpusavio komunikavimui). Tuo metu, kuomet, kaip teigiate, buvote susisiekęs su mumis, užimtumas galbūt nebuvo didelis, o Jums grįžus užimtumas buvo padidėjęs - tokių pokyčių vairavimo mokykla negali numatyti į priekį, todėl būtina rezervuoti pravažiavimų laiką iš anksto, kaip ir minėjome anksčiau. Pataisysime, jog Jūsų pinigėliai už kursus nėra prarasti, kadangi visą kursą mūsų vairavimo mokykloje baigėte (išskyrus galutinę praktinę įskaitą), todėl nuėjus į kitą mokyklą Jums nereikės kartoti viso kurso. Dėkojame už Jūsų pastebėjimus (jeigu tikrai mokėtės mūsų vairavimo mokykloje) ir linkime sėkmės kelyje įgijus vairuotojo pažymėjimą!

9,6 / 10 Fantastiškai 29 m. A

"viskas gerai išskyrus..."

Puikus aptarnavimas, gera kokybė, mokymai vyksta žemiškai praktiškai ir aiškiai. Padėkos Virginijui už konkretumą ir supratingumą.

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Dėkojame už atsiliepimą ir galimybę suteikti Jums vairavimo įgūdžių! :)

3,1 / 10 Blogai 19 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Teko pereiti į kitą vairavimo mokyklą"

Po pirmojo pravažiavimo pakeičiau instruktorių, nes jis buvo per daug užimtas. Visus likusius pravažiavimus dariau su Arvydu Vilimu. Tačiau jo mokymo stiliumi esu labai nusivylusi. Visiškai manęs nemokino vairuoti ir atbaidė nuo minties išvis kažkada išsilaikyti teises. Kadangi man būdavo baisu sėdėti prie vairo, nuolatiniai neigiami šūksniai padėjo ne ką daugiau. Bereikalingai išmesti pinigai. Teko pereiti į kitą vairavimo mokyklą, nes Jagmino mokykla nebesutiko man pakeisti instruktoriaus teigdami, kad nuolatinis instruktorių keitimas tik pablogins mano vairavimo mokymosi kokybę. Tuo tarpu, aš visiškai netobulėjau vairuodama (beveik visi pravažiavimai vykdavo aikštelėje). Žinoma, turėjau ir susimokėti už tai, kad išeinu iš šios mokyklos...
Tačiau naujoje vairavimo mokykloje beveik kiekvieną kartą mokinausi važiuoti su kitu instruktoriumi ir man tai nė kiek nepakenkė.
Visiems patarčiau tiesiog atidžiau rinktis instruktorių;)))

Maloniai bendrauja administratorės

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, p. Severija. Visų pirmiausia dėkojame už Jūsų atsiliepimą, į Jūsų pastabas būtinai atsižvelgsime ateityje gerindami savo paslaugų kokybę. Jūsų dėka mes galime žinoti savo silpnąsias vietas. Taipogi pastebėsime, jog mokinukai instruktorius gali keisti tiek, kiek nori - pas mus tokio draudimo niekada nebuvo ir tikrai nėra, mes tiesiog geranoriškai rekomenduojame pradėtus pravažiavimus baigti su tuo pačiu instruktoriumi (jeigu jis tinka ir patinka visais atžvilgiais), kadangi pakeitus instruktorių, šis turi per naujo vertinti Jūsų turimus įgūdžius.
Dėl išvažiavimo iš praktinio mokymo aikštelės - tik tuomet, kai mokinys turi reikiamus vairavimo įgūdžius (kuriuos vairavimo mokyklai nustato Transporto saugos administracija), instruktorius gali leisti išvažiuoti į gatvę ir pilnai dalyvauti eisme. Kadangi instruktorius prisiima atsakomybę už Jus ir už kitus vairuotojus - jis privalo vadovautis vairavimo įgūdžių reikalavimais.
Susimokėti už tai, kad išeinate iš vairavimo mokyklos Jums nereikėjo. Jūs susimokėjote už specialios kursų baigimo pažymos išdavimą, kurios pageidavote atvykusi į administraciją. Išeiti iš vairavimo mokyklos galite ir be jos, kadangi tai nėra privalomas dokumentas. :)
Linkime Jums kuo didžiausios sėkmės ir nuostabių kelionių! Ačiū, kad buvote su mumis.

9,7 / 10 Fantastiškai 32 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Jie man įrodė"

*negalejau vaziuoti savaitgaliais

*instruktorius
*pamokos
*pravaziavimai
*trukme
*pagalba visada buvo suteikta

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą.

9,6 / 10 Fantastiškai CE Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Sveiki "

Rekomenduoju,kolektybas draugiskas visi mokytojai draugiski gavau visa informacija

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki. Dėkojame už rekomendacijas ir linkime sėkmės kelyje!

9,9 / 10 Fantastiškai 26 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"patogu"

Labai patogu per appsa registruotis pamokoms. kadangi lankiau dvi vairavimo mokyklas pries tai turėjau vaziuoti mokyklos nustatytu laiku ir tekdavo iseiti is darbo dazniausiai. o cia susidejau visas pamokas per programa ir viskas,super.Mokiausi b ir a2 kategorijas

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki, Egidijau. Be galo džiaugiamės turėję malonią patirtį su Jumis. Dėkojame, kad patikėjote savo turėtus vairavimo įgūdžius mums!

9,7 / 10 Fantastiškai 31 m. CE Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"rekomenduoju jus"

jokiu nusiskundimu neturiu. raimundas galinauskas ismoke visko ko tikejausi, regitra nebuvo jokiu problemu su mokyklos masina. rekomenduoju.

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir džiaugiamės kartu su Jumis sėkmingais rezultatais!

9,6 / 10 Fantastiškai 19 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Eksternu "

Nebivo nieko blogo

Viskas labai gerai, atėjome su drauge mokytis. Tiek ji buvo patenkinta tiek aš. Mokėmės su skirtingais instruktuotojais, tačiau viską pasibaigėme greitai ir be jokių problemų. Rekomenduoju!

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki, Egle. Džiaugiamės, jog mokymasis vairuoti ėjosi sklandžiai ir puikiai! :) Linkime Jums nuostabių ir įsimintinų kelionių.

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. A Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Esu dėkingas šiai mokyklai už greitą darbą ir pastangas"

viskas sekėsi jau nuo pat pradžių puikiai. rinkausi iš keletos mokyklų ir tikrai esu be galo patenkintas savo pasirinkimu dėl jūsų. Atėjau vadovaudamasis rekomendacijomis kurios tikrai pasiteisino

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki. Dėkojame už Jūsų puikų atsiliepimą.

9,0 / 10 Labai gerai 22 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Esu 100% patenkita"

Drauge rekomendavo instruktoriu E. Bernota dabar Aš galiu ji rekomenduoti kitiems! Regitra iveikiau iš pirmo karto! Ačiū!!

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Gabriele. Džiaugiamės kartu su Jumis! Jūs esate šaunuolė. Linkime sėkmės kelyje ir įsimintinų kelionių :)

10,0 / 10 Fantastiškai 24 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Reccomendations goes tooooo JAGO!"

nieko nebuvo blogai

Labai puikiai viskas. regitroje drasiai ir be vargo išlaikiau visus egzaminus. praktika is karto o teorija is antro karto bet padariau ilga pertrauka po vairavimo mokyklos todėl visiems rekomenduoju nedaryti pertraukų ir is karto eiti i regitra laikyti egzamino po vairavimo mokyklos kaip rekomendavo mokytojas. . :)

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki, Silva. Dėkojame už rekomendacijas būsimiems vairuotojams - mes pilnai su Jumis sutinkame :) Linkime sėkmės kelyje ir saugiai vairuoti!

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. B

"nuosirdus aciu visai mokyklai ir destytojams"

dabar esu patenkinta kad galiu sekmingai sesti uz vairo ir nejausti baimes. Prieš tai mokiausi vairuoti su automatu kitoje mokykloje bet niekas man nepasakė kad tada galesiu vairuoti tik automata. tai suzinojau tik jago mokykloje kai perejau mokytis is kitos mokyklos. paprastai tariant esu dekinga uz "paprotinima" ir galimybe pasibaigti kursu su mechaniniu automobiliu. dar karta aciu labai.

JAGO vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Martyna. Džiaugiamės, jog galėjome prisidėti prie Jūsų sėkmingo mokymosi ir suteikėme tik naudingą informaciją, kuri padėjo Jums mokymosi procese. Ačiū, kad pasitikėjote mumis ir linkime Jums visokeriopos sėkmės! :)