JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

8,8 Labai gerai Atsiliepimai: 30

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

9,7 / 10 Fantastiškai C Šiauliai, Tilžės g. 128A

"grįžčiau antra kartą ;)"

noretusi jaunesnio instruktoriaus :}

pravaziavimus pasidariau greitai, administratorės visada padedavo iskilus problemoms, nuolaidos pravaziavimams kadangi kursu kaina yra kazkuriu zmoniu visas atlyginimas tai buvo pritaikyta nuolaida papildomoms pamokoms.

9,7 / 10 Fantastiškai 23 m. B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Patiko labai. :)"

Fainos administratorės, malonios ir viską aiškiai išaiškina. Instruktoriai kaip instruktoriai, nieko kažko įpatingo neišskiriu. Kursą baigiau per pusantro menesio.

6,0 / 10 Patenkinamai 28 m. B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Bloga praktika su šia mokykla"

Kadangi mes is užsienio telefonu buvom susitare del filmuoto pravaziavimo sake viskas gerai galesim pasidaryti. (gryzom tik del teisiu) uzsiregistravom regitroj. O kai reikia daryti filmuota tai jie jau nieko neasimena paseka to nepadarytas filmuotas nes visi instruktoriai uzimti. Zodziu prarasti pinigai ir dabar reikia ieskoti kitos mokyklos del filmuoto vaziavimo padarymo. Jus zinote apie ka as. Jei kas galvojate apie sia mokykla pagalvokite dar kartą.

Buvo ir pliusu

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Svajūnai. Nesame tikri, apie kokį laikotarpį kalbate, kadangi pas mus joks Svajūnas nesimokė beveik trejus metus :) tad tikrai nepamename tokios situacijos, kaip Jūsų įvardinta, tačiau bet kokiu atveju apgailestaujame dėl Jūsų nemalonios patirties. Stengiamės būti lankstūs mokinių, gyvenančių užsienyje atžvilgiu, mokinių pageidavimu, iš anksto jiems paskambinus telefonu užregistruojame juos pravažiavimams atsižvelgiant į grįžimo datą arba siūlome patiems registruotis per programėlę. Kaip bebūtų, užimtumas pokarantininiu laikotarpiu yra itin didelis, todėl iš kiekvieno mokinuko tikimės supratingumo ir išankstinio savo laiko pravažiavimų planavimo su vairavimo instruktoriumi (tam duodame instruktorių kontaktus tarpusavio komunikavimui). Tuo metu, kuomet, kaip teigiate, buvote susisiekęs su mumis, užimtumas galbūt nebuvo didelis, o Jums grįžus užimtumas buvo padidėjęs - tokių pokyčių vairavimo mokykla negali numatyti į priekį, todėl būtina rezervuoti pravažiavimų laiką iš anksto, kaip ir minėjome anksčiau. Pataisysime, jog Jūsų pinigėliai už kursus nėra prarasti, kadangi visą kursą mūsų vairavimo mokykloje baigėte (išskyrus galutinę praktinę įskaitą), todėl nuėjus į kitą mokyklą Jums nereikės kartoti viso kurso. Dėkojame už Jūsų pastebėjimus (jeigu tikrai mokėtės mūsų vairavimo mokykloje) ir linkime sėkmės kelyje įgijus vairuotojo pažymėjimą!

9,6 / 10 Fantastiškai 29 m. A Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"viskas gerai išskyrus..."

Puikus aptarnavimas, gera kokybė, mokymai vyksta žemiškai praktiškai ir aiškiai. Padėkos Virginijui už konkretumą ir supratingumą.

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Dėkojame už atsiliepimą ir galimybę suteikti Jums vairavimo įgūdžių! :)

3,1 / 10 Blogai 19 m. B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Teko pereiti į kitą vairavimo mokyklą"

Po pirmojo pravažiavimo pakeičiau instruktorių, nes jis buvo per daug užimtas. Visus likusius pravažiavimus dariau su Arvydu Vilimu. Tačiau jo mokymo stiliumi esu labai nusivylusi. Visiškai manęs nemokino vairuoti ir atbaidė nuo minties išvis kažkada išsilaikyti teises. Kadangi man būdavo baisu sėdėti prie vairo, nuolatiniai neigiami šūksniai padėjo ne ką daugiau. Bereikalingai išmesti pinigai. Teko pereiti į kitą vairavimo mokyklą, nes Jagmino mokykla nebesutiko man pakeisti instruktoriaus teigdami, kad nuolatinis instruktorių keitimas tik pablogins mano vairavimo mokymosi kokybę. Tuo tarpu, aš visiškai netobulėjau vairuodama (beveik visi pravažiavimai vykdavo aikštelėje). Žinoma, turėjau ir susimokėti už tai, kad išeinu iš šios mokyklos...
Tačiau naujoje vairavimo mokykloje beveik kiekvieną kartą mokinausi važiuoti su kitu instruktoriumi ir man tai nė kiek nepakenkė.
Visiems patarčiau tiesiog atidžiau rinktis instruktorių;)))

Maloniai bendrauja administratorės

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, p. Severija. Visų pirmiausia dėkojame už Jūsų atsiliepimą, į Jūsų pastabas būtinai atsižvelgsime ateityje gerindami savo paslaugų kokybę. Jūsų dėka mes galime žinoti savo silpnąsias vietas. Taipogi pastebėsime, jog mokinukai instruktorius gali keisti tiek, kiek nori - pas mus tokio draudimo niekada nebuvo ir tikrai nėra, mes tiesiog geranoriškai rekomenduojame pradėtus pravažiavimus baigti su tuo pačiu instruktoriumi (jeigu jis tinka ir patinka visais atžvilgiais), kadangi pakeitus instruktorių, šis turi per naujo vertinti Jūsų turimus įgūdžius.
Dėl išvažiavimo iš praktinio mokymo aikštelės - tik tuomet, kai mokinys turi reikiamus vairavimo įgūdžius (kuriuos vairavimo mokyklai nustato Transporto saugos administracija), instruktorius gali leisti išvažiuoti į gatvę ir pilnai dalyvauti eisme. Kadangi instruktorius prisiima atsakomybę už Jus ir už kitus vairuotojus - jis privalo vadovautis vairavimo įgūdžių reikalavimais.
Susimokėti už tai, kad išeinate iš vairavimo mokyklos Jums nereikėjo. Jūs susimokėjote už specialios kursų baigimo pažymos išdavimą, kurios pageidavote atvykusi į administraciją. Išeiti iš vairavimo mokyklos galite ir be jos, kadangi tai nėra privalomas dokumentas. :)
Linkime Jums kuo didžiausios sėkmės ir nuostabių kelionių! Ačiū, kad buvote su mumis.

9,7 / 10 Fantastiškai 32 m. B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Jie man įrodė"

*negalejau vaziuoti savaitgaliais

*instruktorius
*pamokos
*pravaziavimai
*trukme
*pagalba visada buvo suteikta

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą.

9,6 / 10 Fantastiškai CE Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Sveiki "

Rekomenduoju,kolektybas draugiskas visi mokytojai draugiski gavau visa informacija

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki. Dėkojame už rekomendacijas ir linkime sėkmės kelyje!

9,9 / 10 Fantastiškai 26 m. B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"patogu"

Labai patogu per appsa registruotis pamokoms. kadangi lankiau dvi vairavimo mokyklas pries tai turėjau vaziuoti mokyklos nustatytu laiku ir tekdavo iseiti is darbo dazniausiai. o cia susidejau visas pamokas per programa ir viskas,super.Mokiausi b ir a2 kategorijas

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki, Egidijau. Be galo džiaugiamės turėję malonią patirtį su Jumis. Dėkojame, kad patikėjote savo turėtus vairavimo įgūdžius mums!

9,7 / 10 Fantastiškai 31 m. CE Šiauliai, Tilžės g. 128A

"rekomenduoju jus"

jokiu nusiskundimu neturiu. raimundas galinauskas ismoke visko ko tikejausi, regitra nebuvo jokiu problemu su mokyklos masina. rekomenduoju.

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir džiaugiamės kartu su Jumis sėkmingais rezultatais!

9,6 / 10 Fantastiškai 19 m. B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Eksternu "

Nebivo nieko blogo

Viskas labai gerai, atėjome su drauge mokytis. Tiek ji buvo patenkinta tiek aš. Mokėmės su skirtingais instruktuotojais, tačiau viską pasibaigėme greitai ir be jokių problemų. Rekomenduoju!

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki, Egle. Džiaugiamės, jog mokymasis vairuoti ėjosi sklandžiai ir puikiai! :) Linkime Jums nuostabių ir įsimintinų kelionių.

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. A Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Esu dėkingas šiai mokyklai už greitą darbą ir pastangas"

viskas sekėsi jau nuo pat pradžių puikiai. rinkausi iš keletos mokyklų ir tikrai esu be galo patenkintas savo pasirinkimu dėl jūsų. Atėjau vadovaudamasis rekomendacijomis kurios tikrai pasiteisino

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki. Dėkojame už Jūsų puikų atsiliepimą.

9,0 / 10 Labai gerai 22 m. B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Esu 100% patenkita"

Drauge rekomendavo instruktoriu E. Bernota dabar Aš galiu ji rekomenduoti kitiems! Regitra iveikiau iš pirmo karto! Ačiū!!

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Gabriele. Džiaugiamės kartu su Jumis! Jūs esate šaunuolė. Linkime sėkmės kelyje ir įsimintinų kelionių :)

10,0 / 10 Fantastiškai 24 m. B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Reccomendations goes tooooo JAGO!"

nieko nebuvo blogai

Labai puikiai viskas. regitroje drasiai ir be vargo išlaikiau visus egzaminus. praktika is karto o teorija is antro karto bet padariau ilga pertrauka po vairavimo mokyklos todėl visiems rekomenduoju nedaryti pertraukų ir is karto eiti i regitra laikyti egzamino po vairavimo mokyklos kaip rekomendavo mokytojas. . :)

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki, Silva. Dėkojame už rekomendacijas būsimiems vairuotojams - mes pilnai su Jumis sutinkame :) Linkime sėkmės kelyje ir saugiai vairuoti!

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"nuosirdus aciu visai mokyklai ir destytojams"

dabar esu patenkinta kad galiu sekmingai sesti uz vairo ir nejausti baimes. Prieš tai mokiausi vairuoti su automatu kitoje mokykloje bet niekas man nepasakė kad tada galesiu vairuoti tik automata. tai suzinojau tik jago mokykloje kai perejau mokytis is kitos mokyklos. paprastai tariant esu dekinga uz "paprotinima" ir galimybe pasibaigti kursu su mechaniniu automobiliu. dar karta aciu labai.

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena, Martyna. Džiaugiamės, jog galėjome prisidėti prie Jūsų sėkmingo mokymosi ir suteikėme tik naudingą informaciją, kuri padėjo Jums mokymosi procese. Ačiū, kad pasitikėjote mumis ir linkime Jums visokeriopos sėkmės! :)

6,6 / 10 Pakankamai B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"-"

Parasyta 40 akad.val teorijos mokymu. 1 akad.v -45min. Turetu buti 18 valandu. Mokemes 10 pamoku po valanda!Pasigyre kad vaziuosime 15 pravaziavimu po 2 valandas, siandien paklausus sako visiskai kitaip. 15 pravaziavimu po 1:30. 2 akad valandos per viena pravaziavima. Zodziu zaismas, nedaugiau. Nuejau nusipirkti KET testu menesiui, pardave uz 7 eurus, nuejus i tinklapi kuriam ir dave ket prisijungimus, ten kaina 5.98. Niekam nepatariu sios mokyklos...

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena. Mūsų žiniomis, Jūs buvote atvykęs šiandien į mūsų vairavimo mokyklą ir maloniai išsiaiškinote visą situaciją su atsakingu asmeniu.

Iš Jūsų komentaro pastebėjome, jog klaidingai supratote suteiktą informaciją apie pravažiavimus, nors viską išvardinote gerai. Iš viso mokiniui priklauso 30 akademinių valandų praktinių pravažiavimų. Vienas pravažiavimas trunka 2 akademines valandas arba kitaip - pusantros valandos (skaičiuojant paprastomis valandomis). Tad galime tai vadinti žodžių žaismu.

Dėl įsigytų KET testų Jūs vėl gi esate teisus, tačiau šiek tiek detalizuosime - perkant KET kodą vairavimo mokykloje yra brangiau, kadangi taikomos papildomos administravimo išlaidos. Įsigydami KET kodą pačiame puslapyje Jūs nemokate administravimo išlaidų ir susimokate tik bankinius mokesčius. :)

Jeigu turėsite daugiau pastebėjimų - visuomet maloniai lauksime mūsų vairavimo mokykloje. Linkime gražios savaitės. :)

10,0 / 10 Fantastiškai Eksternas Šiauliai, Tilžės g. 128A

"-"

ganėtinai griežtas instruktorius iš pradžiu pasirod, galvojau papuoliau bet paskui susibendravome ir vos ne kolegomis patapom. malonus bendravimas tiek masinoje su mokytoju tiek atejus i mokyklą

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Sveiki, Pijau. Dėkojame už atsiliepimą ir Jūsų pasitikėjimą mūsų vairavimo mokykla. :) Sėkmės!

9,1 / 10 Labai gerai 26 m. A Šiauliai, Tilžės g. 128A

"siulau uzsienieciams nes viskas super greitai"

galejau sitoje mokykloje greitai pasibaigti kursus ekstra budu vos tik grizusi is uzsienio, viska suderinome ir susitvarkeme internetu dar kai buvau anglijoje ir gryzus beliko tik vaziavimus pasidaryti. labai ismaniai dirba mokykla.teises igijau per 8 dienas su regitra su viskuo

JAGO - I. Jagmino vairavimo mokykla atsakė:
Laba diena. Stengiamės, jog susitvarkyti dokumentaciją ir pasiruošti mokymosi procesui būtų kuo paprasčiau ir greičiau, todėl darbas nuotoliniu būdu su mokiniais ir ryšio palaikymas yra svarbus procesas mūsų veikloje. Linkime Jums sėkmės kelyje! :)

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Šiauliai, Tilžės g. 128A

"Gera labai mokykla. viskas super išlaikyta is pirmų kartu"

Gera labai mokykla. viskas super išlaikyta is pirmų kartu

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. Eksternas Šiauliai, Tilžės g. 128A

"viskas ėjo kaip iš pypkės :D"

nieko blogo

viskas gerai

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Radviliškis, Vasario 16-osios g. 2-5

"Viskas super. REKOMENDUOJU!"