Kainos


Renkamos grupės

 

Transporto priemonės


Kalbos


Nuotraukos


Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "KELIO STUDIJA"
Įmonės kodas
302472860
Įmonės adresas
Pavilnionių g. 31, Vilnius

Aprašymas

„Atsakingai vairuoji, saugiai važiuoji“
- mes ne tik suteiksime atsakingo ir saugaus vairavimo žinių bei įgūdžių, bet ir galimybę sumažinti mirčių skaičių bei išsaugoti gyvybes kelyje.
Mūsų vizija:
- „KELIO STUDIJA“ teikia vairavimo mokymo paslaugas daugiau kaip penkerius metus. Mes pasiryžę pagerinti kelių eismo saugumą, suteikdami aukščiausios kokybės vairavimo pamokas.
Mūsų misija:

- teikti aukštos kvalifikacijos vairuotojų mokymo paslaugas už konkurencingą kainą.
 
Kelio Studija vairavimo mokyklos privalumai arba "Kodėl rinktis būtent mus?" :
 • Mūsų profesionalūs vairavimo instruktoriai yra vieni labiausiai patyrusių ir vertinamų vairuotojų mokymo srityje. Jų didžiulė patirtis derinama su realiu ir atsakingu įsipareigojimu sumažinti žuvusiųjų skaičių keliuose, o ypač jaunų vairuotojų, kurie sudaro didžiausią rizikos kategoriją. 
 • 2013 m. Vilniuje pavasarį, vasarą ir rudenį vyko pirmosios Lietuvoje  „Vairavimo instruktorių meistriškumo varžybos Lietuvos automobilininkų sąjungos taurei laimėti“. Vyko keturi varžybų etapai, kuriuose mūsų mokyklos instruktorių komanda užėmė pirmąsias vietas ir tapo nugalėtoja.
 • 2014 m. Kaune vykusiame renginyje „Baikerių naktys 2014“ moto slalomo rungtyje mūsų motociklų vairavimo instruktorius tapo I-osios vietos nugalėtoju.  
 • Mūsų paslaugų kokybę įrodo mūsų tvirta reputacija. Daugelis mūsų naujų klientų į mus kreipiasi dėl teigiamų atsiliepimų ir rekomendacijų iš mūsų mokinių, jų šeimos narių ir draugų. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų komanda užtikrins malonų, smagų ir svarbiausią saugų mokymąsi. Mes ruošiam saugius, atsakingus ir pasitikinčius savimi vairuotojus.

 • Mūsų mokomosios transporto priemonės yra naujos, techniškai tvarkingos, sertifikuotos saugiai naudoti vairavimo mokymo tikslams, atitinka VĮ „Regitra“ naudojamas transporto priemones, todėl baigę vairavimo kursus mūsų mokykloje, nejausite jokio diskomforto, laikant egzaminą „Regitroje“.
 • Mes mokome  naujausiomis KET programomis, testai – lietuvių ir rusų kalbomis. Visos programos nuolat atnaujinamos. Paskaitose sužinosite kur kas daugiau nei parašyta kelių eismo taisyklių knygelėje.
 • Esame lankstūs dėl vairavimo pamokų pradžios ir pabaigos vietos, ji gali būti nuo namų, mokyklos, darbo ar kitų vietų (iš anksto susitarus).
 • Mes suteikiame vairavimo įgūdžių tobulinimo pamokas egzamino maršrutais norintiems papildomai pasiruošti egzaminui VĮ „Regitra“. 
 • Mes suteikiame vairavimo įgūdžių tobulinimo pamokas vairuotojams dėl tam tikrų priežasčių nevairavusiems ilgą laikotarpį ir ketinantiems atnaujinti vairavimo įgūdžius.
 • Mes suteikiame papildomą mokymą Kelių eismo taisykles pažeidusiems vairuotojams ir vairuotojams, kuriems buvo atimta teisė vairuoti (buvusiems mokiniams taikomos ypatingos nuolaidos).
 • Mes neimame papildomo mokesčio už pamokas savaitgalio ir valstybinių švenčių dienomis. Mūsų paketai, pasiūlymai ir akcijos padės Jums sutaupyti pinigų. Sudarius sutartį, suteiksime Jums galimybę mokėti dalimis.

Padaliniai

Pavilnionių g. 31,
Vilnius

I- IV   9:00 - 18:00

V        9:00 - 17:00

Pietų pertrauka  13:30 - 14:30

Telefonas 8 677..., (8 5)... rodyti
El. paštas keliostudi... rodyti

Susisiekti


Rūdninkų g. 12-1,
Vilnius

I- IV   9:00 - 18:00

V        9:00 - 17:00

Pietų pertrauka  13:30 - 14:30

Telefonas 8 608... rodyti
El. paštas keliostudi... rodyti

Susisiekti