Kainos


TAPK ŽVAIGŽDE KELYJE!!!
B kategorija  - nuo 350 Eurų

 


Renkamos grupės

 

REGISTRUOKIS JAU ŠIANDIEN!
SUPER PROGA! SUPER KAINA!

B kategorija - nuo 350 Eurų!

Nauja grupė: Lapkričio 27 d.!

 Ateik su draugu - vairavimo pamoka dovanų!

 Praradote teises ? Vykdome papildomą KET pažeidėjų mokymą. Registracija iš anksto.


Transporto priemonės

Vairuoti mokome  automobiliais su kondicionieriais (VW GOLF PLUS, TOYOTA AURIS, VW GOLF EOS - automatinė p/d) bei motociklais  YAMAHA FZ 600, YAMAHA YBR 125, HONDA CB 250, YAMAHA XJ 600


Kalbos

Dėstome lietuvių ir rusų kalbomis!


Nuotraukos


Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "Kelių žvaigždės"
Įmonės kodas
300580517
Įmonės adresas
Buivydiškių g. 9-27, Vilnius

Aprašymas

AB ,,Kelių žvaigždės" vairavimo mokykla įkurta 2006 metais.

Vairavimo mokyklos vadovas - Aleksandras Kolesnikovas.

Mokyklos misija - parengti vairuotojus, gebančius savarankiškai orientuotis ir reaguoti įvairiuose eismo situacijose. Mūsų vizija -  būti patrauklia vairavimo mokykla mokymo metodais ir jų kokybe. Mūsų tikslas - teikti aukščiausio lygio vairavimo mokymo paslaugas, užtikrinant malonų aptarnavimą, pagarbą ir dėmesį kiekvienam mokiniui.

 Šiuo metu ruošiame AM,A2, A1, A,B kategorijų transporto priemonių vairuotojus. Jau turintiems vairuotojo pažymėjimą - padedame tobulinti vairavimo įgūdžius.

Vairavimo mokyklos darbuotojai turi didelę praktiką ruošiant transporto priemonių vairuotojus. Jau esame paruošę virš 1300 vairuotojų,kurie sėkmingai vairuoja ir džiaugiasi, kad pasirinko mūsų mokyklą.

Būsimi vairuotojai mokomi naudojantis kompiuterinėmis technologijomis, sukurtais mokomaisiais filmais, audiovizualine informacijos ir mokymo priemone - multimedija, įvairiais mechanizmų ir eismo situacijų maketais.

 Vienas aktualiausių aspektų klientams - siūlomų paslaugų lankstumas. Mokyklos klientai gali pasirinkti sau tinkamą laiką popietinėse ir vakarinėse grupėse, mokiniams suteikiama galimybė už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai, pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis, akcijomis.

 Mokymo klasėje vairavimo teorija dėstoma nedidelėmis grupėmis, o tai suteikia galimybę dėstytojui betarpiškai bendrauti su visais mokiniais ir pasiekti daug geresnius mokymo rezultatus.

 Mūsų kolektyvas yra pasiruošęs perduoti visas savo žinias ir vairavimo įgūdžius besimokantiems ir norintiems išmokti vairuoti. Mes padedame tapti tolerantiškais, orientuotais į pasitikėjimą savimi vairuotojais.


Padaliniai