Kainos


Renkamos grupės


Transporto priemonės


Kalbos


Nuotraukos


Įmonė

Įmonės pavadinimas
IĮ "Kęstas"
Įmonės kodas
302428860
Įmonės adresas
Karmėlavos sen., Karmėlavos mstl., Vilniaus g. 40, Kauno r. sav.

Aprašymas

Šiuo metu ruošiame A1, A, B1, B, BE, C1, C1E, C, CE, D1, D kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus. Mokyklos yra įsikūrusios Karmėlavoje netoli Kauno oro uosto, Vilniaus gatvėje, Jonavoje Kosmonautų gatvėje.

Jau esame paruošę nemažai naujų vairuotojų, kurie sėkmingai vairuoja ir džiaugiasi, kad pasirinko būtent mūsų vairavimo mokyklą. Dažnas buvęs mūsų mokinys rekomenduoja "Kęstas" vairavimo mokyklą savo draugams, šeimos nariams ir atveda juos mokytis vairuoti, nes yra patenkinti suteiktomis paslaugomis bei jaukia aplinka.

Vairavimo mokyklose yra taikomos naujausios vairavimo mokymo metodikos. Mokyklose yra kompiuterinė įranga, kuria pateikiama metodinė medžiaga. Būsimi vairuotojai mokomi naudotis kompiuterinėmis technologijomis, sukurtais mokomaisiais filmais, audiovizualine informacijos ir mokymo priemone - multimedija, įvairiais mechanizmų ir eismo situacijų maketais.

Mūsų vairavimo mokyklose dirba kvalifikuoti, turintys didelę darbo patirtį specialistai, kurie yra pasiruošę perduoti visas savo žinias ir vairavimo įgūdžius norintiems išmokti vairuoti transporto priemones. Taip pat jie jums padės sutvarkyti būtiną dokumentaciją bei suteiks informacijos rūpimais klausimais.