Kosporita, vairavimo mokykla

Kosporita, vairavimo mokykla

Mūsų pareiga – iš mokyklos išleisti vairuotoją, kuris saugiai ir patikimai jaustųsi kelyje.

Kainos

Kursų kaina - nuo 300 Eur iki 400 Eur.

Mokantis eksternu (savarankiškai pasiruošus ir išlaikius teorijos egzaminą VĮ Regitra) - nuo 300 Eur.

Renkamos grupės

2021.10.18 - 2021.10.22

Transporto priemonės

Kalbos

Lietuvių kalba.

Įmonė

Įmonės pavadinimas
Uždaroji akcinė bendrovė "Kosporita"
Įmonės kodas
171765320
Įmonės adresas
Telšių g. 2, Plungė

Aprašymas

Vairavimo mokykla UAB „Kosporita“ įkurta ir sėkmingai veikia nuo 2003 m.

Mūsų pareiga – iš mokyklos išleisti vairuotoją, kuris saugiai ir patikimai jaustųsi kelyje.

Pasirinkę mūsų mokyklą, vairavimo teorijos būsite mokomi moderniai įrengtoje klasėje, kur vaizdinė medžiaga demonstruojama multimedia projektoriaus pagalba, o mokymo metodika nuolat atnaujinama. Mokymo klasėje yra daugybė plakatų ir kitos mokomosios medžiagos. Viso kurso metu naudositės specialia mokomąja kompiuterine programa. Kelių eismo taisyklės, kurios besimokant savarankiškai atrodo sudėtingos, tampa suprantamos, lengvai įsimenamos bei naudojamos kasdien išmokus vairuoti.

Praktinio vairavimo mokys tikras profesionalas, turintis 40 metų vairavimo patirtį su visų kategorijų transporto priemonėmis ir kone 20 metų patirties vairavimo mokyme!

Puikiai suprasdamas įvairias pradedančio vairuoti „baimes“ jis padės Jums „pajusti“ transporto priemonę, įgauti pasitikėjimo bei išmokins meistriškai ją valdyti.

Dažniausiai mūsų vairavimo mokyklą renkasi pagal draugų ir pažįstamų rekomendacijas, o tai ir yra geriausias kokybiško mokymo rodiklis.

Esame pasiruošę perduoti visas savo žinias ir vairavimo įgūdžius. O jeigu ir nepasisekė per egzaminus, nes ne visada pavyksta išvengti jaudinimosi, nė vienas nėra paliekamas likimo valiai – mokome ir globojame, kol išmoksta ir išlaiko egzaminus. Nesvarbu kad, galbūt, Jūs mokėtės kitoje vairavimo mokykloje, užsukite pas mus - kartu rasime priežastis, kurios trukdo pasiekti tikslą.

Padaliniai

Telšių g. 2

Plungė