Kainos

,,A'' kategorija 230 € 

,,B'' kategorija  430 €


Renkamos grupės


Transporto priemonės

Ford Focus,Toyota Auris(tokiais automobiliais egzaminuoja VĮ ,,Regitra'') VW Polo, VW Polo, VW Polo.

Sunkvežimiai MAN su priekaba,VOLVO su priekaba


Kalbos

Lietuvių klb. 


Nuotraukos

Mažeikių vairuotojų mokymo centras
Mažeikių vairuotojų mokymo centras 2
Mažeikių vairuotojų mokymo centras 3
Mažeikių vairuotojų mokymo centras 4
Mažeikių vairuotojų mokymo centras 5

Įmonė

Įmonės pavadinimas
Viešoji įstaiga Mažeikių vairuotojų mokymo centras
Įmonės kodas
167398815
Įmonės adresas
Žemaitijos g. 52 - 16, Mažeikiai

Aprašymas

Nuo 2014m jau antrus metus iš eilės ,,Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacija'' organizuoja Vairavimo instruktorių profesinio meistriškumo konkursą. Mūsų vairavimo mokyklos instruktoriai taip pat dalyvauja ir sėkmingai pasirodo jame. Renkami patys geriausi teorijos mokytojai ir vairavimo instruktoriai.
2014m Panevėžyje mūsų instruktorius Aleksas Antanavičius užėmė pirmą vietą spręsdamas teoriją. Praktiniame vairavime instruktorius - dėstytojas Stasys Bliudzukis užėmė trečią vietą. Tobuliname įgūdžius autodrome ant slydžios dangos: pernai Panevėžyje, šiemet Klaipėdoje.
Klaipėdoje komandoje dalyvavo du vyrukai instruktoriai ir moteris. Reikėjo įveikti trasą su sunkvežimiu stumiantis atbulomis, o kita trasa buvo su slydžia danga ir kliūtimis, kur buvo kreipiamas dėmesys į ekonomišką ir ekologišką vairavimą, taip par ir trasos įveikimo laikas. Moterims buvo užduotis: trasą su slydžia danga įveikti kuo greičiau ir nekliudant iš kugelių padarytų vartų

2014m gruodžio 22 dieną Šiaulių valstybinėje transporto inspekcijoje buvo įteikta mūsų mokyklos direktoriui padėka už geriausius teorijos ir praktinio vairavimo įgūdžių rezultatus .