Atsiliepimai apie Mobilūs žmonės, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

7.7
Gerai Atsiliepimai: 3
7.0
8.3
7.0
7.3
7.3
8.7
8.0

Visi atsiliepimai

Lina

9.3 / 10 Labai gerai 30 A Kaunas, P. Plechavičiaus g. 4

"Puikus A kat instruktorius- atidus, darbštus, kantrus ir profesionalus"

-

Instruktorius darė viską, kad suderintų kuo daugiau pamokų iki egzamino (mano prašymu), taigi mokymasis buvo intensyvus, nuoseklus. Psichologiškai palaikė, atsižvelgė į norus. Aukščiausios klasės profesionalas ir puikus pedagogas.

Ieva Pov.

9.4 / 10 Labai gerai 27 B Kaunas, P. Plechavičiaus g. 4

"Puiki patirtis mokantis vairuoti! Ačiū už palaikymą mokantis!"

-

Man asmeniškai viskas buvo gerai: atėjau su noru išmokti vairuoti ir su instruktorės Mildos pagalba išsilaikiau teises :) Esu dėkinga jai kantrybę, palaikymą, kai atrodė, kad tikrai nesugebėsiu (esu net paverkus prie vairo), paaiškinimą kaip, ką ir kodėl daryti, ką stebėti :) Tad, jei ieškote mokyklos, kurioje sulauksite palaikymo, padrąsinimo, supratingumo ir išmoksite vairuoti - rekomenduoju. O patiems linkiu kantrybės, užsispyrimo, eiti į pamokas ir nusiteikti, jog gali užimti Jūsų laiko, bet tikrai yra verta! Instruktoriai mokina, palaiko, padrąsina, bet lygiai taip pat svarbus Jūsų nusiteikimas :)

Gustė Sar

4.3 / 10 Blogai 20 B Kaunas, P. Plechavičiaus g. 4

"Stresuojančios mokytojos, mažas dėmesys į mokinį."

Labai stresuojančios ir panikuojančioa mokytojos, jokio psichologinio pasiruošimo naujam, "žaliam" mokiniui, kai jos pačios vairuoja - baisu sedėti šalia. Įgaunama daug įdingo vairavimo įgūdžių, kuriuos poto reikia tvarkyti pas kitus mokytojus. Labai daug dėmesio skiriančios savo telefonui, ir labai mažai mokiniui.

Patogios mojymosi klasės, didelia spaudimas mokytos TEORIJOS egzaminui.