Rigveda, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

9,1 Labai gerai Atsiliepimai: 42

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Alytus, Statybininkų g. 21

"Labai gerai."

Instruktoriai - išmanantys savo darbą ir suteikiantys puikių patarimų kiekvienoje situacijoje, padedantys išsiaiškinti ir perprasti problemas sukeliančias miesto vietas.
Pakako vos 6 akademinių valandų pavažinėjimo ir svetimo miesto išnagrinėjimo po pirmą kartą neišlaikyto praktikos egzamino, ir jau antrąjį kartą pravažiavau be problemų.

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Šakiai, V. Kudirkos g. 35

"Rigveda 100% "

Rolandas Juknevičius (Šakių filialas) malonus, kantrus instruktorius. Tiek palaikymo, motyvacijos stengtis mokintis ir pagaliau išmokti vairuoti, gavau tik Rolando dėka. Patariu visiems norintiems turėti teises pavažinėti su šiuo instruktoriumi. Jis turi visas geriausias profesionalaus instruktoriaus savybes ! Sėkmės.

9,9 / 10 Fantastiškai 22 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Nuostabus instruktorius Audronis, puikiai moko, aiškiai išdėsto."

Aptarnavimas administracijos 10/10.
Instruktorio aiškinimas ir mokymas 10/10.

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. B Kaunas, V. Krėvės pr. 57

"Esu be galo patenkinta!"

Blogų dalykų nebuvo.

Malonus personalas, visada su šypsena pasitinkanti administratorė. Puikus instruktorius Andrius, malonus, kantrus ir sugebantis viską aiškiai paaiškinti.

10,0 / 10 Fantastiškai 95 kodas Kaunas, Gražinos g. 3a

"Laikiau "95 koda""

Laikiau "95 kodo" kursus. Teorijos paskaitos buvo labai informatyvios, sužinojau daug naujovių. O ypač patiko praktika slidžiame kelyje. Visiems rekomenduosiu šią vairavimo mokyklą. Didelis AČIŪ visam kolektyvui. Sėkmės !

9,0 / 10 Labai gerai 18 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"."

Nieko.

Pakliuvau pas labai gerą instruktorių Pavelą, kuris išmokė puikiai dalyvauti eisme, per pamokas nejaučiau jokios įtampos, instruktorius stengėsi sukurti gerą atmosferą ne tik pamokų metu, tačiau ir per mokyklinį praktikos egzaminą.

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Profesionalūs mokymai! "

Didžiausi komplimentai Vilniaus savanorių pr. filialo instruktoriui Virginijui A., kuris yra visiškas savo srities profesionalas ir kantrus, sąžiningas mokytojas, atsidavęs savo darbui. Sustiprina pasitikėjimą savimi, kurio visada taip trūksta pradedant mokytis vairuoti ir išaiškina kiekvieną smulkmeną. Ačiū už entuziastingas pamokas!

8,0 / 10 Gerai 25 m. B Alytus, Pulko g. 14-7

"Visas personalas nuostabus. Tiek administracija, tiek instruktoriai. "

Teoriją dėstęs Artūras Puidokas labai geras mokytojas, sugebantis viską suprantamai išaiškinti nuo a iki z. Vairavimo instruktorius Linas Jonys taip pat labai šaunus. Gana griežtas, bet kai reikia gali ir pajuokauti. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą, nes viską išsilaikiau iš pirmo karto, regitroje taip vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ir viskas tik nuostabių rigvedos instruktorių dėka.

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"."

Aš labai patenkinta, kad pasirinkau būtent "ŔIGVEDA" vairavimo mokykla. Čia dirba tikri profesionalai. Tikrai puiki mokykla, rekomenduoju visiems, kas nori išmokti vairuoti. Esu labai dėkinga instruktorei Editai Sarpalienėi iš eiguliu už jos profesionalumą ir didelę kantrybę, už gerą nuotaiką vairuojant ir už tai, kad padėjo man nugalėti baimę. Niekada nešaukė, viską puikiai paaiškindavo, į visas mano klaidas reagavo ramiai, tik jos dėka išlaikiau egzaminą regitroje. Matosi, kad žmogus tikrai myli savo darbą ir stengiasi dėl mokinių. Širdingai dėkoju ir linkiu sėkmės!

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. C Kaunas, Gražinos g. 3a

"Rekomenduoju !"

Labai rekomenduoju vairavimo mokyklą ir vairavimo instruktorių Vidą Kazlauską ! Mokiausi C kategoriją. Apie instruktorių galiu pasakyti, kad tai puikus pedagogas ir profesionalus savo srities žinovas. Gerai išaiškino įvairiausias situacijas kelyje taip pat buvo malonus pašnekovas. Iš karto matėsi, kad egzaminui Regitroje būsiu paruoštas puikiai. Rekomenduoju visiems. + PUIKI KAINA.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Rekomenduočiau kiekvienam norinčiam turėti B kategorijos teises"

Norėčiau rekomenduoti instruktorę Audronę. Labai maloni instruktorė, viską ramiai paaiškina nesukeldama papildomo streso vairuojant. Viskas tikrai labai patiko ir viršijo visus mano lūkesčius. (mokiausi vairuoti su automatine pavarų dėže).

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. B Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Rigveda"

Labai noriu padėkoti ir visiems rekomenduoti praktikos instruktorių Joną Jašinską. Žmogus tikrai nusimanantis savo specialybėje, visada pasako klaidas, paaiškina kas blogai, pataria. Instruktorius niekada nekeldavo balso, visada ramiai viską paaiškindavo, o tas leidžia saugiai ir ramiai jaustis vairuojant, nejaučiant įtampos. Dar kartą su didele pagarba Ačiū instruktoriui Jonui.

9,0 / 10 Labai gerai 20 m. B Alytus, Pulko g. 14-7

"Rikites rigveda nes ji geriausia! "

Patiko aptarnavimas ir visa kita labiausiai patinko su instruktorium Linas Jonys malonus linksmas ir tikrai viska ismokino ka reikia tik paciam reiktu pastangu o seip ačiū uz gerai praleista laika

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Nuostabi vairavimo mokykla"

Nuostabi vairavimo mokykla. Puikiai viską paaiškina, padeda, visi labai malonūs. Tai yra geriausias pasirinkimas norint išmokti vairuoti. Rekomenduoju instruktorių Vladimir :) Vilnius, Jasinskio filialas. Absoliutus atsidavimas darbui, nuolatinis dėmesys mokiniui, begalinė kantrybė. Paruoš jus ne tik egzaminui bet ir realiam važinėjimui gatvėmis.

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Kaunas, Gražinos g. 3a

"Rekomenduoju !!!"

Džiaugiuosi savo pasirinkimu mokytis būtent Rigvedos vairavimo mokykloje. Jei kada gyvenime prireiktų rinktis vėl, būtinai grįžčiau pas instruktorių-tikrą savo srities profesionalą Aurimą. Jam esu dėkinga už begalinę kantrybę atsakant į daugybę iškilusių klausimų. Jo dėka Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ! Rekomenduoju šį instruktorių už jo profesionalumą ir taktiškumą.

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Kaunas, Laisvės al. 49

"Puiki instruktorė"

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti vairavimo instruktorei Linai Morkūnienei už įgytas žinias. Kiekviena pamoka ir kiekvienoje pamokoje padaryta klaida buvo labai tiksliai paaiškinta. Į kiekvieną susitikimą eidavau su nekantrumu, kadangi važiuoti ir bendrauti su šia instruktore buvo vienas malonumas. Tiesiog nuostabi, savo požiūriu į mokinius, į žmogų. Ačiū!!!

9,7 / 10 Fantastiškai 47 m. A Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Mokiausi kitoje mokykloje. Rigvedoje sėkmingai finišavau."

Visiems draugams sakiau, kad padariau didelę klaidą, kad nepasirinkau Rigvedos A kategorijos mokymuisi. Atėjusi iš kitos mokyklos čia lankiau tik keletą papildomų motociklo vairavimo pamokų. Ačiū ROBERTUI už profesionalius patarimus, pamokymus, kantrybę, dėmesį ir tikėjimą manimi :)!!!

10,0 / 10 Fantastiškai 33 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą "

Viskas patiko, vadybininkė Regina labai padėjo, pasirūpino. Teorijos paskaitos buvo įdomios, nesigailiu kad lankiau teoriją, ir visiems rekomenduočiau, nes ir patirtimi dalijasi, ir filmukus rodo, ir į visus klausimus ar neaiškumus randa atsakymą. Vairavimo instruktorius Audronis labai pagelbėjo, ir padrąsino, tikrai padėjo drąsiau jaustis kelyje. Vairuojant, kantriai visko išmokė, važinėjom per visus būsimo egzamino maršrutus ir "problemines" vietas, egzamino metu tai labai pravertė, ir išlaikiau iš pirmo karto.
Taip pat patiko, kad vairuotojo sveikatos pažymą bei pirmosios pagalbos kursų pažymą galima susitvarkyti tiesiog Rigvedoje, patys viską organizuoja, man tereikėjo ateiti, išklausyti pirmosios pagalbos kursus ir viskas, pačiai niekur nereikėjo bėgioti, ieškoti, viskuo pasirūpinta vietoj, labai patogu ir sutaupo laiko.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Dėkoju"

Dėkoju Rigvedai už puikias pamokas tiek paskaitas tiek važiavimus. Nors kai kur daug reikėjo kantrybės su važiavimais, kol perpratau tam tikras vietas, bet dabar jau turiu vairuotojo pažymėjimą ir labai noriu padėkot už puikų paruošimą instruktoriui Andriejui. AČIŪ !!!

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Kaunas, Laisvės al. 49

"Patiko"

Likus keliolikai valandų iki Regitros egzamino su instruktoriumi Tomu susitariau pravažiuoti papildomą vairavimo pamoką, kurios dėka išlaikiau egzaminą. Instruktorius tiksliai viską paaiškino ir parekomendavo atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų. Rekomenduoju !