Rigveda, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

9,1 Labai gerai Atsiliepimai: 47

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"????"

Nuosirdus ačiū, Rigvedos vairavimo mokyklai,užteko papildomų važiavimų ir po nesekmingų bandymų laikant praktikos egzaminą, teisės išlaikytos. Puikūs instruktoriai???? ir be abejo puiki visa komanda :) likau sužavėta jūsų mokykla. REKOMENDUOJU 100%

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Rekomenduoju instruktorių Tomą Gudelaitį, Vilnius, Jasinskio g. filial"

Rekomenduoju instruktorių Tomą Gudelaitį, Vilnius, Jasinskio g. filialo. Aš buvau maloniai nustebinta šio instruktoriaus kantrybe bei sugebėjimu paaiškinti nesuprantamus dalykus. Šis instruktorius padėjo įveikti baimę vairuoti bei jo pagalba sugebėjau gerai jaustis kelyje.
Tomas davė labai daug gerų patarimų, todėl išlaikiau visus vairavimo egzaminus- mokyklinio ir regitros, išlaikiau iš pirmo karto!

Taip pat, labai norėčiau pasidžiaugti ir administratorės Karinos darbu, kuri profesionaliai išsprendė įvairias situacijas. Begalo draugiška ir maloni. Kadangi rinkausi tarp kelių vairavimo mokyklų, būtent jos komunikabilumas bei profesionalumas lėme mano apsisprendimą - pasirinkti Rigveda.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Laisvės al. 49

"B kategorija"

Rekomenduoju RIGVEDA.
Super profesionalus kolektyvas, puikiai atliekantis savo darbą. Labai ačiū teorijos dėstytojui Mantui bei dar didesnis dėkui instruktoriui Antanui. Puikus darbas ir geriausi rezultatai -vairuotojo pažymejimas.

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Kaunas, Vytauto pr. 57

"Rekomenduoju"

Mokiausi pas instruktore Eleonorą. Puikiai ismokino vairuoti ir paruose regitrai. Nejauciau jokio spaudimo, zinojau, ko galiu tiketis ir net neabejojau, kad egzamina islaikysiu is pirmo karto.REKOMENDUOJU

7,6 / 10 Gerai 20 m. B Kaunas, Baltų pr. 13

"Instruktorius sugebantis tik rėkti ir žeminti "

Instruktorius kiekvieną pamoką keliantis stresą, už kiekvieną padarytą klaidą girdėdavau rėkimą ir frazę "tu neišlaikysi regitros", kai kurios pamokos baigdavosi ašaromis ir didele panika, pinigų buvo sukišta daug, bet instruktorius nesugebėjo išaiškinti esminių dalykų, girdėdavau tik rėkimą ir tyčiojimąsi iš mano vairavimo. Niekam nerekomenduoju, ypač tiems, kuriems sunkiau sekasi ir mokosi vairuoti nuo nulio.. Teko pereiti į kitą mokyklą, norint ramiai ir be streso išmokti. Instruktoriaus vardo tiksliai nepamenu, bet man atrodo, kad Artūras.

Labai maloni administratorė, malonus aptarnavimas, teorijos dėstytojas irgi patiko.

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Alytus, Statybininkų g. 21

"Labai gerai."

Instruktoriai - išmanantys savo darbą ir suteikiantys puikių patarimų kiekvienoje situacijoje, padedantys išsiaiškinti ir perprasti problemas sukeliančias miesto vietas.
Pakako vos 6 akademinių valandų pavažinėjimo ir svetimo miesto išnagrinėjimo po pirmą kartą neišlaikyto praktikos egzamino, ir jau antrąjį kartą pravažiavau be problemų.

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Šakiai, V. Kudirkos g. 35

"Rigveda 100% "

Rolandas Juknevičius (Šakių filialas) malonus, kantrus instruktorius. Tiek palaikymo, motyvacijos stengtis mokintis ir pagaliau išmokti vairuoti, gavau tik Rolando dėka. Patariu visiems norintiems turėti teises pavažinėti su šiuo instruktoriumi. Jis turi visas geriausias profesionalaus instruktoriaus savybes ! Sėkmės.

9,9 / 10 Fantastiškai 22 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Nuostabus instruktorius Audronis, puikiai moko, aiškiai išdėsto."

Aptarnavimas administracijos 10/10.
Instruktorio aiškinimas ir mokymas 10/10.

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. B Kaunas, V. Krėvės pr. 57

"Esu be galo patenkinta!"

Blogų dalykų nebuvo.

Malonus personalas, visada su šypsena pasitinkanti administratorė. Puikus instruktorius Andrius, malonus, kantrus ir sugebantis viską aiškiai paaiškinti.

10,0 / 10 Fantastiškai 95 kodas Kaunas, Gražinos g. 3a

"Laikiau "95 koda""

Laikiau "95 kodo" kursus. Teorijos paskaitos buvo labai informatyvios, sužinojau daug naujovių. O ypač patiko praktika slidžiame kelyje. Visiems rekomenduosiu šią vairavimo mokyklą. Didelis AČIŪ visam kolektyvui. Sėkmės !

9,0 / 10 Labai gerai 18 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"."

Nieko.

Pakliuvau pas labai gerą instruktorių Pavelą, kuris išmokė puikiai dalyvauti eisme, per pamokas nejaučiau jokios įtampos, instruktorius stengėsi sukurti gerą atmosferą ne tik pamokų metu, tačiau ir per mokyklinį praktikos egzaminą.

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Profesionalūs mokymai! "

Didžiausi komplimentai Vilniaus savanorių pr. filialo instruktoriui Virginijui A., kuris yra visiškas savo srities profesionalas ir kantrus, sąžiningas mokytojas, atsidavęs savo darbui. Sustiprina pasitikėjimą savimi, kurio visada taip trūksta pradedant mokytis vairuoti ir išaiškina kiekvieną smulkmeną. Ačiū už entuziastingas pamokas!

8,0 / 10 Gerai 25 m. B Alytus, Pulko g. 14-7

"Visas personalas nuostabus. Tiek administracija, tiek instruktoriai. "

Teoriją dėstęs Artūras Puidokas labai geras mokytojas, sugebantis viską suprantamai išaiškinti nuo a iki z. Vairavimo instruktorius Linas Jonys taip pat labai šaunus. Gana griežtas, bet kai reikia gali ir pajuokauti. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią vairavimo mokyklą, nes viską išsilaikiau iš pirmo karto, regitroje taip vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ir viskas tik nuostabių rigvedos instruktorių dėka.

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"."

Aš labai patenkinta, kad pasirinkau būtent "ŔIGVEDA" vairavimo mokykla. Čia dirba tikri profesionalai. Tikrai puiki mokykla, rekomenduoju visiems, kas nori išmokti vairuoti. Esu labai dėkinga instruktorei Editai Sarpalienėi iš eiguliu už jos profesionalumą ir didelę kantrybę, už gerą nuotaiką vairuojant ir už tai, kad padėjo man nugalėti baimę. Niekada nešaukė, viską puikiai paaiškindavo, į visas mano klaidas reagavo ramiai, tik jos dėka išlaikiau egzaminą regitroje. Matosi, kad žmogus tikrai myli savo darbą ir stengiasi dėl mokinių. Širdingai dėkoju ir linkiu sėkmės!

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. C Kaunas, Gražinos g. 3a

"Rekomenduoju !"

Labai rekomenduoju vairavimo mokyklą ir vairavimo instruktorių Vidą Kazlauską ! Mokiausi C kategoriją. Apie instruktorių galiu pasakyti, kad tai puikus pedagogas ir profesionalus savo srities žinovas. Gerai išaiškino įvairiausias situacijas kelyje taip pat buvo malonus pašnekovas. Iš karto matėsi, kad egzaminui Regitroje būsiu paruoštas puikiai. Rekomenduoju visiems. + PUIKI KAINA.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Rekomenduočiau kiekvienam norinčiam turėti B kategorijos teises"

Norėčiau rekomenduoti instruktorę Audronę. Labai maloni instruktorė, viską ramiai paaiškina nesukeldama papildomo streso vairuojant. Viskas tikrai labai patiko ir viršijo visus mano lūkesčius. (mokiausi vairuoti su automatine pavarų dėže).

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. B Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Rigveda"

Labai noriu padėkoti ir visiems rekomenduoti praktikos instruktorių Joną Jašinską. Žmogus tikrai nusimanantis savo specialybėje, visada pasako klaidas, paaiškina kas blogai, pataria. Instruktorius niekada nekeldavo balso, visada ramiai viską paaiškindavo, o tas leidžia saugiai ir ramiai jaustis vairuojant, nejaučiant įtampos. Dar kartą su didele pagarba Ačiū instruktoriui Jonui.

9,0 / 10 Labai gerai 20 m. B Alytus, Pulko g. 14-7

"Rikites rigveda nes ji geriausia! "

Patiko aptarnavimas ir visa kita labiausiai patinko su instruktorium Linas Jonys malonus linksmas ir tikrai viska ismokino ka reikia tik paciam reiktu pastangu o seip ačiū uz gerai praleista laika

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Nuostabi vairavimo mokykla"

Nuostabi vairavimo mokykla. Puikiai viską paaiškina, padeda, visi labai malonūs. Tai yra geriausias pasirinkimas norint išmokti vairuoti. Rekomenduoju instruktorių Vladimir :) Vilnius, Jasinskio filialas. Absoliutus atsidavimas darbui, nuolatinis dėmesys mokiniui, begalinė kantrybė. Paruoš jus ne tik egzaminui bet ir realiam važinėjimui gatvėmis.

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Kaunas, Gražinos g. 3a

"Rekomenduoju !!!"

Džiaugiuosi savo pasirinkimu mokytis būtent Rigvedos vairavimo mokykloje. Jei kada gyvenime prireiktų rinktis vėl, būtinai grįžčiau pas instruktorių-tikrą savo srities profesionalą Aurimą. Jam esu dėkinga už begalinę kantrybę atsakant į daugybę iškilusių klausimų. Jo dėka Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ! Rekomenduoju šį instruktorių už jo profesionalumą ir taktiškumą.