Rigveda, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

9,2 Labai gerai Atsiliepimai: 59

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

" profesionalumas ir aukšta mokymo kokybė"

Puikiai paruošia teorijos ir praktikos egzaminams Rekomenduoju instruktorę Editą Sarpalienę, kuri praktikos egzaminui paruošė ypatingai gerai.

10,0 / 10 Fantastiškai 24 m. B Alytus, Pulko g. 14-7

"Nuostabi mokykla duočiau ir po 100balų.Ypac Justinas"

Buvo nuostabus laikas šioje mokykloje tiek važiavimas tiek Linas teorijos dėstytojas.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Vilnius, Žirmūnų g. 2

"Ačiū Rigvedos mokyklai už puikų paruošimą egzaminams!"

Buvau puikiai paruoštas egzaminams. Į egzaminą ėjau tinkamai pasiruošęs, bei jausdamas, kad išlaikysiu iš pirmo karto. Viską išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui Rimui Navickui už kantrybę, puikų paaiškinimą visų detalių, bei klaidų ir ramią reakciją į klaidas. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. 10/10!

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Garantuota mokymo kokybė"

Noriu parekomenduoti instruktorių Karolį.

10,0 / 10 Fantastiškai 28 m. A Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Likau labai patenkintas Rigvedos instruktoriais."

Viskas buvo labai gerai, isskirtinai noreciau pamineti Dariu Zakarauska, zmogus labai atsidaves savo darbui, puikiai ji ismano, zinias perteikia labai aiskiai. Laikiausi A kategorija, pavyko is pirmo karto. Rekomenduoju !!!

9,9 / 10 Fantastiškai 22 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puikiai! "

Rimas Navickas - be galo kantrus, niekada nekeliantis balso, puikiai išmanantis savo darbą instruktorius Savanorių pr. padalinyje. Pamokos neprailgsta, visą stresą užgožia puikus Rimo humoro jausmas :) Abu egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto! Rekomenduoju!

9,9 / 10 Fantastiškai 22 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puikiai! "

Rimas Navickas - be galo kantrus, niekada nekeliantis balso, puikiai išmanantis savo darbą instruktorius Savanorių pr. padalinyje. Pamokos neprailgsta, visą stresą užgožia puikus Rimo humoro jausmas :) Abu egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto! Rekomenduoju!

9,4 / 10 Labai gerai 18 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Nuostabus instruktorius mokykla superine"

Nieko nebuvo blogai

Viskas buvo super

7,9 / 10 Gerai 26 m. B Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Nusivylusi"

Nerekomenduoju tiems, kas viska pradeda nuo 0 ir niekada nera sedeje uz vairo. ;) tik sesk ir vaziuok. O kad vairo nesi lietes, tai niekam neidomu. Instruktorius per pirma pamoka pasako pervesiu ant automato. Sorry. Teks pereit i kita mokyklele. Kiekvienas vaziavimas baigiasi asaromis ir panika.

10,0 / 10 Fantastiškai 27 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Gerai atlieka darba instruktoriai"

.

Grafiku lankstumas. Instruktoriai. Mokymo priemones

10,0 / 10 Fantastiškai 49 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

""Rigvedos" instruktoriaus vertinimas"

Bijantiems eismo, ne itin draugaujantiems su technika, o ir visiems kitiems vairuojantiems, bet norintiems tobulėti rekomenduoju instruktorių Rimantą Navicką. Šis mokytojas susikalba su visais. Dirba ne dėl darbo, o iš idėjos, entuziazmo. Jam svarbu ne paruošti mokinį egzaminui, bet išmokyti būti sėkmingu, profesionaliu eismo dalyviu. Navickas suteikia ir daug papildomų žinių. Moko kantriai, švelniai, be jokio streso, net kai mokinys isterikuoja, tūkstantąjį kartą važiuodamas ir nepataikydamas perjungti pavarą. Tik šio instruktoriaus dėka vairuojame visa šeima. Vyras jau 6 metus, aš jau tris, sūnus jau pusmetį ir šiuo metu mokslus pas R. Navicką pradeda dukterėčia. Rimantai, tik nemeskite darbo - dukra auga :). REKOMENDUOJU. Rimantas įrodys jums, kad mokytis vairuoti yra smagu, be streso ir išmokti gali visi.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Puiki organizacija, draugiškas kolektyvas"

Norėčiau padėkoti instruktoriui Rimui Navickui, labai padėjusiam patobulinti vairavimo įgūdžius bei pasiruošti pagrindiniam Regitros praktikos egzaminui. Su instruktorium labai lengvai galima suderinti vairavimo laikus. Tuojau pat pasakomos klaidos ir kaip jas ištaisyt.

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"????"

Nuosirdus ačiū, Rigvedos vairavimo mokyklai,užteko papildomų važiavimų ir po nesekmingų bandymų laikant praktikos egzaminą, teisės išlaikytos. Puikūs instruktoriai???? ir be abejo puiki visa komanda :) likau sužavėta jūsų mokykla. REKOMENDUOJU 100%

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Rekomenduoju instruktorių Tomą Gudelaitį, Vilnius, Jasinskio g. filial"

Rekomenduoju instruktorių Tomą Gudelaitį, Vilnius, Jasinskio g. filialo. Aš buvau maloniai nustebinta šio instruktoriaus kantrybe bei sugebėjimu paaiškinti nesuprantamus dalykus. Šis instruktorius padėjo įveikti baimę vairuoti bei jo pagalba sugebėjau gerai jaustis kelyje.
Tomas davė labai daug gerų patarimų, todėl išlaikiau visus vairavimo egzaminus- mokyklinio ir regitros, išlaikiau iš pirmo karto!

Taip pat, labai norėčiau pasidžiaugti ir administratorės Karinos darbu, kuri profesionaliai išsprendė įvairias situacijas. Begalo draugiška ir maloni. Kadangi rinkausi tarp kelių vairavimo mokyklų, būtent jos komunikabilumas bei profesionalumas lėme mano apsisprendimą - pasirinkti Rigveda.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Laisvės al. 49

"B kategorija"

Rekomenduoju RIGVEDA.
Super profesionalus kolektyvas, puikiai atliekantis savo darbą. Labai ačiū teorijos dėstytojui Mantui bei dar didesnis dėkui instruktoriui Antanui. Puikus darbas ir geriausi rezultatai -vairuotojo pažymejimas.

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Kaunas, Vytauto pr. 57

"Rekomenduoju"

Mokiausi pas instruktore Eleonorą. Puikiai ismokino vairuoti ir paruose regitrai. Nejauciau jokio spaudimo, zinojau, ko galiu tiketis ir net neabejojau, kad egzamina islaikysiu is pirmo karto.REKOMENDUOJU

7,6 / 10 Gerai 20 m. B Kaunas, Baltų pr. 13

"Instruktorius sugebantis tik rėkti ir žeminti "

Instruktorius kiekvieną pamoką keliantis stresą, už kiekvieną padarytą klaidą girdėdavau rėkimą ir frazę "tu neišlaikysi regitros", kai kurios pamokos baigdavosi ašaromis ir didele panika, pinigų buvo sukišta daug, bet instruktorius nesugebėjo išaiškinti esminių dalykų, girdėdavau tik rėkimą ir tyčiojimąsi iš mano vairavimo. Niekam nerekomenduoju, ypač tiems, kuriems sunkiau sekasi ir mokosi vairuoti nuo nulio.. Teko pereiti į kitą mokyklą, norint ramiai ir be streso išmokti. Instruktoriaus vardo tiksliai nepamenu, bet man atrodo, kad Artūras.

Labai maloni administratorė, malonus aptarnavimas, teorijos dėstytojas irgi patiko.

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Alytus, Statybininkų g. 21

"Labai gerai."

Instruktoriai - išmanantys savo darbą ir suteikiantys puikių patarimų kiekvienoje situacijoje, padedantys išsiaiškinti ir perprasti problemas sukeliančias miesto vietas.
Pakako vos 6 akademinių valandų pavažinėjimo ir svetimo miesto išnagrinėjimo po pirmą kartą neišlaikyto praktikos egzamino, ir jau antrąjį kartą pravažiavau be problemų.

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Šakiai, V. Kudirkos g. 35

"Rigveda 100% "

Rolandas Juknevičius (Šakių filialas) malonus, kantrus instruktorius. Tiek palaikymo, motyvacijos stengtis mokintis ir pagaliau išmokti vairuoti, gavau tik Rolando dėka. Patariu visiems norintiems turėti teises pavažinėti su šiuo instruktoriumi. Jis turi visas geriausias profesionalaus instruktoriaus savybes ! Sėkmės.

9,9 / 10 Fantastiškai 22 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Nuostabus instruktorius Audronis, puikiai moko, aiškiai išdėsto."

Aptarnavimas administracijos 10/10.
Instruktorio aiškinimas ir mokymas 10/10.