Rigveda, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

8,8 Labai gerai Atsiliepimai: 31

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. B Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Rigveda"

Labai noriu padėkoti ir visiems rekomenduoti praktikos instruktorių Joną Jašinską. Žmogus tikrai nusimanantis savo specialybėje, visada pasako klaidas, paaiškina kas blogai, pataria. Instruktorius niekada nekeldavo balso, visada ramiai viską paaiškindavo, o tas leidžia saugiai ir ramiai jaustis vairuojant, nejaučiant įtampos. Dar kartą su didele pagarba Ačiū instruktoriui Jonui.

9,0 / 10 Labai gerai 20 m. B Alytus, Pulko g. 14-7

"Rikites rigveda nes ji geriausia! "

Patiko aptarnavimas ir visa kita labiausiai patinko su instruktorium Linas Jonys malonus linksmas ir tikrai viska ismokino ka reikia tik paciam reiktu pastangu o seip ačiū uz gerai praleista laika

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Nuostabi vairavimo mokykla"

Nuostabi vairavimo mokykla. Puikiai viską paaiškina, padeda, visi labai malonūs. Tai yra geriausias pasirinkimas norint išmokti vairuoti. Rekomenduoju instruktorių Vladimir :) Vilnius, Jasinskio filialas. Absoliutus atsidavimas darbui, nuolatinis dėmesys mokiniui, begalinė kantrybė. Paruoš jus ne tik egzaminui bet ir realiam važinėjimui gatvėmis.

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Kaunas, Gražinos g. 3a

"Rekomenduoju !!!"

Džiaugiuosi savo pasirinkimu mokytis būtent Rigvedos vairavimo mokykloje. Jei kada gyvenime prireiktų rinktis vėl, būtinai grįžčiau pas instruktorių-tikrą savo srities profesionalą Aurimą. Jam esu dėkinga už begalinę kantrybę atsakant į daugybę iškilusių klausimų. Jo dėka Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ! Rekomenduoju šį instruktorių už jo profesionalumą ir taktiškumą.

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Kaunas, Laisvės al. 49

"Puiki instruktorė"

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti vairavimo instruktorei Linai Morkūnienei už įgytas žinias. Kiekviena pamoka ir kiekvienoje pamokoje padaryta klaida buvo labai tiksliai paaiškinta. Į kiekvieną susitikimą eidavau su nekantrumu, kadangi važiuoti ir bendrauti su šia instruktore buvo vienas malonumas. Tiesiog nuostabi, savo požiūriu į mokinius, į žmogų. Ačiū!!!

9,7 / 10 Fantastiškai 47 m. A Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Mokiausi kitoje mokykloje. Rigvedoje sėkmingai finišavau."

Visiems draugams sakiau, kad padariau didelę klaidą, kad nepasirinkau Rigvedos A kategorijos mokymuisi. Atėjusi iš kitos mokyklos čia lankiau tik keletą papildomų motociklo vairavimo pamokų. Ačiū ROBERTUI už profesionalius patarimus, pamokymus, kantrybę, dėmesį ir tikėjimą manimi :)!!!

10,0 / 10 Fantastiškai 33 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą "

Viskas patiko, vadybininkė Regina labai padėjo, pasirūpino. Teorijos paskaitos buvo įdomios, nesigailiu kad lankiau teoriją, ir visiems rekomenduočiau, nes ir patirtimi dalijasi, ir filmukus rodo, ir į visus klausimus ar neaiškumus randa atsakymą. Vairavimo instruktorius Audronis labai pagelbėjo, ir padrąsino, tikrai padėjo drąsiau jaustis kelyje. Vairuojant, kantriai visko išmokė, važinėjom per visus būsimo egzamino maršrutus ir "problemines" vietas, egzamino metu tai labai pravertė, ir išlaikiau iš pirmo karto.
Taip pat patiko, kad vairuotojo sveikatos pažymą bei pirmosios pagalbos kursų pažymą galima susitvarkyti tiesiog Rigvedoje, patys viską organizuoja, man tereikėjo ateiti, išklausyti pirmosios pagalbos kursus ir viskas, pačiai niekur nereikėjo bėgioti, ieškoti, viskuo pasirūpinta vietoj, labai patogu ir sutaupo laiko.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Dėkoju"

Dėkoju Rigvedai už puikias pamokas tiek paskaitas tiek važiavimus. Nors kai kur daug reikėjo kantrybės su važiavimais, kol perpratau tam tikras vietas, bet dabar jau turiu vairuotojo pažymėjimą ir labai noriu padėkot už puikų paruošimą instruktoriui Andriejui. AČIŪ !!!

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Kaunas, Laisvės al. 49

"Patiko"

Likus keliolikai valandų iki Regitros egzamino su instruktoriumi Tomu susitariau pravažiuoti papildomą vairavimo pamoką, kurios dėka išlaikiau egzaminą. Instruktorius tiksliai viską paaiškino ir parekomendavo atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų. Rekomenduoju !

10,0 / 10 Fantastiškai 26 m. A Kaunas, Vytauto pr. 57

"Rekomenduoju"

Laikiau A kategorijos kursus. Labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę mokytis su instruktoriumi Mantu. Kiekvienos vairavimo pamokos laukdavau su nekantrumu. Mantą rekomenduoju kaip specialistą, kuris tikrai žino ką aiškina ir tinkamai paaiškina. I vairavimą žiūri šiuolaikiškai- išaiškina visas vairavimo subtilybes. Visada geros nuotaikos, linksmas ir tuo pačiu greitai ir daug ko išmokantis instruktorius, kuris visada palaikys ir motyvuos, jei norėsis nuleist rankas. Jei norite garantuotai išlaikyti Regitros egzaminą, rinkitės Mantą.

10,0 / 10 Fantastiškai 28 m. B Kaunas, Laisvės al. 49

"Rigveda"

Nebuvo

Dainius Veselka geriausias instruktorius,konkrečiai aiškiai viską paaiškina. Mokymo kokybę 10 balų! Esu dėkinga šiam instruktoriui. Vairavimo egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!

9,9 / 10 Fantastiškai 37 m. A Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puikūs instruktoriai, naudingi patarimai, lankstumas."

Nieko

Lankstūs, sava mokymosi aikštelė ir motociklai, puikūs instruktoriai

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Kaunas, Vytauto pr. 57

"Patenkino visus lūkesčius"

Esu dėkingas šiai vairavimo mokyklai, kuri puikiai sugebėjo man perteikti tiek teorines, tiek praktines žinias. Šios mokyklos instruktorių dėka nejaučiau jokio streso besimokydamas vairuoti. Regitros egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū labai visai vairavimo mokyklos komandai už malonų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą. Jaučiuosi labai patenkintas pasirinkęs būtent šią mokyklą ir siūlau kitiems, nes tikrai nesigailėsite. ;)

5,1 / 10 Silpnai 20 m. B Vilnius, Žirmūnų g. 2

"Nusivyliau"

Neatsakingumas (nesuveda duomenu, kad islaikyti mokykliniai egzaminai ir del to neleidziama laikyti Regitroje patogiu suplanuotu laiku) "aciu" uz padaryta moraline zala, tam egzaminui buvo ruostasi daug, investuota daug, laikas numatytas, kad butu kuo maziau streso ir bunant pasiruosus egzaminui psichologiskai, sugadino nuotaika, planus, viska, dabar mokiusis vasara teks laikyti rudeni ar ziema, studiju laiku, kai studijos kitam mieste. Taip pat ngebejimas ismokyti detaliai atlikti veiksmu vairuojant.

Malonus aptarnavimas

9,9 / 10 Fantastiškai 30 m. B Alytus, Statybininkų g. 21

"Linas Stasionis super kantrus"

Kam jau kam bet jam kantrybes tai pavydeti. Super instruktoriu

10,0 / 10 Fantastiškai B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"VERTA VAIRAVIMO MOKYKLOS VARDO "

NIEKO

Ką tik iš po kursų taigi pasidalinsiu naujausiais įspūdžiais. Jeigu reiktų reklamuoti tai galiu pasakyti, kad Rigvedos vairavimo mokykla yra tikrai verta geriausios vairavimo mokyklos vardo. Pagrindinis dėmesys skiriamas mokymo kokybei ir saugumui.

10,0 / 10 Fantastiškai 45 m. C Vilnius, Žirmūnų g. 2

"Puiki mokykla. "

Nieko.

Viskas gerai. Ričardas C, CE mokina idealiai. Žmogus atsidavęs darbui. Ačiū už patirtį.

1,3 / 10 Blogai 45 m. B Kaunas, V. Krėvės pr. 57

"Nieko nemokina kas liečia važiavima."

Nieko neaiškina, nemoko, o tik sėsk ir vairuok. Grinai pinigų melžykla. Kad ilgiau už laikyti besimokanti.

Nieko

9,4 / 10 Labai gerai 33 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Mokiniui reikia teisių, ne instruktoriui."

Man viduje buvo toks jausmas, kad truputi per ilgai važinėjom aikštelėje. Todėl man sunkiau yra sankryžose, bet prie mano parkavimo neprikibsi dabar. Pritarčiau, kad nelengva susiderinti laiką, tačiau klientų daug, o diena ne guminė.

Man patiko teorija, nes mes sprendėm namuose ir klasėje bilietus ir pamokų metu su dėstytoju aptarėm "trenktus" bilietus. Dėl vairavimo: instruktorius (Olegas) kantrus, nei karto nepakėlė balso, aiškino man n kartų ir dar daugiau. Jis mane išmokė nuo nulio. Nebuvo minčių keisti jį ar bėgti į kitą mokyklą. Tikrai vairuojama geromis mašinomis, nuskilo pakeisti: toyota, kia, ford. Po pamokų vairavau su vyru, instruktorius žinodamas tą, patarė ko man trūksta, ką mokytis labiau, žinojau savo silpnas vietas, kurias nuolat taisiau. Dar labai patiko, kad galima tartis ką labiau akcentuoti, ko nesuprantu. T.p. darėm egzaminų imitacijas. Tai tokių pamokų metu, instruktorius komentavo tik dažnai pasikartojančias klaidas.

9,9 / 10 Fantastiškai 32 m. AM Kaunas, Laisvės al. 49

"Norintis mokintis RIGVEDOJE ir sutaupyti 20 eur skambinkite 861060191"

Viskas puiku.

Norintis mokintis RIGVEDOJE ir sutaupyti 20 eur skambinkite tel 861060191. Vienam galiu suteikti tokia galimybę.