Rigveda, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

9,3 Labai gerai Atsiliepimai: 85

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

3,6 / 10 Blogai 33 m. B Kaunas, V. Krėvės pr. 57B

"Tiesiog paremti pamoka ir nieko neišmokšti. Prasti instruktoriai"

Būtų gerai kad instruktorius į tavo egzaminą žiūrėtų rimtai ir kai tau liko kelios dienos iki egzamino ir pasako kad tavęs nebemokys o administratorius pinigai nebegrąžinami :(

Geras naujas automobilis

9,9 / 10 Fantastiškai 52 m. B Alytus, Statybininkų g. 21

"Jei tektų viską pradėt iš naujo,tikrai pasirinkčiau tik šią mokyklą"

Viskas gerai.Labai super instruktorius Evaldas.

9,9 / 10 Fantastiškai 52 m. B Alytus, Statybininkų g. 21

"Jei tektų viską pradėt iš naujo,tikrai pasirinkčiau tik šią mokyklą"

Viskas gerai.Labai super instruktorius Evaldas.

10,0 / 10 Fantastiškai 21 m. B Kaunas, Baltų pr. 13

"Rekomenduoju vairavimo instruktoriu, Lina!! Baltu pr. 13"

Sveiki,vakar išlaikiau vairavimo egzamina regitroje.Labai noriu padėkoti savo geriausiam instruktoriui,Linui, be jo man niekaip nebūtu pavykę. Šio instruktoriaus dėka nejaučiau jokio diskomforto vairuodama,kaip tik laukiau kiekvienos vairavimo pamokos be jaudulio,nes žinojau, kad šis instruktorius niekada nepakels balso jeigu ka nors atliksi ne taip. Jis visada buvo pozityvus ir draugiškas, visada geros nuotaikos. Visada pasakydavo ka blogai darau, (per kai kurias vietas važiuodavom kelis kartus,kad įsiminčiau),taip pat išmokino parkuotis. Po pirmo egzamino neišlaikymo atrado mano papildomiems važiavimams laiko, tai tikrai labai šaunu. Ir man pavyko egzamina Kaune išlaikyti iš antro karto!! Labai džiaugiuosi,kad turėjau galimybę mokytis pas Lina!! Visiems linkiu didžiausios sekmės! Rekomenduoju!!

10,0 / 10 Fantastiškai 31 m. A Kaunas, Juozapavičiaus pr. 39-9

"A kategorija. Instruktorius Darius Z. SUPER!!! Rekomenduoju!"

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Kaunas, Vytauto pr. 57

"-"

Nuoširdžiai rekomenduoju instruktorių Virginijų.
Pas jį pasiėmiau porą papildomų pamokų,per jas išmokau daug daugiau nei arv mokykloj per 15 pamokų..
Kaip instruktorius labai malonus,viską aiškiai pasako,jei ko nesupranti sustoja ir paaiškina,kad būtų aišku ir kitą kartą žinotum ką reikia daryt jog nepasimestum..
Labai ramus ir šiltas žmogus,niekada nebuvo pakėlęs balso tono,nors grybavau tai žiauriai..
Tik geriausi atsiliepimai apie šį instruktorių,tai žmogus kuris moka dirbti savo darbą. ;)

8,6 / 10 Labai gerai 20 m. B Kaunas, Laisvės al. 49

"Rekomenduoju Kauno Laisves al. Instruktoriu Tomą."

Jo dėka visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto, labai malonus ir ramus instruktorius, bei puikiai viską išaiškino. Nors prieš pradedant buvo neramumu dėl instruktoriaus, tačiau viskas buvo gerai. Jei kas norint mokintis laisvės al. filiale, rekomenduoju Tomą.

10,0 / 10 Fantastiškai 28 m. B Kaunas, Gražinos g. 3a

"Dėkui instruktoriui Aurimui už pamokas!"

Dėkoju instruktoriui Aurimui už kantrumą, malonu bendravimą ir aiškų bei suprantamą mokymą! Rekomenduoju.

8,7 / 10 Labai gerai 23 m. B Kaunas, Baltų pr. 13

"Puikus mokyklos personalas. Aiskiai suteikta informacija. Puikus instr"

Nuostabus instruktorius D. Sikorskas. Pamokos aiskios ir sklandzios. Pamoku kokybe 10/10

9,4 / 10 Labai gerai 35 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Noreciau padekoti instruktoriui Radislav Volk!"

viskas buve puikiai

Mokymas buvo labai lengvas ir be streso. Ka tik po egzameno Regitroj, islaikiau is pirmo karto.
DEKUI

6,0 / 10 Patenkinamai 26 m. B Kaunas, Baltų pr. 13

"Vairavimas praktiškai nevyksta "

Turėjo prasidėti vairavimas, tačiau instruktorius nuolat nukeldavo sutarta laika arba apsimesdavo jog tuo laiku kuriuo pradžioi buvo sutarta, ''nesitarem arba susimaišaiu'' ko pasekoje turėjau 1 vairavimą į mėnesį, tai įtakojo mano pasirinkima pakeisti vairavimo mokyklą, o išeinant už teorija ir už 3 vairavimus t.y. realiai 2 kartus važiavau ir 1 kartą užskaite instrūktorius už tai jog pats susiklaidino ir neinformavo apie turėjusia įvykti pamoka. turėjau sumokėti 294eur. o išeidamas iš mokyklos atgavau tik 82eur. tai likau kaip ir apgautas ir dabar tenka per naujo laikytis teises kitoje mokykloje džiugu bent tai jog naujoje mokykloje vairavimo pamokos vyksta minimum 3 kartus per savaitę. Nerekomenduočiiau Rigvedos nei vienam labai pigu kaip ir bet norint greit išlaikyti gaila bet nepavyks nes 15 vairavimo pamokų jums užtruks apie 15 mėn :D Kalba eina apie Kaune įsikūrusi filjala baltų pr.

Teorijos mokymai buvo įdėaliai sudėti ir pateikti mokiniams

9,1 / 10 Labai gerai 22 m. B Kaunas, Gražinos g. 3a

"Puiki mokykla bei instruktoriai"

Labai džiaugiuosi, pasirinkusi būtent Rigvedos vairavimo mokyklą Kaune, Gražinos g. filiale. Administratorė labai draugiška, maloniai aptarnavo. Teorijos paskaitos išdėstytos puikiai, labai aiškiai ir su realiomis situacijomis. Pravažiavimams pasirinkau instruktorių Aurimą. Eilės pas jį nemažos, tačiau jis išmokė vairuoti, o ne tik Regitros maršrutais važinėti. Nuoširdus, kantrus ir ramus žmogus. Didžiausios rekomendacijos!

10,0 / 10 Fantastiškai 25 m. B Kaunas, Gražinos g. 3a

"B kategorija"

Puiki mokykla. 100 proc. aiškiai išdėstytos teorinės pamokos ! Kas liečia vairavimus, pradžia buvo sunkoka, todėl nusprendžiau mokytis su automatine pavarų dėže pas instruktorių Rolandą. Ir tikrai nesigailiu. Kantrus, draugiškas, viską paaiškina, visada geros nuotaikos. Mokina metodiškai, turi kantrybės kartoti veiksmus iki kol įsisavini. Ačiū už puikų paruošimą !

10,0 / 10 Fantastiškai 37 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Nuoširdus ačiū instruktoriui Radislavui Volk! "

Instruktoriaus Radislavo dėka išsilaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto. Šis instruktorius ramus, viską išsamiai paaiškina, kantrus ir dėmesingas mokiniui. Ačiū Jums už kantrybę! Rekomenduoju būtent šį instruktorių, norintiems išmokti vairuoti su automatine pavara.

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Kaunas, Vytauto pr. 57

"10/10"

Pasisekė, kad atejau į Rigvedą mokytis. Labai malonūs žmonės dirba, padeda pataria kaip geriau, nebaisu ko nors paklausti, labai geras ir malonus instruktorius Nerijus. Sėkmės !

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puiki mokykla, nuostabus instruktorius Audronis"

Vairavimo pamokas turėjau su instruktoriumi Audroniu, kuris visada buvo labai dėmesingas ir profesionalus. Nekilo problemų suderinti vairavimo pamokų. Pamokos vykdavo laiku, o ir jų kokybę galiu įvertinti 10, instruktorius ne be reikalo manimi tikėjo, nes viską slaikiau iš pirmo karto. Didelis ačiū Audroniui ir Rigvedai!

10,0 / 10 Fantastiškai 47 m. A Kaunas, Baršausko g. 65-17

"A kategorija"

Viskas buvo puiku

Didelis AČIŪ šiai mokyklai ir ypač Dariui Zakarauskui už kantrybę ir suteiktas žinias, išsilaikant A kategorijos pažymėjimą.
Kadangi turiu "karčios" patirties, lyginant su kitos mokyklos "mokymu", tai galiu drąsiai teigti, jog Darius yra šios srities Dievas.

10,0 / 10 Fantastiškai 20 m. B Vilnius, Žirmūnų g. 2

"Nerealus laikotarpis, kol mokiausi toje mokykloje. "

Instruktoriai labai puikūs! Teorija buvo aiškiai ir detaliai išdėstyta, tai parodo, žinoma, rezultatai, praktikos pamokos taip pat buvo nerealios! Nepamirštamas laikotarpis! Instruktorius labai fainas žmogus, išmokė tikrai daug dalykų, jo dėka ir praktikos egzamine pasirodžiai tikrai puikiai! Visiems ten mane mokiusiems noriu tarti didelį AČIŪ! Nereali mokykla! Patys šauniausi instruktoriai! ♥️

10,0 / 10 Fantastiškai 32 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"‘’Rigveda’’ savanorių pr.32"


Puiki vairavimo mokykla! Didelis ačiū visam Vilniaus savanoriu pr. ‘’Rigveda’’ mokyklos kolektyvui. Ačiū visada maloniai priimančiai ir palaikančiai administratorei Janinai. Teorijos mokytojui už išsamiai išdėstytą teoriją, lanksčias vairavimo pamokų grafikus.Esu dėkinga instruktoriui Virginijui už žinias, kantrybę, motivaciją. Rekomenduoju visiems!!!

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Ši mokykla tikrai užtikrinti greitas teises!"

Mokykloje dirba pats geriausias instruktorius Rimantas Navickas. Pamokos be galo produktyvios ir pati galėjau matyti savo vis geresnius įgūdžius. Esu labai patenkinta ir greitu rezultatu- teisėmis.