Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.2
Labai gerai Atsiliepimai: 119
9.3
9.2
9.2
9.5
9.0
9.1
9.2

Visi atsiliepimai

Ignas

9.1 / 10 Labai gerai 20 B Vilnius, Savanorių pr. 32

"Vertinu labai gerai"

-

Teko mokytis Savanorių pr. filiale, su instruktoriumi Andrium. Instruktorius "nesedėjo" telefone ir atidžiai stebėjo eismą ir vairavimą, davė vertingų pastabų. Kuomet buvo sunkiai suprantamas manevras ar technika, paaiškindavo kitu rakursu. Vertinu puikiai.

Lukas

10 / 10 Fantastiškai 42 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"B kategorija"

-

Ačiū už žinias ir įgūdžiu tobulinima Labai atsakinga instruktore Edita !

Austėja Marija

8.6 / 10 Labai gerai 25 B Kaunas, Vytauto pr. 57

"Padėkos instruktoriui Deividui Petkevičiui (Vytauto pr., Kaunas)"

-

Nuoširdžios padėkos instrukt. Deividui P. (Vytauto pr.). Po 7 metų ryžausi grįžti prie vairo. Deivido profesionalumas, įtaigumas, kantrybė bei empatija padėjo man įveikti visas baimes. Pamokose galėdavau ir pajuokauti, ir išsikalbėti. Žinoma, nesupraskite klaidingai, instruktorius yra griežtas ir disciplinuotas, tad tikrai nestatys jūsų į patogiausias situacijas, bet prisiminkite, jog tai jūsų pačių labui. Didžiausios padėkos bei rekomendacijos!

Rugilė

10 / 10 Fantastiškai 20 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Super!"

-

Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Rigvedos vairavimo mokyklos kolektyvui! O pats didžiausias Ačiū instruktoriai Editai. Puikiai išmokė sudėtingiausių dalykų. Tikėjo manimi, kai aš pati savimi tiek netikėjau. Teorijos dėstytojas Marius paskaitas vedė puikiai, neprailgo nei viena pamoka, lengvai išmokė sunkiausių dalykų, visada atsakydavo į visus klausimus. Superinė komanda!

Saulius Kazlauskas

10 / 10 Fantastiškai 33 CE Kaunas, Taikos pr. 21B, Kaunas

"Malonus ir profesionalus personalas. Aukštos kokybės paslaugos."

95 kodo mokymasis užsitęsė dėl egzamino atidėjimo.

Geras paruošimas praktikos ir teorijos egzaminams.

Erikas

10 / 10 Fantastiškai 36 A Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"A kategorija"

-

Rigveda mokyklą renkuosi antrą kartą, pirma kartą laikant su B kategorija. Ir tada ir dabar esu patenkintas mokymo kokybe ir žinoma profesionaliais vairavimo mokytojais ! Rekomendacijos 100%

Kristina

5.7 / 10 Patenkinamai 45 B Kaunas, V. Krėvės pr. 57B

"UAB "Rigveda" Krėvės g. 57B, Kaunas"

-

Instruktorius Arvydas iš Krėvės g. 57B, Kaune yra puikus dėstytojas, labai aiškiai, metodiškai išdėsto vairavimo taisykles, jeigu kas nors nepavyksta - padeda, parodo ir paaiškina esmę. Jo metodika puikiai apskaičiuota teoriškai ir atitinka praktiškai. Tikrai rekomenduoju Arvydą rinktis instruktoriumi.

Deividas

10 / 10 Fantastiškai 20 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"B kategorija"

-

Paulius - puikus instruktorius, patys geriausi atsiliepimai!

Ieva

9.9 / 10 Fantastiškai 28 B Kaunas, Taikos pr. 21B, Kaunas

"Puikus aptarnavimas, nuostabus vairaimo instruktorius."

Net nesugalvoju, ką galima būtų parašyti skiltyje "kas buvo blogai", nes tikrai likau labai patenkinta.

Labai noriu padėkoti Kauno RIGVEDOS vairavimo mokyklai, o ypač instruktoriui Dainiui Veselkai. Superinis instruktorius! Ramus, kompetetingas, kantrus. Skatino, palaikė, drąsino per visą mokymosi kelionę. Kartu nugalėjome visas baimes ir įveikėme regitros egzaminą. Jei viską reiktų kartoti iš naujo, tai tik pas instruktorių Dainių! Tik geriausios rekomendacijos.

Daiva

8.4 / 10 Gerai 44 A Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puikūs, profesionalūs instruktoriai"

-

Esu labai dėkinga instruktoriui Bogdanui (Vilnius) už didžiulę kantrybę ir ramybę mokant, nuolat kartojant, atkreipiant dėmesį tiek į klaidas, tiek į gerai atliktus dalykus. A kategorija man pačiai buvo didelis iššūkis, bet iš instruktoriaus nuolat jaučiau palaikymą, gaudavau tikslias pastabas, patarimus, kaip reikia daryti ir egzaminas Regitroj išlaikytas iš pirmo karto.

Vestina

9.3 / 10 Labai gerai 19 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Išlaikyta iš antro karto!"

-

Labai dėkinga vairavimo instruktoriui Aurimui iš Šilainių filialo. Visada kantriai paaiškindavo, ką reikia daryt, kas negerai. Pamokos smagios, todėl nebelikdavo, ko bijoti, žinant, kad viskas bus draugiškai išaiškinta, o bėdos atveju instruktorius sureaguos laiku

Eimantas

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Geriausia vairavimo mokykla"

nieko

Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Didelis ačiū instruktoriui Pavelui Gulbinovičiui. Labai gerai išmano savo darbą, puikiai paaiškino tai ką reikia žinoti. Visada aiškiai paaiškina padarytas klaidas, pataria ką daryti, kad ju išvengti. Labai rekomenduoju!!!

Gabriele

2.9 / 10 Blogai 18 B Kaunas, Bijūnų g. 16

"Įspūdžiai apie mokyklą."

-

Puikus instruktorės darbas, didelės kantrybės turinti asmenybė, tikrai kas eisit laikytis į Rigvedą vilijampolėje, eikit pas instruktorę Eglę, puikiai išmananti savo darbą, paruoš jus praktikos egzaminui!!! Ačiū už didelę kantrybę ir ramybę važiuojant!!!!

Gabrielė

10 / 10 Fantastiškai 20 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Regitra iš 1 karto !"

-

Rekomenduoju instruktorių Karolį !

Dominykas

9.4 / 10 Labai gerai 18 B Kaunas, Baltų pr. 13

"."

-

Noriu nuoširdžiai padėkoti Kauno, Šilainių filialo instruktoriui Aurimui. Pradėjau nuo 0, o šiandien išsilaikiau regitrą. Visos pamokos buvo smagios, ėjau į jas be baimės, viskas buvo aiškiai paaiškinta iki smulkių detalių. Džiaugiuosi kad pasirinkau šį instruktorių, kuris niekad ant manęs nepasidavė nors atvėjais ir buvau beviltiškas. Kitiem taip pat rekomenduoju rinktis šį instruktorių, pas kurį pamokos ne tik bus naudingos, bet ir į jas eisit be baimės ir lankysit su malonumu.