Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.2
Labai gerai Atsiliepimai: 114
9.3
9.2
9.1
9.5
9.0
9.1
9.1

Visi atsiliepimai

Greta

10 / 10 Fantastiškai 25 B Kaunas, Taikos pr. 21B, Kaunas

"B kategorija"

-

Puiki mokykla. 100 proc. aiškiai išdėstytos teorinės pamokos ! Kas liečia vairavimus, pradžia buvo sunkoka, todėl nusprendžiau mokytis su automatine pavarų dėže pas instruktorių Rolandą. Ir tikrai nesigailiu. Kantrus, draugiškas, viską paaiškina, visada geros nuotaikos. Mokina metodiškai, turi kantrybės kartoti veiksmus iki kol įsisavini. Ačiū už puikų paruošimą !

Jolanta Pro

10 / 10 Fantastiškai 37 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Nuoširdus ačiū instruktoriui Radislavui Volk! "

-

Instruktoriaus Radislavo dėka išsilaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto. Šis instruktorius ramus, viską išsamiai paaiškina, kantrus ir dėmesingas mokiniui. Ačiū Jums už kantrybę! Rekomenduoju būtent šį instruktorių, norintiems išmokti vairuoti su automatine pavara.

Simona

10 / 10 Fantastiškai 20 B Kaunas, Vytauto pr. 57

"10/10"

-

Pasisekė, kad atejau į Rigvedą mokytis. Labai malonūs žmonės dirba, padeda pataria kaip geriau, nebaisu ko nors paklausti, labai geras ir malonus instruktorius Nerijus. Sėkmės !

Elona

10 / 10 Fantastiškai 23 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puiki mokykla, nuostabus instruktorius Audronis"

-

Vairavimo pamokas turėjau su instruktoriumi Audroniu, kuris visada buvo labai dėmesingas ir profesionalus. Nekilo problemų suderinti vairavimo pamokų. Pamokos vykdavo laiku, o ir jų kokybę galiu įvertinti 10, instruktorius ne be reikalo manimi tikėjo, nes viską slaikiau iš pirmo karto. Didelis ačiū Audroniui ir Rigvedai!

Ričardas

10 / 10 Fantastiškai 47 A Kaunas, Baršausko g. 65-17

"A kategorija"

Viskas buvo puiku

Didelis AČIŪ šiai mokyklai ir ypač Dariui Zakarauskui už kantrybę ir suteiktas žinias, išsilaikant A kategorijos pažymėjimą. Kadangi turiu "karčios" patirties, lyginant su kitos mokyklos "mokymu", tai galiu drąsiai teigti, jog Darius yra šios srities Dievas.

Auksė Linkutė

10 / 10 Fantastiškai 20 B Vilnius, Žirmūnų g. 2

"Nerealus laikotarpis, kol mokiausi toje mokykloje. "

-

Instruktoriai labai puikūs! Teorija buvo aiškiai ir detaliai išdėstyta, tai parodo, žinoma, rezultatai, praktikos pamokos taip pat buvo nerealios! Nepamirštamas laikotarpis! Instruktorius labai fainas žmogus, išmokė tikrai daug dalykų, jo dėka ir praktikos egzamine pasirodžiai tikrai puikiai! Visiems ten mane mokiusiems noriu tarti didelį AČIŪ! Nereali mokykla! Patys šauniausi instruktoriai! ♥️

Violeta

10 / 10 Fantastiškai 32 B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"‘’Rigveda’’ savanorių pr.32"

-

Puiki vairavimo mokykla! Didelis ačiū visam Vilniaus savanoriu pr. ‘’Rigveda’’ mokyklos kolektyvui. Ačiū visada maloniai priimančiai ir palaikančiai administratorei Janinai. Teorijos mokytojui už išsamiai išdėstytą teoriją, lanksčias vairavimo pamokų grafikus.Esu dėkinga instruktoriui Virginijui už žinias, kantrybę, motivaciją. Rekomenduoju visiems!!!

Oktavija Stefanovičiūtė

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Ši mokykla tikrai užtikrinti greitas teises!"

-

Mokykloje dirba pats geriausias instruktorius Rimantas Navickas. Pamokos be galo produktyvios ir pati galėjau matyti savo vis geresnius įgūdžius. Esu labai patenkinta ir greitu rezultatu- teisėmis.

Justė

8.3 / 10 Gerai 18 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Labai malonios administratorės ir puikus vairavimo mokytojas Audronius"

sunku gauti laisvą laiką praktiniam važiavimui

Puikus intruktorius, geras toerijos dėstytojas

Mantvydas Paškevičius

10 / 10 Fantastiškai 21 B Vilnius, Žirmūnų g. 2

"Rekomenduoju!"

-

Likau labai patenkintas šia vairavimo mokykla. Mokiausi žirmūnų filiale. Išlaikiau praktinį egzaminą regitroje iš pirmo karto. Visi darbuotojai labai malonūs. Labai dėkoju instruktoriui Giedriui už kantrybę, labai gerą paruošimą regitros egzaminui! Ramus ir draugiškas žmogus. Labai greitai prabėgo pamokos pas jį. Visiems rekomeduoju šią mokyklą!

J

9.6 / 10 Fantastiškai 28 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Tikrai gerai paruošia egzaminams "

-

Lankiau praktikos pamokas pas instruktorių Pavelą. Tikrai labai gerai paruošia Regitros egzaminams. Labai kruopščiai viską paaiškina, parodo klaidas, kurios pasitaiko per egzaminus. Važiavom keliais, kurie dažniausiai pasitaiko per Regitros egzaminus. Labai kantrus ir supratingas instruktorius. Einant į Regitros praktikos egzaminą buvo pasitikėjimas savimi ir nebuvo baimės vairuoti. Rezultatas – praktikos egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto.

Lina

10 / 10 Fantastiškai 34 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puiki mokykla"

-

Mokytis šioje mokykloje labai patiko. Teorija eksternu laikiausi. Vairavimo pamokas pavykdavo susiderinti su darbu. Labai didelis Ačiū instruktoriui Rimui už kantrybę. Su juo buvo įdomu mokintis ir smagu važinėtis. Tikrai rekomenduoju ir šitą mokyklą ir instruktorių. P. S. MOKIAUSI Rigveda- Savanorių pr. 32, Vilnius, tik nebuvo jos padalinių pasirinkime.

Akvilė

10 / 10 Fantastiškai 24 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puiki mokykla, puikus instruktorius! "

-

Radislav Volk - puikus instruktorius, patys geriausi atsiliepimai!!

Kristina

10 / 10 Fantastiškai 44 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Rinkausi Rigveda, nes buvo arčiausiai namų ir neprašoviau!"

-

Teorinės žinios pateikiamos aiškiai ir su saikinga humoro doze ????. O praktiniams užsiėmimams rekomenduoju instruktorę Audronę. Profesionali, reikli, neklijuojanti etikečių. Ir pyksta, ir giria, kai reikia ????. Toks ir turi būti Mokytojas ????

Mokinys

10 / 10 Fantastiškai 23 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

" profesionalumas ir aukšta mokymo kokybė"

-

Puikiai paruošia teorijos ir praktikos egzaminams Rekomenduoju instruktorę Editą Sarpalienę, kuri praktikos egzaminui paruošė ypatingai gerai.