Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.2
Labai gerai Atsiliepimai: 118
9.3
9.2
9.1
9.5
9.0
9.2
9.2

Visi atsiliepimai

Lina

8.7 / 10 Labai gerai 23 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Puikus mokyklos personalas. Aiskiai suteikta informacija. Puikus instr"

-

Nuostabus instruktorius D. Sikorskas. Pamokos aiskios ir sklandzios. Pamoku kokybe 10/10

Anton Runovich

9.4 / 10 Labai gerai 35 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Noreciau padekoti instruktoriui Radislav Volk!"

viskas buve puikiai

Mokymas buvo labai lengvas ir be streso. Ka tik po egzameno Regitroj, islaikiau is pirmo karto. DEKUI

Aleksandr

6 / 10 Patenkinamai 26 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Vairavimas praktiškai nevyksta "

Turėjo prasidėti vairavimas, tačiau instruktorius nuolat nukeldavo sutarta laika arba apsimesdavo jog tuo laiku kuriuo pradžioi buvo sutarta, ''nesitarem arba susimaišaiu'' ko pasekoje turėjau 1 vairavimą į mėnesį, tai įtakojo mano pasirinkima pakeisti vairavimo mokyklą, o išeinant už teorija ir už 3 vairavimus t.y. realiai 2 kartus važiavau ir 1 kartą užskaite instrūktorius už tai jog pats susiklaidino ir neinformavo apie turėjusia įvykti pamoka. turėjau sumokėti 294eur. o išeidamas iš mokyklos atgavau tik 82eur. tai likau kaip ir apgautas ir dabar tenka per naujo laikytis teises kitoje mokykloje džiugu bent tai jog naujoje mokykloje vairavimo pamokos vyksta minimum 3 kartus per savaitę. Nerekomenduočiiau Rigvedos nei vienam labai pigu kaip ir bet norint greit išlaikyti gaila bet nepavyks nes 15 vairavimo pamokų jums užtruks apie 15 mėn :D Kalba eina apie Kaune įsikūrusi filjala baltų pr.

Teorijos mokymai buvo įdėaliai sudėti ir pateikti mokiniams

Urtė

9.1 / 10 Labai gerai 22 B Kaunas, Taikos pr. 21B, Kaunas

"Puiki mokykla bei instruktoriai"

-

Labai džiaugiuosi, pasirinkusi būtent Rigvedos vairavimo mokyklą Kaune, Gražinos g. filiale. Administratorė labai draugiška, maloniai aptarnavo. Teorijos paskaitos išdėstytos puikiai, labai aiškiai ir su realiomis situacijomis. Pravažiavimams pasirinkau instruktorių Aurimą. Eilės pas jį nemažos, tačiau jis išmokė vairuoti, o ne tik Regitros maršrutais važinėti. Nuoširdus, kantrus ir ramus žmogus. Didžiausios rekomendacijos!

Greta

10 / 10 Fantastiškai 25 B Kaunas, Taikos pr. 21B, Kaunas

"B kategorija"

-

Puiki mokykla. 100 proc. aiškiai išdėstytos teorinės pamokos ! Kas liečia vairavimus, pradžia buvo sunkoka, todėl nusprendžiau mokytis su automatine pavarų dėže pas instruktorių Rolandą. Ir tikrai nesigailiu. Kantrus, draugiškas, viską paaiškina, visada geros nuotaikos. Mokina metodiškai, turi kantrybės kartoti veiksmus iki kol įsisavini. Ačiū už puikų paruošimą !

Jolanta Pro

10 / 10 Fantastiškai 37 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Nuoširdus ačiū instruktoriui Radislavui Volk! "

-

Instruktoriaus Radislavo dėka išsilaikiau vairavimo egzaminą iš pirmo karto. Šis instruktorius ramus, viską išsamiai paaiškina, kantrus ir dėmesingas mokiniui. Ačiū Jums už kantrybę! Rekomenduoju būtent šį instruktorių, norintiems išmokti vairuoti su automatine pavara.

Simona

10 / 10 Fantastiškai 20 B Kaunas, Vytauto pr. 57

"10/10"

-

Pasisekė, kad atejau į Rigvedą mokytis. Labai malonūs žmonės dirba, padeda pataria kaip geriau, nebaisu ko nors paklausti, labai geras ir malonus instruktorius Nerijus. Sėkmės !

Elona

10 / 10 Fantastiškai 23 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puiki mokykla, nuostabus instruktorius Audronis"

-

Vairavimo pamokas turėjau su instruktoriumi Audroniu, kuris visada buvo labai dėmesingas ir profesionalus. Nekilo problemų suderinti vairavimo pamokų. Pamokos vykdavo laiku, o ir jų kokybę galiu įvertinti 10, instruktorius ne be reikalo manimi tikėjo, nes viską slaikiau iš pirmo karto. Didelis ačiū Audroniui ir Rigvedai!

Ričardas

10 / 10 Fantastiškai 47 A Kaunas, Baršausko g. 65-17

"A kategorija"

Viskas buvo puiku

Didelis AČIŪ šiai mokyklai ir ypač Dariui Zakarauskui už kantrybę ir suteiktas žinias, išsilaikant A kategorijos pažymėjimą. Kadangi turiu "karčios" patirties, lyginant su kitos mokyklos "mokymu", tai galiu drąsiai teigti, jog Darius yra šios srities Dievas.

Auksė Linkutė

10 / 10 Fantastiškai 20 B Vilnius, Žirmūnų g. 2

"Nerealus laikotarpis, kol mokiausi toje mokykloje. "

-

Instruktoriai labai puikūs! Teorija buvo aiškiai ir detaliai išdėstyta, tai parodo, žinoma, rezultatai, praktikos pamokos taip pat buvo nerealios! Nepamirštamas laikotarpis! Instruktorius labai fainas žmogus, išmokė tikrai daug dalykų, jo dėka ir praktikos egzamine pasirodžiai tikrai puikiai! Visiems ten mane mokiusiems noriu tarti didelį AČIŪ! Nereali mokykla! Patys šauniausi instruktoriai! ♥️

Violeta

10 / 10 Fantastiškai 32 B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"‘’Rigveda’’ savanorių pr.32"

-

Puiki vairavimo mokykla! Didelis ačiū visam Vilniaus savanoriu pr. ‘’Rigveda’’ mokyklos kolektyvui. Ačiū visada maloniai priimančiai ir palaikančiai administratorei Janinai. Teorijos mokytojui už išsamiai išdėstytą teoriją, lanksčias vairavimo pamokų grafikus.Esu dėkinga instruktoriui Virginijui už žinias, kantrybę, motivaciją. Rekomenduoju visiems!!!

Oktavija Stefanovičiūtė

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Ši mokykla tikrai užtikrinti greitas teises!"

-

Mokykloje dirba pats geriausias instruktorius Rimantas Navickas. Pamokos be galo produktyvios ir pati galėjau matyti savo vis geresnius įgūdžius. Esu labai patenkinta ir greitu rezultatu- teisėmis.

Justė

8.3 / 10 Gerai 18 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Labai malonios administratorės ir puikus vairavimo mokytojas Audronius"

sunku gauti laisvą laiką praktiniam važiavimui

Puikus intruktorius, geras toerijos dėstytojas

Mantvydas Paškevičius

10 / 10 Fantastiškai 21 B Vilnius, Žirmūnų g. 2

"Rekomenduoju!"

-

Likau labai patenkintas šia vairavimo mokykla. Mokiausi žirmūnų filiale. Išlaikiau praktinį egzaminą regitroje iš pirmo karto. Visi darbuotojai labai malonūs. Labai dėkoju instruktoriui Giedriui už kantrybę, labai gerą paruošimą regitros egzaminui! Ramus ir draugiškas žmogus. Labai greitai prabėgo pamokos pas jį. Visiems rekomeduoju šią mokyklą!

J

9.6 / 10 Fantastiškai 28 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Tikrai gerai paruošia egzaminams "

-

Lankiau praktikos pamokas pas instruktorių Pavelą. Tikrai labai gerai paruošia Regitros egzaminams. Labai kruopščiai viską paaiškina, parodo klaidas, kurios pasitaiko per egzaminus. Važiavom keliais, kurie dažniausiai pasitaiko per Regitros egzaminus. Labai kantrus ir supratingas instruktorius. Einant į Regitros praktikos egzaminą buvo pasitikėjimas savimi ir nebuvo baimės vairuoti. Rezultatas – praktikos egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto.