Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.2
Labai gerai Atsiliepimai: 119
9.3
9.2
9.2
9.5
9.0
9.1
9.2

Visi atsiliepimai

J

9.6 / 10 Fantastiškai 28 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Tikrai gerai paruošia egzaminams "

-

Lankiau praktikos pamokas pas instruktorių Pavelą. Tikrai labai gerai paruošia Regitros egzaminams. Labai kruopščiai viską paaiškina, parodo klaidas, kurios pasitaiko per egzaminus. Važiavom keliais, kurie dažniausiai pasitaiko per Regitros egzaminus. Labai kantrus ir supratingas instruktorius. Einant į Regitros praktikos egzaminą buvo pasitikėjimas savimi ir nebuvo baimės vairuoti. Rezultatas – praktikos egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto.

Lina

10 / 10 Fantastiškai 34 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puiki mokykla"

-

Mokytis šioje mokykloje labai patiko. Teorija eksternu laikiausi. Vairavimo pamokas pavykdavo susiderinti su darbu. Labai didelis Ačiū instruktoriui Rimui už kantrybę. Su juo buvo įdomu mokintis ir smagu važinėtis. Tikrai rekomenduoju ir šitą mokyklą ir instruktorių. P. S. MOKIAUSI Rigveda- Savanorių pr. 32, Vilnius, tik nebuvo jos padalinių pasirinkime.

Akvilė

10 / 10 Fantastiškai 24 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puiki mokykla, puikus instruktorius! "

-

Radislav Volk - puikus instruktorius, patys geriausi atsiliepimai!!

Kristina

10 / 10 Fantastiškai 44 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Rinkausi Rigveda, nes buvo arčiausiai namų ir neprašoviau!"

-

Teorinės žinios pateikiamos aiškiai ir su saikinga humoro doze ????. O praktiniams užsiėmimams rekomenduoju instruktorę Audronę. Profesionali, reikli, neklijuojanti etikečių. Ir pyksta, ir giria, kai reikia ????. Toks ir turi būti Mokytojas ????

Mokinys

10 / 10 Fantastiškai 23 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

" profesionalumas ir aukšta mokymo kokybė"

-

Puikiai paruošia teorijos ir praktikos egzaminams Rekomenduoju instruktorę Editą Sarpalienę, kuri praktikos egzaminui paruošė ypatingai gerai.

Elizabeta Dusevičienė

10 / 10 Fantastiškai 24 B Alytus, Pulko g. 14-7

"Nuostabi mokykla duočiau ir po 100balų.Ypac Justinas"

-

Buvo nuostabus laikas šioje mokykloje tiek važiavimas tiek Linas teorijos dėstytojas.

Ernestas

10 / 10 Fantastiškai 19 B Vilnius, Žirmūnų g. 2

"Ačiū Rigvedos mokyklai už puikų paruošimą egzaminams!"

-

Buvau puikiai paruoštas egzaminams. Į egzaminą ėjau tinkamai pasiruošęs, bei jausdamas, kad išlaikysiu iš pirmo karto. Viską išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū instruktoriui Rimui Navickui už kantrybę, puikų paaiškinimą visų detalių, bei klaidų ir ramią reakciją į klaidas. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. 10/10!

Rokas

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Garantuota mokymo kokybė"

-

Noriu parekomenduoti instruktorių Karolį.

Tomas Girdzijauskas

10 / 10 Fantastiškai 28 A Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Likau labai patenkintas Rigvedos instruktoriais."

-

Viskas buvo labai gerai, isskirtinai noreciau pamineti Dariu Zakarauska, zmogus labai atsidaves savo darbui, puikiai ji ismano, zinias perteikia labai aiskiai. Laikiausi A kategorija, pavyko is pirmo karto. Rekomenduoju !!!

Audronė

9.9 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Puikiai! "

-

Rimas Navickas - be galo kantrus, niekada nekeliantis balso, puikiai išmanantis savo darbą instruktorius Savanorių pr. padalinyje. Pamokos neprailgsta, visą stresą užgožia puikus Rimo humoro jausmas :) Abu egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto! Rekomenduoju!

Narste

9.4 / 10 Labai gerai 18 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Nuostabus instruktorius mokykla superine"

Nieko nebuvo blogai

Viskas buvo super

Milda

7.9 / 10 Gerai 26 B Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Nusivylusi"

Nerekomenduoju tiems, kas viska pradeda nuo 0 ir niekada nera sedeje uz vairo. ;) tik sesk ir vaziuok. O kad vairo nesi lietes, tai niekam neidomu. Instruktorius per pirma pamoka pasako pervesiu ant automato. Sorry. Teks pereit i kita mokyklele. Kiekvienas vaziavimas baigiasi asaromis ir panika.

-

Danielius Grigalis

10 / 10 Fantastiškai 27 B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Gerai atlieka darba instruktoriai"

.

Grafiku lankstumas. Instruktoriai. Mokymo priemones

Gitana Simonaitytė-Liutkevičienė

10 / 10 Fantastiškai 49 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

""Rigvedos" instruktoriaus vertinimas"

-

Bijantiems eismo, ne itin draugaujantiems su technika, o ir visiems kitiems vairuojantiems, bet norintiems tobulėti rekomenduoju instruktorių Rimantą Navicką. Šis mokytojas susikalba su visais. Dirba ne dėl darbo, o iš idėjos, entuziazmo. Jam svarbu ne paruošti mokinį egzaminui, bet išmokyti būti sėkmingu, profesionaliu eismo dalyviu. Navickas suteikia ir daug papildomų žinių. Moko kantriai, švelniai, be jokio streso, net kai mokinys isterikuoja, tūkstantąjį kartą važiuodamas ir nepataikydamas perjungti pavarą. Tik šio instruktoriaus dėka vairuojame visa šeima. Vyras jau 6 metus, aš jau tris, sūnus jau pusmetį ir šiuo metu mokslus pas R. Navicką pradeda dukterėčia. Rimantai, tik nemeskite darbo - dukra auga :). REKOMENDUOJU. Rimantas įrodys jums, kad mokytis vairuoti yra smagu, be streso ir išmokti gali visi.

Eigantas Kudevičius

10 / 10 Fantastiškai 19 B Vilnius, J. Jasinskio g. 3-15

"Puiki organizacija, draugiškas kolektyvas"

-

Norėčiau padėkoti instruktoriui Rimui Navickui, labai padėjusiam patobulinti vairavimo įgūdžius bei pasiruošti pagrindiniam Regitros praktikos egzaminui. Su instruktorium labai lengvai galima suderinti vairavimo laikus. Tuojau pat pasakomos klaidos ir kaip jas ištaisyt.