Urbelio vairavimo mokykla

Urbelio vairavimo mokykla

JŪSŲ NEPRIEKAIŠTINGAS VAIRAVIMAS – MŪSŲ MOKYKLOS RŪPESTIS!

Kainos

B kategorija: 260 Eur

Renkamos grupės

Transporto priemonės

Praktinio vairavimas mokomas Opel Astra ir KIA CEE,D  automobiliu tokiu ,kaip VI  Regitroje.

Kalbos

Lietuvių klb.

Įmonė

Įmonės pavadinimas
Algirdo Urbelio individuali įmonė
Įmonės kodas
300592811
Įmonės adresas
Kuršėnai, Daugėlių g. 73A-6, Šiaulių r. sav.

Aprašymas

A. Urbelio individuali įmonė – vairavimo mokykla- buvo įsteigta 2006 metais. Nuo pat savo veiklos pradžios vairavimo mokykla ruošia B kategorijos teorinio ir praktinio vairavimo vairuotojus. Mokyklos savininkas – Algirdas Urbelis – profesionalus atestuotas teorijos dėstytojas ir praktinio vairavimo instruktorius, turintis ilgametę darbo patirtį, geras savo profesijos žinovas.

Vairavimo mokykla įsikūrusi patogioje vietoje – pačiame miesto centre V. Kudirkos 33, Kuršėnuose Lauryno Ivinskio gimnazijoje. Važiuoti automobiliu yra malonu, tačiau tam, kad gerai vairuotumėte, nepakanka vien spaudyti pedalus ir sukioti vairą. Geras patikimas vairuotojas visada turi važiuoti jausdamas atsakomybę už savo veiksmus bei sutelkęs visą dėmesį į važiavimą tam, kad būtų galima greitai ir ryžtingai reaguoti į įvairias iškylančias pavojingas situacijas.

Daugelis būsimų vairuotojų ateina į mūsų mokyklą pagal baigusių šią mokyklą rekomendacijas. Tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.A. Urbelio vairavimo mokykla aktyviai dalyvauja akcijoje "STOP KARUI KELIUOSE", todėl mokymo procese didelį dėmesį skiriame vairavimo elgesio, kultūros bei atsakomybės ugdymui. Mes esame tikri, jog mūsų išugdyti vairuotojai nekartos žiaurių ir skaudžių klaidų, apie kurias dažnai girdime avarijų suvestinėse.

Padaliniai

V. Kudirkos g. 33

Kuršėnai