Vairalda, vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie Vairalda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema


Atsiliepimas

10,0 Fantastiškai Atsiliepimai: 21

Įvertinkite šią mokyklą

Mokymų kokybė
Kainos/kokybės santykis
Instruktoriai
Transporto priemonių kokybė
Mokymo klasės (patalpos)
Aptarnavimas
Lankstumas

Visi atsiliepimai

10,0 / 10 Fantastiškai 27 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Pati geriausia vairavimo mokykla. Rekomenduoju 100%"

Į Vairaldos Vairavimo Mokyklą perėjau iš kitos gana žinomos vairavimo mokyklos. Susisiekus su mokykla papasakojau savo patirtį. Netrukus man paskambino Raimondas, Vairaldos Direktorius. Maloniai ir smagiai pasikalbėjome, labai gerai suprato dėl ko buvau priverstas pakeisti mokyklą. Vairaldos mokyką pasirinkau neatsitiktinai, atsiliepimai nemeluoja. Gailiuosi, kad iš karto nepriėmiau šio sprendimo, nes teises būčiau išlaikęs greičiau. Trumpai tariant jei norit išmokti vairuoti gerai, kad vairavimo pamokos būtų įdomios linksmos ir naudingos, rinkitės Vairaldą. Rekomenduoju 100% ir rekomenduosiu visiems, kurie bet kada gyvenime paklaus kur laikytis teises. Ir jei tik yra galimybė eikite pas Raimondą, bet neabejoju, kad ir kiti instruktoriai yra labai geri, nes direktorius Raimondas nustato nepriekaištingus standartus, kad užtikrintų kokybišką naujų vairuotojų paruošimą.

10,0 / 10 Fantastiškai 24 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Tiems, kas ieško itin kantraus, visada geros nuotaikos ir be priekaišt"

Instruktoriai, bendravimas, administracija

10,0 / 10 Fantastiškai 32 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Puiki mokykla. Rekomenduoju. Ypatingai vairavimo instruktoriu Raimonda"

Teorijos destytojas labai gerai isdesto medziaga, pakonsultuoja, isaiskina. Administratores labai malonios, paslaugios. Vairavimo instruktoriui Raimondui didziausios rekomendacijos, nuostabus zmogus, mokytojas ir specialistas. Rekomenduoju

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Geriausia vairavimo mokykla VAIRALDA! "

Džiaugiuosi pasirinkęs šią mokyklėlę VAIRALDA .Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Labiausiai noriu padėkoti instruktoriui Petrui! Šiš, šiltas, bendraujantis, ir apskritai labai geras žmogus, sugebėjo puikiai perduoti savas žinias man. Kad ir kaip nesisekdavo man, Jis visada paaiškindavo ką blogai darau, ką reikia daryti kitaip, ir visa tai sakydavo su savitu humoro jausmu.Smagu, kad taip šiltai mokė! Vairavimai tikrai nebuvo nuobodūs. Tikrai nesigailiu pasirinkęs šią mokyklėlę, nes ji turi geriausią kolektyvą bei geriausias kainas! Rekomenduoju!

10,0 / 10 Fantastiškai 26 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Papildomos pamokos"

Į šią vairavimo mokyklą patekau atsitiktinai, perskaičiusi gerus komentarus. Ėmiau papildomas vairavimo pamokas, nes anksčiau mokiausi kitoje mokykloje ir buvau padariusi metų pertrauką. Labai bijojau pirmų praktinio vairavimo pamokų, tačiau tik susipažinus su instruktoriumi Raimondu (kuriam priklauso ir pati vairavimo mokykla) situacija susitvarkė. Pamokos vyko labai sklandžiai, paaiškinamos visos klaidos, važiuoji tol kol supranti. Instruktorius labai draugiškas, bendraujantis ir juokaujantis, pamokos pradžioje visuomet paklausia ką nori veikti, kur jauti jog reikia pagerinti įgūdžius. Vairavimas man buvo didžiulis iššūkis, tačiau išlaikiau egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Raimondą.

10,0 / 10 Fantastiškai 35 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"REKOMENDUOJU!!! Puikiai ismokina, paaiskina. Labai rupestingi. "

Dekinga labai uz kompetencija, kantrybe, palaikyma, padrasinimus, mokymus ir zinias!!! Tikrai kelyje jauciuosi saugiai ir drasiai.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Labai ačiū už žinias, gerą atmosferą ir kantrybę! Rekomenduoju!"

Viskas buvo tikrai puiku, o ir Regitrą iš pirmo karto!

10,0 / 10 Fantastiškai 21 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"REKOMENDUOJU"

Teoriją išsilaikiau savarankiškai. Kursų kaina nuo to nepakito, bet palyginus gavosi vis vien pigiau, nei kitose mokyklose.

Instruktorius Petras P. - NEREALUS!! Paplepėdavom apie viską, ne vienas geras atsiliepimas Jam iš mano artimos aplinkos. Mašiniukas naujas rieda super, mokymo kokybė aukščiau visko. Regitrą paėmėm iš pirmo karto, žinoma, teko pasivažinėti ir papildomai.. :) (laikiausi per žiemą, Regitra 2019-03-30).

10,0 / 10 Fantastiškai 26 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Tik patys geriausi atsiliepimai ir komplimentai Vairaldos kolektyvui !"

Esu be galo patenkinta ir laiminga, kad papuoliau mokintis pas savo srities profesionalus. Rekomenduoju vairavimo mokytoja Raimonda ( nustabus zmogus ir savo srities zinovas ) !

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Rekomenduoju! Nereali mokykla ir puikus darbuotojai! "

---

Nerealiai draugiski, visada pasiruose padeti, puikiai ir su didele kantrybe nuodugniai isaiskinantys darbuotojai, kurie dirba savo darba su sypsena ir malonumu. Jauciasi, kad nori perteikti visas savo zinias ir, kad zmogus mokintusi su malonumu, be itampos, o iseitu pasitikintis ir sugebantis ne tik islaikyti egzaminus, bet ir saugiai vairuoti.

10,0 / 10 Fantastiškai 21 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Rekomenduoju Vairaldą ir instruktorių Raimondą Vasiliauską!"

Jokių trūkumų nepastebėjau.

Dirba aukščiausio lygio savo srities specialistai, profesionaliai atliekamas darbas, suteikiamos konsultacijos ir pagalba. Darbuotojai su šypsena, sugebantys įkvėpti, padrąsinti. Mašinos naujos, tvarkingos. Sveikatos patikrinimas ir pirmos medicininės pagalbos užsiėmimai vyko pačioje mokykloje patogiu laiku.

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"-"

Didelis ačiū šiai mokyklai. Maloni komanda sukuria puikią atmosferą, todėl mokymasis tampa daug lengvesnis. Dėl puikaus paruošimo, lengvai išlaikiau egzaminus Regitroje. Begalo džiaugiuosi turėdama teises! ���

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"..."

Pati geriausia vairavimo mokykla Kaune! ��Siūlau rinktis “Vairaldą”, nes jiems svarbiausia kokybė, o tai manau įrodo, jog Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!�Didžiausias ačiū instruktoriui Raimondui už kantrybę, atsidavimą savo darbui ir žinoma pašmaikštavimus � Ačiū Edvitai už pagalbą ties teorija ir už visus atsakymus į net kvailiausius mano klausimus�
Jei norite tapti geru, saugiu bei profesionaliu eismo dalyviu, siūlau rinktis “Vairaldą”! �

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Esu begalo patenkinta! Noriu rekomenduoti Vairaldą ir Raimondą Vasilia"

Visapusiškai kokybiškos paslaugos. Mokymas tiesiog nuostabus, įsisavinti žinias tikrai labai nesunku, nes visi labai geranoriški, malonūs, nuoširdūs, su šypsenom, negaili savo laiko ir pastangų, apsiginklavę žiniomis ir begaline kantrybe. Regitroje valstybinius egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto!

10,0 / 10 Fantastiškai 19 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Visi egzaminai iš pirmo karto, rekomenduoju!"

Nesigailiu pasirinkęs šią vairavimo mokykla, viską išmokina nuo a iki z, viskas buvo išlaikyta iš pirmo karto. Dėkui L. Vasiliauskui uz kantrybę ir pastangas! Rekomenduoju

9,6 / 10 Fantastiškai 24 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Nuostabus kolektyvas."

Įdomios paskaitos;
Pagalba individualiu mokymosi metu;
Diskutavimai, analizavimai;
Instruktoriaus lankstumas ir neišsenkantis noras padėti viską suprasti.

10,0 / 10 Fantastiškai 22 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"PATI GERIAUSIA MOKYKLA!"

Labai smagu, kad pavyko suderinti mokslą su darbu, superiniai darbuotojai, kurie į viską žiūri rimtai ir atsakingai. Didelis ačiū Edvitai ir Raimondui už teoriją ir pagalbą. Ir žinoma instruktorui Zenonui už patį patogiausią laiką, kantrybę ir pasitikėjimą savimi! Jeigu reikėtų pakartoti, tai be dvejonių rinkčiausi jus! AČIŪ IR PAČIOS GERIAUSIOS REKOMENDACIJOS!!!!

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Esu labai laiminga galėdama pasigirti dėl naujai iškeptų teisių!"

Esu labai laiminga galėdama pasigirti dėl naujai iškeptų teisių. Viskas pavyko labai sklandžiai! Mokyklėlės atmosfera labai jauki, visada jautiesi vietoj ir laiku ir nereikia jaustis kaltai jog atėjai pasinaudoti paslaugomis už kurias esi susimokėjęs. Kadangi kartą jau laikiau teises kitoj mokykloj, tai turiu su kuo palyginti. Teorijos dėstytojas jaunatviškas ir stipriai įtraukiantis į paskaitas, todėl daug lengviau pavyko išmokti kelių eismo taisykles. Administratorė Edvita šaunuolė, visada pagelbėja ir motyvuoja. Žodžiu, priverčia patikėti savimi, kai atrodo, kad ne visai viską sugebėdavau. Šaunus instruktorius Zenonas, kuris leido pasimėginti vairuoti automatu ir mechanu. Super, kai eini registruotis ir po kitos mokyklos traumos supranti, kad daugiau nei automatas negalėsi turėt, o va visus šiuos nusistatymus sulaužo pats mokytojas ir tada supranti, kad viskas su manim buvo gerai.
AČIŪ VAIRALDOS KOLEKTYVUI, linkiu laimės ir pasisekimo versle! Būkite ir toliau tokie nuostabūs! Rekomenduoju!

-Karolina

10,0 / 10 Fantastiškai 18 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Puiki mokykla! Rekomenduoju!"

Apie šią mokyklą tik geri žodžiai! Tikrai puiki mokykla ir kompetentingi bei šaunūs darbuotojai. Egzaminus Regitoj išlaikiau iš pirmo karto, jau turiu teises. Viskas lengvai ir greitai;) Esu labai dėkinga. Visiems rekomenduoju!

10,0 / 10 Fantastiškai 23 m. B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Rekomenduoju !!! Puiki vairavimo mokykla. "

Pati geriausia mokykla, kolektyvas nerealus, visi draugiski ir visada, visur pasiruose padeti. Egzaminai islaikyti Regitroj is pirmo karto ir tai tik puikaus instruktoriaus Raimondo, teoretiko, aisku ir nuostabiosios administratores deka, t.y. ju visu kompetencijos, kantrybes, gebejimu perteikti zinias, visada geros nuotaikos bei uzreciamo optimizmo deka.