Atsiliepimai apie Vairalda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

10.0
Fantastiškai Atsiliepimai: 24
10.0
10.0
10.0
10.0
9.9
10.0
10.0

Visi atsiliepimai

Lukas

10 / 10 Fantastiškai 27 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Puikiu👍"

Blogai nebuvo.

Be priekaištu

Barbora Paulaviciute

10 / 10 Fantastiškai 24 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Nuoširdžiai džiaugiuosi atradusi šią mokyklą"

-

Puiki atmosfera, išsamus klaidų paaiškinimas, perduodamos žinios ne tik egzamino išlaikymui, bet ir tolimesnėms kelionėms mieste. Instruktorius Raimondas pakantus, kompetetingas ir darbui pilnai atsidavęs mokytojas.

Monika

9.9 / 10 Fantastiškai 22 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Rekomenduoju!"

-

Rekomenduoju! Pasiėmiau 3 papildomas pamokas šioje mokykloje. Instruktorius Raimondas viską maloniai, ramiai išaiškina, nekelia streso važiavimo metu. Parodė daug situacijų su kuriomis galėčiau susidurti egzamino metu, tai padėjo išlaikyti egzaminą. Didelis ačiū instruktoriui Raimondui!

Gediminas

10 / 10 Fantastiškai 27 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Pati geriausia vairavimo mokykla. Rekomenduoju 100%"

-

Į Vairaldos Vairavimo Mokyklą perėjau iš kitos gana žinomos vairavimo mokyklos. Susisiekus su mokykla papasakojau savo patirtį. Netrukus man paskambino Raimondas, Vairaldos Direktorius. Maloniai ir smagiai pasikalbėjome, labai gerai suprato dėl ko buvau priverstas pakeisti mokyklą. Vairaldos mokyką pasirinkau neatsitiktinai, atsiliepimai nemeluoja. Gailiuosi, kad iš karto nepriėmiau šio sprendimo, nes teises būčiau išlaikęs greičiau. Trumpai tariant jei norit išmokti vairuoti gerai, kad vairavimo pamokos būtų įdomios linksmos ir naudingos, rinkitės Vairaldą. Rekomenduoju 100% ir rekomenduosiu visiems, kurie bet kada gyvenime paklaus kur laikytis teises. Ir jei tik yra galimybė eikite pas Raimondą, bet neabejoju, kad ir kiti instruktoriai yra labai geri, nes direktorius Raimondas nustato nepriekaištingus standartus, kad užtikrintų kokybišką naujų vairuotojų paruošimą.

Ligita Kružikaitė

10 / 10 Fantastiškai 24 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Tiems, kas ieško itin kantraus, visada geros nuotaikos ir be priekaišt"

-

Instruktoriai, bendravimas, administracija

Dalia

10 / 10 Fantastiškai 32 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Puiki mokykla. Rekomenduoju. Ypatingai vairavimo instruktoriu Raimonda"

-

Teorijos destytojas labai gerai isdesto medziaga, pakonsultuoja, isaiskina. Administratores labai malonios, paslaugios. Vairavimo instruktoriui Raimondui didziausios rekomendacijos, nuostabus zmogus, mokytojas ir specialistas. Rekomenduoju

Tautvydas

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Geriausia vairavimo mokykla VAIRALDA! "

-

Džiaugiuosi pasirinkęs šią mokyklėlę VAIRALDA .Regitra išlaikyta iš pirmo karto! Labiausiai noriu padėkoti instruktoriui Petrui! Šiš, šiltas, bendraujantis, ir apskritai labai geras žmogus, sugebėjo puikiai perduoti savas žinias man. Kad ir kaip nesisekdavo man, Jis visada paaiškindavo ką blogai darau, ką reikia daryti kitaip, ir visa tai sakydavo su savitu humoro jausmu.Smagu, kad taip šiltai mokė! Vairavimai tikrai nebuvo nuobodūs. Tikrai nesigailiu pasirinkęs šią mokyklėlę, nes ji turi geriausią kolektyvą bei geriausias kainas! Rekomenduoju!

Erika

10 / 10 Fantastiškai 26 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Papildomos pamokos"

-

Į šią vairavimo mokyklą patekau atsitiktinai, perskaičiusi gerus komentarus. Ėmiau papildomas vairavimo pamokas, nes anksčiau mokiausi kitoje mokykloje ir buvau padariusi metų pertrauką. Labai bijojau pirmų praktinio vairavimo pamokų, tačiau tik susipažinus su instruktoriumi Raimondu (kuriam priklauso ir pati vairavimo mokykla) situacija susitvarkė. Pamokos vyko labai sklandžiai, paaiškinamos visos klaidos, važiuoji tol kol supranti. Instruktorius labai draugiškas, bendraujantis ir juokaujantis, pamokos pradžioje visuomet paklausia ką nori veikti, kur jauti jog reikia pagerinti įgūdžius. Vairavimas man buvo didžiulis iššūkis, tačiau išlaikiau egzaminą Regitroje iš pirmo karto. Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą ir instruktorių Raimondą.

Indre

10 / 10 Fantastiškai 35 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"REKOMENDUOJU!!! Puikiai ismokina, paaiskina. Labai rupestingi. "

-

Dekinga labai uz kompetencija, kantrybe, palaikyma, padrasinimus, mokymus ir zinias!!! Tikrai kelyje jauciuosi saugiai ir drasiai.

Gabija

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Labai ačiū už žinias, gerą atmosferą ir kantrybę! Rekomenduoju!"

-

Viskas buvo tikrai puiku, o ir Regitrą iš pirmo karto!

Vita Tamošiūnaitė

10 / 10 Fantastiškai 21 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"REKOMENDUOJU"

Teoriją išsilaikiau savarankiškai. Kursų kaina nuo to nepakito, bet palyginus gavosi vis vien pigiau, nei kitose mokyklose.

Instruktorius Petras P. - NEREALUS!! Paplepėdavom apie viską, ne vienas geras atsiliepimas Jam iš mano artimos aplinkos. Mašiniukas naujas rieda super, mokymo kokybė aukščiau visko. Regitrą paėmėm iš pirmo karto, žinoma, teko pasivažinėti ir papildomai.. :) (laikiausi per žiemą, Regitra 2019-03-30).

Jovė

10 / 10 Fantastiškai 26 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Tik patys geriausi atsiliepimai ir komplimentai Vairaldos kolektyvui !"

-

Esu be galo patenkinta ir laiminga, kad papuoliau mokintis pas savo srities profesionalus. Rekomenduoju vairavimo mokytoja Raimonda ( nustabus zmogus ir savo srities zinovas ) !

Migle

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Rekomenduoju! Nereali mokykla ir puikus darbuotojai! "

---

Nerealiai draugiski, visada pasiruose padeti, puikiai ir su didele kantrybe nuodugniai isaiskinantys darbuotojai, kurie dirba savo darba su sypsena ir malonumu. Jauciasi, kad nori perteikti visas savo zinias ir, kad zmogus mokintusi su malonumu, be itampos, o iseitu pasitikintis ir sugebantis ne tik islaikyti egzaminus, bet ir saugiai vairuoti.

Jovita

10 / 10 Fantastiškai 21 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Rekomenduoju Vairaldą ir instruktorių Raimondą Vasiliauską!"

Jokių trūkumų nepastebėjau.

Dirba aukščiausio lygio savo srities specialistai, profesionaliai atliekamas darbas, suteikiamos konsultacijos ir pagalba. Darbuotojai su šypsena, sugebantys įkvėpti, padrąsinti. Mašinos naujos, tvarkingos. Sveikatos patikrinimas ir pirmos medicininės pagalbos užsiėmimai vyko pačioje mokykloje patogiu laiku.

dzestina

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"-"

-

Didelis ačiū šiai mokyklai. Maloni komanda sukuria puikią atmosferą, todėl mokymasis tampa daug lengvesnis. Dėl puikaus paruošimo, lengvai išlaikiau egzaminus Regitroje. Begalo džiaugiuosi turėdama teises! ���