Atsiliepimai apie Vairalda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

10.0
Fantastiškai Atsiliepimai: 24
10.0
10.0
10.0
10.0
9.9
10.0
10.0

Visi atsiliepimai

Laura

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"..."

-

Pati geriausia vairavimo mokykla Kaune! ��Siūlau rinktis “Vairaldą”, nes jiems svarbiausia kokybė, o tai manau įrodo, jog Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!�Didžiausias ačiū instruktoriui Raimondui už kantrybę, atsidavimą savo darbui ir žinoma pašmaikštavimus � Ačiū Edvitai už pagalbą ties teorija ir už visus atsakymus į net kvailiausius mano klausimus� Jei norite tapti geru, saugiu bei profesionaliu eismo dalyviu, siūlau rinktis “Vairaldą”! �

Donata

10 / 10 Fantastiškai 22 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Esu begalo patenkinta! Noriu rekomenduoti Vairaldą ir Raimondą Vasilia"

-

Visapusiškai kokybiškos paslaugos. Mokymas tiesiog nuostabus, įsisavinti žinias tikrai labai nesunku, nes visi labai geranoriški, malonūs, nuoširdūs, su šypsenom, negaili savo laiko ir pastangų, apsiginklavę žiniomis ir begaline kantrybe. Regitroje valstybinius egzaminus išsilaikiau iš pirmo karto!

Lukas

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Visi egzaminai iš pirmo karto, rekomenduoju!"

-

Nesigailiu pasirinkęs šią vairavimo mokykla, viską išmokina nuo a iki z, viskas buvo išlaikyta iš pirmo karto. Dėkui L. Vasiliauskui uz kantrybę ir pastangas! Rekomenduoju

Erika Ukinskienė

9.6 / 10 Fantastiškai 24 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Nuostabus kolektyvas."

-

Įdomios paskaitos; Pagalba individualiu mokymosi metu; Diskutavimai, analizavimai; Instruktoriaus lankstumas ir neišsenkantis noras padėti viską suprasti.

Eimantė

10 / 10 Fantastiškai 22 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"PATI GERIAUSIA MOKYKLA!"

-

Labai smagu, kad pavyko suderinti mokslą su darbu, superiniai darbuotojai, kurie į viską žiūri rimtai ir atsakingai. Didelis ačiū Edvitai ir Raimondui už teoriją ir pagalbą. Ir žinoma instruktorui Zenonui už patį patogiausią laiką, kantrybę ir pasitikėjimą savimi! Jeigu reikėtų pakartoti, tai be dvejonių rinkčiausi jus! AČIŪ IR PAČIOS GERIAUSIOS REKOMENDACIJOS!!!!

karolinaliutkauskaite123

10 / 10 Fantastiškai 23 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Esu labai laiminga galėdama pasigirti dėl naujai iškeptų teisių!"

-

Esu labai laiminga galėdama pasigirti dėl naujai iškeptų teisių. Viskas pavyko labai sklandžiai! Mokyklėlės atmosfera labai jauki, visada jautiesi vietoj ir laiku ir nereikia jaustis kaltai jog atėjai pasinaudoti paslaugomis už kurias esi susimokėjęs. Kadangi kartą jau laikiau teises kitoj mokykloj, tai turiu su kuo palyginti. Teorijos dėstytojas jaunatviškas ir stipriai įtraukiantis į paskaitas, todėl daug lengviau pavyko išmokti kelių eismo taisykles. Administratorė Edvita šaunuolė, visada pagelbėja ir motyvuoja. Žodžiu, priverčia patikėti savimi, kai atrodo, kad ne visai viską sugebėdavau. Šaunus instruktorius Zenonas, kuris leido pasimėginti vairuoti automatu ir mechanu. Super, kai eini registruotis ir po kitos mokyklos traumos supranti, kad daugiau nei automatas negalėsi turėt, o va visus šiuos nusistatymus sulaužo pats mokytojas ir tada supranti, kad viskas su manim buvo gerai. AČIŪ VAIRALDOS KOLEKTYVUI, linkiu laimės ir pasisekimo versle! Būkite ir toliau tokie nuostabūs! Rekomenduoju! -Karolina

Akvilė

10 / 10 Fantastiškai 18 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Puiki mokykla! Rekomenduoju!"

-

Apie šią mokyklą tik geri žodžiai! Tikrai puiki mokykla ir kompetentingi bei šaunūs darbuotojai. Egzaminus Regitoj išlaikiau iš pirmo karto, jau turiu teises. Viskas lengvai ir greitai;) Esu labai dėkinga. Visiems rekomenduoju!

Aurimas

10 / 10 Fantastiškai 23 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"Rekomenduoju !!! Puiki vairavimo mokykla. "

-

Pati geriausia mokykla, kolektyvas nerealus, visi draugiski ir visada, visur pasiruose padeti. Egzaminai islaikyti Regitroj is pirmo karto ir tai tik puikaus instruktoriaus Raimondo, teoretiko, aisku ir nuostabiosios administratores deka, t.y. ju visu kompetencijos, kantrybes, gebejimu perteikti zinias, visada geros nuotaikos bei uzreciamo optimizmo deka.

tedvinas@gm...

10 / 10 Fantastiškai 34 B Kaunas, Kovo 11-osios g. 18

"VISIEMS REKOMENDUOJU VAIRAVIMO MOKYKLĄ VAIRALDA"

-

Sveiki, noriu pasakyti jums labai didelį ir nuoširdų AČIŪ už didelius norus padėti, jų įgyvendinimus ir skirtą laiką! Kadangi teisės išsilaikyti labai skubėjau, man pagelbėjo Vairaldos administratorė Edvita, kuri parengė mane teorijos egzaminui individualiai! Per dvi savaites!!! AČIŪŪŪŪŪŪ!!! Taip pat labai didelis dėkui ZENONUI su kuriuo mokinausi vairavimo pamokų, bei RAIMONDUI, kuris parinko man tinkamą instruktorių, kuris atrado man labai daug laiko ir daug kantrybės. Tik jūsų dėka, dabar laukiu kol teisės bus pagamintos ir be jokio jaudulio išvažiuosiu į gatvę! LINKĖJIMAI VISAM VAIRALDOS KOLEKTYVUI!!! R-E-K-O-M-E-N-D-U-O-J-U!!!