Vairuok Čia, vairavimo mokykla

Vairuok Čia, vairavimo mokykla

Kainos

B kategorija - 359 Eur

B kategorija (eksternu) - 350 Eur

B kategorija (individualus) - 470 Eur

B kategorija (skubus) - 555 Eur

B kategorija (standartas +10) - 479 Eur

B kategorija (eksternas +10) - 470 Eur

B kategorija (patogusi) + 90 Eur

Papildomos pamokos - 30 Eur

Mokyklos mokiniams papildoma pamoka tik 27 Eur

Pamoka savaitgalį ar švenčių dienomis 35 Eur

Renkamos grupės

Transporto priemonės

Kalbos

Lietuvių klb.

Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "Vairavimas"
Įmonės kodas
302814463
Įmonės adresas
A. Gustaičio g. 23-60, Vilnius

Aprašymas

Vairavimo mokykla Vilniuje “Vairuok Čia“ kviečia visus, norinčius išmokti vairuoti ar patobulinti vairavimo įgūdžius B kategorijos vairuotojus. Mokykloje yra taikomos naujausios mokymo metodikos, vairuotojai mokomi naudojant pažangias kompiuterines technologijas, sukurtus filmus, audiovizualines informacijos ir mokymo priemones (multimediją), eismo situacijų maketus.
Vairuotojai ruošiami tik laikantis patvirtintų programų reikalavimų. Visi vairavimo instruktoriai ir dėstytojai yra atestuoti Valstybinėje transporto inspekcijoje prie susisiekimo ministerijos. Vairavimo instruktoriai ir dėstytojai nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją. Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami naujais, visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais automobiliais.

Vizija
Tapti geriausiai vertinama vairavimo mokykla Vilniuje.

Misija
Į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius bei galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.

Vertybės
Siekiame kuo geresnių rezultatų savo darbe. Stengiames sutaupyti mokinių laiką ir suteikti maksimalų žinių kiekį. Norime, kad mūsų paruošti vairuotojai būtų ne tik puikiai įvaldę vairavimo įgudžius, bet taip pat būtų atsakingi, dėmesingi ir mandagūs kelyje. Mums labai svarbi kiekvieno nuomonė, todėl visada atsižvelgiame į mokinių pastabas ir pageidavimus – tik Jūsų dėka mes tobulėjame!

Padaliniai

Panerių g. 11

Vilnius