Kainos

B  - 350 EUR
C  - 420 EUR
CE - 420 EUR
C,CE  - 760 EUR
B (savarankiškai pasiruošus teoriją)  - 400 EUR
Papildomas vairuotojų mokymas - 330 EUR

Įgūdžių tobulinimo valandų įkainiai:
B kat. 2 valandos – 23,00 EUR. (baigusiems mūsų vairavimo mokyklą)
B kat. 2 valandos – 29,00 EUR (baigusiems ne mūsų vairavimo mokyklą)
C kat. valanda – 23,00 EUR
CE kat. valanda – 29,00 EUR
Vairavimo valandos trukmė - 45 min. ( 1-a akad.val. )

Papildomų vairavimo egzaminų kainos:

B kat. - 14,48 EUR
C arba CE kat. - 34,75 EUR

 

Renkamos grupės

Paskubėkite registruotis į B,C,CE kategorijų

vairuotojų kursus !!!

Naujos Grupės paskaita:

2019 m. rugpjūčio MĖN. 20 d.

nuo 17.00 val.

Transporto priemonės

Kalbos

Lietuvių klb. 

Įmonė

Įmonės pavadinimas
Marijampolės vairuotojų mokykla
Įmonės kodas
151363912
Įmonės adresas
Vytauto g. 48, Marijampolė

Aprašymas

Marijampolės vairuotojų mokykla skaičiuoja jau 17 - uosius metus! Ji įsikūrusi 1998 m. ir dirbanti pagal viešųjų įstaigų įstatus.Mes ruošiame: B, C, CE kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus. Iki šiol sėkmingai dirbame siekdami vieno tikslo - mokymo kokybės. Stengiamės paruošti vairuotojus ne tik egzaminui, bet ir gyvenimui.
Mokykla turi vairavimo aikšteles, kuriose mokiniai kiekvieną vairavimo pamoką gali pravažiuoti ir pasikartoti visas būtinas kliūtis. Įmonėje dirba kvalifikuoti vairuotojų mokytojai ir vairavimo instruktoriai, į darbuotojų gebėjimų tobulinimą kreipiame didelį dėmesį, kadangi darbuotojai turi atlikti savo darbą nepriekaištingai, žinoti ko reikalauti iš būsimo vairuotojo. Taip pat pastoviai naujiname mokymo bazę, stengiamės neatsilikti nuo laiko ir visas mokymo žinias perteikti naudojant kuo naujausias technologijas.
Profesionalūs vairuotojų mokytojai, teorines paskaitas veda pagal naujausius reikalavimus ir pasikeitimus, kad kuo tikslesnė informacija pasiektų mūsų klientus. Išklausius teorines paskaitas klientai turi galimybę neribotą laiką pasitikrinti savo teorines žinias kompiuterių klasėje, kuri yra administraciniame pastate. Jus maloniai aptarnaus ir kiek galės pakonsultuos kvalifikuoti darbuotojai.
Mūsų filiale, kuris randasi Kalvarijoje, Kalvarijos gimnazijos patalpose (116 kabinete), taip pat yra kompiuterių klasė, kurioje galėsite gauti visą reikiamą informaciją apie kursus, o taip pat apmokymą apie kompiuterinės programos naudojimą.
Pirmos vairavimo pamokos vyksta vairavimo mokymo aikštelėje, kurioje profesionalūs vairavimo instruktoriai stengiasi kiekvieną mokinį psichologiškai paruošti vairavimui, taip pat supažindinti su automobilio įranga, techniniais eksplotavimo skysčiais, taisyklinga sėdėsena prie vairo ir visais kitais dalykais, reikalingais teisingam automobilio valdymui. Toliau vairavimo mokoma miesto gatvėmis, pagal nustatytus maršrutus. Baigę mūsų mokyklą galėsite saugiai jaustis kelyje. Dažniausiai mūsų mokyklą renkasi dėl baigusių mokinių rekomendacijų ir dėl lanksčių sąlygų. Už mokslą atsiskaityti galima dalimis, įmokant pradinį įnašą pirmąją kursų dieną, o likusioji suma mokama per mokymosi laikotarpį.

Padaliniai

J.Basanavičiaus g.16

Kalvarija

Vytauto G. 48

Marijampolė