Vlantana, vairavimo mokykla

Vlantana, vairavimo mokykla

Vairavimo kursai mūsų mokymo centre – tikrai Jūsų vertas pasirinkimas.

Kainos

C kategorijos vairuotojų mokymas -  299 EUR

CE kategorijos vairuotojų mokymas - 299 EUR

C ir CE kategorijos vairuotojų mokymas -  549 Eur (C+CE+95 kodas dabar tik 749 Eur)

Renkamos grupės

Transporto priemonės

Naujus sunkvežimius MERCEDES BENZ Actros 1844. Galia, nedidelis teršalų kiekis ir ekonomiškumas - tai Actros būdingos savybės. Iki detalių išbaigta technika ir neabejotinas patikimumas lemia Actros automobilių saugumą. Tai itin „draugiški" supančiai aplinkai automobiliai. Sunkvežimiuose sumontuota vieno iš pasaulinių lyderių VEIGEL  TÜV sertifikuota dvigubo valdymo įranga
 
Naujos puspriekabės SCHMITZ ir KRONE

Kalbos

Lietuvių klb., Anglų klb, Rusų klb. 

Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "Vlantana"
Įmonės kodas
163377040
Įmonės adresas
Dvaro g. 2, Gobergiškės k. LT-92498 Klaipėdos raj.

Aprašymas

Mes ruošiame C, CE kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus. Mokymosi laikotarpiu sudarysime visas sąlygas tinkamai pasiruošti teorijos žinių ir praktinio vairavimo egzaminams. Su tarptautinę krovinių vežimo patirtį turinčiais instruktoriais įgausite profesionalaus vairavimo įgūdžių bei patirties. Baigę mūsų kursus Jūs ne tik galėsite saugiai jaustis kelyje, bet įgysite praktinius įgūdžius, kurie labai pravers profesionalaus vairuotojo karjeroje.

Renkantis kursus vairavimo mokykloje, atkreipkite dėmesį ir įvertinkite:

  •  Mokomuosius automobilius. Ar tai šiuolaikiški, nauji ir techniškai tvarkingi automobiliai? Ar įgyti praktinio vairavimo įgūdžiai, mokantis su tokiu automobiliu, pravers Jums darbe ar ieškant naujo darbo?
  •  Vairavimo mokytojų  ir instruktorių kvalifikaciją. Ar jų turima kvalifikacija, žinios, kompetencijos ir patirtis yra pakankami  tam, kad Jūs gautumėte kokybiškas žinias, įgytumėte puikius praktinius įgūdžius ir galėtumėte juos pritaikyti darbo pasaulyje?
  • Teorijos mokymo bazę ir jos įrangą. Ar mokymo auditorijoje kompiuterinė įranga yra nauja, aprūpinta naujausiais KET testais ir egzaminų programa? Ar mokymams naudojama vaizdinė medžiaga, rodoma modernios demonstracinės įrangos pagalba? Ar demonstruojami įgarsinti mokomieji filmai? Ar mokymo auditorija yra šviesi, jauki, švari, aprūpinta viskuo, kad Jūs puikiai jaustumėtės
  •  Pirmos medicininės pagalbos kursus. Ar vairavimo mokykloje rengiami pirmosios medicininės pagalbos kursai būsimiems vairuotojams?
  •  Mokymo įstaigos strategiją. Ar mokyklos strategija yra orientuota į tai, kad Jūs taptumėte atsakingu, tikru vairuotoju profesionalu?

Padaliniai

Dvaro g. 2, Gobergiškė

Klaipėda