Kainos


Renkamos grupės


Transporto priemonės

  • Naujus sunkvežimius MERCEDES BENZ Actros 1844. Galia, nedidelis teršalų kiekis ir ekonomiškumas - tai Actros būdingos savybės. Iki detalių išbaigta technika ir neabejotinas patikimumas lemia Actros automobilių saugumą. Tai itin „draugiški" supančiai aplinkai automobiliai. Sunkvežimiuose sumontuota vieno iš pasaulinių lyderiųVEIGEL  TÜV sertifikuota dvigubo valdymo įranga

 Naujos puspriekabės SCHMITZ ir KRONE


Kalbos


Nuotraukos


Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "Vlantana"
Įmonės kodas
163377040
Įmonės adresas
Dauparų-Kvietinių sen., Gobergiškės k. Dvaro g. 1, Klaipėdos r. sav.

Aprašymas

UAB „Vlantana“ mokymo  centro vienas iš pagrindinių tikslų yra siekti, kad C ir CE kategorijos vairuotojų mokymas ir egzaminavimas vyktų tokiomis sąlygomis, kurių dėka būsimų vairuotojų teorinė ir praktinė kvalifikacija nenusileistų jau dalyvaujančių eisme vairuotojų kvalifikacijai.

 

UAB „Vlantana“ yra sėkmingai diegiama įmonės saugaus eismo užtikrinimo sistema, vyrauja atsakingas požiūris į naujų vairuotojų parengimą, analizuojamos esamos problemos, susijusios su saugaus eismo užtikrinimu keliuose ir jų priežastys.

Naujame logistikos centre įsikūrusiame mokymo padalinyje yra moderniai įrengta saugaus eismo auditorija, naudojama šiuolaikiška mokymo medžiaga, stendai, interaktyvi demonstracinė ir kompiuterinė įranga bei naujos mokomosios transporto priemonės.

Gali būt esame vieninteliai Lietuvoje, kurie CE kategorijos praktinio vairavimo mokymą vykdo su balninių vilkikų sukabintų su puspriekabėmis transporto priemonių junginiais, tai yra su tomis transporto priemonėmis, su kuriomis yra daugiausiai dirbama krovinių vežimo srityje.