Kainos

Renkamos grupės

Transporto priemonės

  • vairuoti mokome motociklu YAMAHA YBR125 ir SUZUKI GM51B ir neseniai įsigytu SUZUKI BANDIT;
  • vairuoti mokome tik naujais automobiliais VW Golf V, VW Golf VI ir Audi A4.

Kalbos

Įmonė

Įmonės pavadinimas
UAB "Tikslo linija"
Įmonės kodas
300142508
Įmonės adresas
Laisvės al. 101–35, 3 aukštas, Kaunas.

Aprašymas

Mūsų kolektyvas – profesionalus ir patyręs. Dėstytojas – instruktorius turi ilgametę patirtį mokant ir egzaminuojant būsimus vairuotojus. Vairavimo instruktoriai – specialistai, turintys atitinkamą išsilavinimą ir patirtį, užtikrinančią profesionalų mokymą.
Čia rasite naujausias kompiuterines KET programas ir testus (lietuvių ir rusų kalbomis), vaizdines priemones. Besimokydami galėsite pasivaišinti kava ar arbata.
Mamos, dirbdamos su kompiuterinėmis programomis, turi galimybę atsivežti mažylius vežimėliais (yra liftas), mokiniai gali saugiai palikti dviračius paskaitų metu erdviose mokyklos patalpose.
Dirbantiems ilgą darbo dieną sudarome sąlygas mokytis vakarais.
Paskaitose sužinosite kur kas daugiau, nei parašyta kelių eismo taisyklių knygelėje. Paskaitoms renkamos rytinės ir vakarinės, šeštadieninės grupės.
Vairuoti mokysitės automobiliais VW Golf V, VW Golf VI – su kondicionieriais Climatic, reguliuojamo aukščio ir ilgio vairo kolonėlėmis, reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynėmis, ABS ir daug kitų privalumų. Norintys vairuoti automobilį su automatine pavarų dėže, mokysis vairuoti su Audi A4, Mercedes Benz A140. A ir A1 kategorijos mokymui – motociklai YAMAHA YBR125 ir SUZUKI GM51B.
Mes Jums garantuojame paslaugų kokybę, šiltą bendravimą, dėmesį ir atidumą kiekvienam mokiniui.

Padaliniai

Laisvės al. 59b

Kaunas

I – IV 9:00 – 19:00

V 9:00 – 16:00

VI 11:00 -13:00