Atsiliepimai apie V. Žukausko vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

6.4
Patenkinamai Atsiliepimai: 6
5.3
5.7
5.3
8.5
7.2
5.8
7.0

Visi atsiliepimai

Kkkk

2.6 / 10 Blogai 18 B Kaunas, Slankų g. 11

"Tikrai nepatarčiau mokytis šioje mokykloje"

Šioje mokykloje mokinausi tik vairuoti, ir buvau labai nusivylusi mokymu. Instruktorius nepaaiškindavo paprasčiausių dalykų, buvo neatsakingas. Ne vieną kartą turėjau laukti kol instruktorius susikuis ir galėsime pradėti pamoką, taip pat buvo keletas sykių kai turėdavau jį vežioti jo reikalais (tuomet išeidavo ir turėdavau 10-15min pamokos gaišti laukdama kol sugrįš), dažnai pabaigdavo pamokas anksčiau nei reikia. Taip pat būdavo labai sunku susitarti pamokos laiką.Tikrai nerekomenduočiau šios mokyklos, ypač tiems kurie turi 0 patirties, nes tikrai nesugeba paaiškinti ir išmokinti paprasčiausių dalykų.

-

M. P.

4.6 / 10 Silpnai 20 B Kaunas, Krėvės pr. 49

"Siaubinga. "

Instruktoriai neišmokė elementarių dalykų, tad Regitroj teko sužinoti bedarant klaidas ir vis neišlaikant praktikos egzamino. Vienas instruktorių daug rėkdavo, neadekvačiai elgdavosi, net keturis kartus verkiau nepakeldama kuriamos įtampos. Kitas daug pasakodavo su vairavimo pamokomis nesusijusių dalykų, tikrai per mažai 'mokytojavo', atrodė jam svarbu pravažiuoti duotą laiką ir tiek.

Buvo gera baigti kursus. Šiaip su teorijos mokymu viskas daugmaž normaliai.

Kristina

3.3 / 10 Blogai 19 B Kaunas, Slankų g. 11

"Blogiausia vairavimo mokykla Kaune"

Susiviliojau mažesne kaina, ir tai buvo mano klaida. Mokykla visiškai neprofesionali ir kaina visai neatitinka kokybės. Vairavimo instruktorius buvo taip pat ir mokyklos vadovas V. Žukauskas. Deja, bet nieko gero pasakyti apie jį negaliu. Važiavimai labiau priminė darba taksi, kai dar ir susimoki už tai, kad jį vežiotum - teko ir jį vežioti pavalgyti ar į parduotuves, taip pralaukiant po 20 minučių, kurios įeina į pamokų laiką, ir jo žmoną pavežti, ar sūnų į mokyklą nuvežti. Nekalbu jau apie tai, kad važiavimų metu jis dažnai kalbėdavo telefonu asmeniniais reikalais, nekreipdamas dėmesio į mokinį. Taiig, nuoširdžiai nerekomenduoju šios mokyklos, nes tai pinigų išleidimas veltui, kai važinėji, bet nieko neišmoksti.

-

Kestis

9.3 / 10 Labai gerai 18 B Kaunas, Slankų g. 11

"Viskas labai gerai."

-

-

Egidija Vitkauskienė

9.4 / 10 Labai gerai 30 B Kaunas, Baltų pr. 7a - 20

"Puikus teorijos išdėstymas ir geri instruktoriai"

-

Labai patiko mokytojo Viliau nuoširdus noras puikiai paruošti teorijos egzaminui, puikus, aiškus išdėstymas. Taip pat instruktorius Juozas puikus žmogus ir vairavimo mokytojas.

Aidas

9.3 / 10 Labai gerai 19 B Kaunas, Krėvės pr. 49

"Mokykla ruosia egzams tikrai gerai, viskas is 1 karto"

-

-