Share

Sprendžiami KET bilietai padeda lengviau išlaikyti egzaminus

KET bilietai internete, knygutėse ar vairavimo mokyklose yra puiki galimybė lengviau išlaikyti vairavimo teorijos egzaminus. Ir tai ne mitas, kurį paleidžia vairavimo mokyklos siekdamos padidinti savo pelną, o tikri faktai, kuriuos gali patvirtini didelė dalis neseniai vairuotojo pažymėjimą gavusių žmonių.

Ruošiantis teorinės dalies egzaminui Regitroje ar vairavimo mokykloje verta atidžiai perskaityti kelių eismo taisykles, tačiau sausas skaitymas daugelį migdo, dar didelė dalis žmonių nepajunta jokios naudos skaitydami (lyg informacija eitų ir praeitų atmintį, neužsiliktų). Taigi, išeitis – adaptuoti KET bilietai, maksimaliai panašūs į tuos, kuriuose gali tekti spręsti egzamino metu. Tokiu būdu gauta teorinė medžiaga įsisavinama pavyzdžių pagalba. Žinoma, būtina išsprendus testą klaidas išanalizuoti.

Klaidų analizavimas yra viena svarbiausių dalių sprendžiant testus, bilietus. Be abejonės, pasitaiko žioplų klaidų, netinkamo įsiskaitymo į klausimą ar praleistų atsakymų, tačiau atminkite, kad tokios klaidos egzamino metu nebus pateisinamos ir gali lemti neišlaikytą egzaminą, sugaištą papildomą laiką ir išleistą didesnę sumą pinigų – kiekvienas egzamino perlaikymas kainuoja. Todėl siūlome net ir į tokio tipo klaidas atkreipti dėmesį – kitą kartą klausimą skaitykite atidžiau, perskaitykite visus atsakymus, o ne tik vieną, net jei jis ir tinkamas.

Kuomet suklystate „rimčiau“ vertėtų iš karto atsiversti kelių eismo taisykles (prie klaidų dažniausiai nurodomas KET punktas, pagal kurį parengtas klausimas) ir atidžiai analizuojant perskaityti tą dalį, kuri Jums buvo neaiški ir padarėte klaidą spręsdami bilietą.

Sprendžiami KET bilietai leidžia Jums patikrinti savo žinias, įsivertinti galimybes ir rasti spragas. Skirdami tam pakankamai laiko (prabėgomis sprendimai jei ir atneš naudos tai tik minimaliai) turėtumėte lengviau pasiruošti egzaminui, o ir gyvenime šios žinios labai svarbios, juk vairuotojo pažymėjimą įgyti norite tam, kad galėtumėte vairuoti keliuose. Tuo tarpu sausai teoriją išmokę žmonės realiose situacijose dažnai pasimeta, jiems sunkiau greitai priimti sprendimą, įvertinti savo ar kitų eismo dalyvių padėtį. Pavyzdžiai, išgalvotos situacijos ir kitos smulkmenos KET bilietuose yra tai, ko iš tiesų reikia daugumai žmonių.

Spręsti KET bilietus rekomenduojama ne tik besiruošiant egzaminams, bet taip pat ir jau turint vairuotojo pažymėjimą. Retkarčiais atnaujinti savo žinias, patikrinti gebėjimą vertinti situacijas tikrai naudinga. Didelė dalis patyrusių vairuotojų teorijos egzamino iš pirmo karto neišlaikytų – pasitikrinkite ar Jūs ne vienas iš jų!