Share

Naudojimosi taisyklės

 1. Bendrosios nuostatos
  1. Svetainė Automokyklos.lt (toliau "Svetainė") bei turtinės ir neturtinės teisės į visą joje talpinamą turinį (toliau "Turinys") priklauso UAB "Apro Media" (toliau "Įmonė").
  2. Svetainėje pateikta informacija ir Turinys sudarytas remiantis Lietuvos Respublikos valstybinių įmonių ar kitų institucijų oficialiai skelbiama informacija. Tam tikros Svetainės dalys yra adaptuotos bei interpretuotos patogesniam naudojimui.
  3. Visi svetainės lankytojai privalo sutikti ir laikytis šiame puspalyje pateikiamų paslaugų teikimo sąlygų be jokių išlygų. Sąlygos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
  4. Svetainės Turinys skirtas tik asmeniniam nekomerciniam naudojimui. Tačiau yra suteikiama teisė platinti nuorodas į bet kurią Svetainės dalį. Bet koks kitoks Svetainės Turinio panaudojimas be išankstinio Įmonės raštiško sutikimo yra neteisėtas.
  5. Visas Svetainėje pateiktas turinys (tekstai, vizualiniai sprendimai, dizainas, iliustracijos ir kt.) yra Įmonės nuosavybė arba nurodytų šaltinių ir bet koks jo dublikavimas, kopijavimas, adaptavimas, perdarymas ar kitoks panaudojimas be raštiško Įmonės sutikimo yra neteisėtas ir užtraukia Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytą atsakomybę.
  6. Įmonė neatsako už jokius nuostolius patirtus naudojantis Svetaine ar jos Turiniu. Turinys nuolat atnaujinamas, tačiau Įmonė įspėja, jog Turinyje gali būti netikslumų ar neatitikimų.
  7. Įmonė neatsako už lankytojų žinučių, komentarų turinį. Įmonė pasilieka teisę be įspėjimo ištrinti, redaguoti ar kitaip keisti įrašytas žinutes, komentarus ar kitą informaciją. Įmonė pasilieka teisę be įspėjimo ištrinti, uždrausti priėjimą ar kitaip blokuoti netinkamai besielgiančius vartotojus.
 2. Slapukų naudojimas
  1. Kad ši Svetainė tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro praktiškai visos interneto svetainės.
  2. Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.
  3. Slapukai yra būtini norint saugiai prisijungti prie savo paskyros. Jie reikalingi siekiant tobulinti Svetainę bei pritaikyti ją prie kiekvieno vartotojo poreikių.
  4. Svetainėje yra ir trečiųjų šalių slapukų (Google, Facebook ir kt.), kurių pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi Svetaine, kokį turinį jie naršo bei kita informacija, reikalinga Svetainės tobulinimui.
  5. Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.
 3. Asmens duomenų rinkimas ir apsauga
  1. Dalimi Svetainės funkcijų lankytojai gali naudotis neatskleisdami jokių asmens duomenų apie save.
  2. Asmeninė informacija yra griežtai ir kruopščiai saugoma. Įmonė užtikrina, jog lankytojų asmens duomenų nei atlygintinai, nei neatlygintinai neatskleidžia ir neperduoda jokiems tretiesiems asmenins, išskyrus įstatymų numatytus atvejus.
  3. Asmens duomenys kaupiami tik lankytojui įsigyjant prekę ir/ar paslaugą arba susikūrus asmeninę paskyrą Svetainėje. Registracijos metu reikalaujama tik lankytojo el. pašto ir slaptažodžio. Vėliau paskyroje galima įvesti tokius duomenis kaip vardas, pavardė, gimimo data, miestas ir pan.
  4. Lankytojai sutinka, kad jų Asmens duomenys būtų naudojami asmeninės rinkodaros tikslais.
 4.  Baigiamosios nuostatos
  1. Taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.