Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.2
Labai gerai Atsiliepimai: 118
9.3
9.2
9.1
9.5
9.0
9.2
9.2

Visi atsiliepimai

Gerda

7.9 / 10 Gerai 22 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"B kategorija"

-

Puiki mokykla. Puikiai paruošė tiek teorijos, tiek praktikos vairavimo egzaminui. Instruktoriai malonūs, atsidavę darbui, bendraujantys. Visados rasdavo laiko papildomai pamokai norimu laiku. Planuoju laikyti ir kitos kategorijos kursus, rinksiuosi tik šią vairavino mokyklą.

Viktorija

9.4 / 10 Labai gerai 23 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

"Rekomenduoju rinktis būtent šią vairavimo mokyklą!"

-

Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent Rigveda vairavimo mokyklą, profesionalūs instruktoriai, labai aiškūs ir išsamūs teoriniai mokymai. Rekomenduoju rinktis instruktorių Vytautą Stanevičių, puikiai išmokė vairuoti, regitroje be vargo iš pirmo karto išlaikiau praktikos egzaminą!

Barbora

10 / 10 Fantastiškai 18 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Rekomenduoju"

-

Filiale dirba labai paslaugios ir malonios darbuotojos! Negalvojau, kad yra tokių malonių ir draugiškų vairavimo instruktorių kaip Audronis! Paaiškina kelis kartus prireikus (nepriklausomai nuo plaukų spalvos). Ačiū!

Jonas

10 / 10 Fantastiškai 22 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"????"

-

Sveikintina, kad tai vairavimo mokykla į kurią paskambinus galima susitarti dėl individualių pamokų ir nereikia atvykti fiziškai, o tai taupo ne tik laiką, bet ir suteikia galimybę greitai susitarti dėl praktinių važiavimų.

Mokinys

10 / 10 Fantastiškai 20 B Šakiai, V. Kudirkos g. 35

"REKOMENDUOJU"

-

Teko pasiimti, papildomų pamokų Rigvedos vairavimo mokykloje, likau labai patenkintas, nauji automobiliai kaip regitroje.

Goda

8.4 / 10 Gerai 20 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Padėka instruktoriui Aurimui."

Visos pamokos su instruktoriumi buvo puikios, nes puikiai išmano savo darbą. Per praktikos pamokas aiškiai viską išaiškindavo ir išmokydavo, blogų atsiliepimų apie instruktorių neturiu.

Geriausias atsiliepimas apie instruktorių Aurimą. Kaunas, Šilainių filialas. Tikras profesionalas, puikiai išmano savo darbą, visada viską aiškiai paaiškina. Instruktorius turintis begalinę kantrybę. Geriausi atsiliepimai!! Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui už didelę ir ilgą kantrybę, palaikymą ir motyvaciją laikantis teises. Puikus instruktorius, jei dar kartą reikėtų laikyti laikyčiau tik pas instruktorių Aurimą.

Nusivylęs

5.6 / 10 Patenkinamai 26 B Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Kainos ir kokybės santykio nėra"

Nors Rigveda siūlo mažiausias kainas rinkoje, reikėtų kritiškai įsivertinti ar verta eiti į šią mokyklą. Man papuolė instruktorė, šiaip maloni moteris. Tačiau pamokų metu kalbėjo nederamomis temomis, labai daug piktinosi skiepais, GP ir apskritai visuomene, ligoninėm, dideliais mokesčiais. Žodžiu, parodė savo neišsilavinimą. Pamokų metu daug žiūrėjo į telefoną, ir, kaip sužinojau po nuėjimo papildomų pamokų į kitą mokyklą, labai daug mano daromų klaidų tiesiog pražiūrėdavo. Visa tai ką parašiau, galima vertinti kaip subjektyvią nuomonę, o šie dalykai gali atrodyti kitaip kitam mokiniui. Tačiau viena ryškesnė detalė - kiekviena pamoka baigdavosi 10-15 min. anksčiau, ir kartais prasidėdavo ir keliomis minutėmis vėliau. Kitoje vairavimo mokykloje instruktorė pamačiusi, kad dar turime kelias minutes, liepia apvažiuoti dar ratuką, ir visada grįžtame taip, kad pamokos laikas būtų pilnai išvažinėtas. Tad visiškai nesutaupoma mokant Rigvedai mažesnę kainą, ypač jei esi pradedantysis vairuotojas, kuriam reikia daugiau praktikos. Atėjus į mokyklos patalpas, administratorės net nesivargina užsidėti kaukių. Taip pat kitoje mokykloje griežtai žiūrima į dezinfekciją, prieš kiekvieną pamoką yra griežtas nurodymas dezinfekuoti rankas, kurio yra laikomasi. Tuo tarpu Rigvedoje tai neegzistuoja.

Nauji automobiliai Teorijos instruktorius gerai paaiškindavo

Mokinys

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

" Išlaikomumas puikus"

-

100 % Editos Sarpalienės indėlis į mokinį. Aiškinimas žodžiu, braižymas lentelėje ir žinoma rimtas požiūris į rezultatą. Rekomenduoju.

Daiva Radzevičiūtė

10 / 10 Fantastiškai 32 B Vilnius, Laisvės pr.77, Vilnius

"Rekomenduoju instruktorių Armandą "

Vienintelis minusas, dėl laikų stokos, dirbantiesiams bet bent jau du kartus pavykdavo per savaite pavairuoti.

Kantrus, išmanantis savo darbą instruktorius, jokių įžeidinėjimų.

Nijole Paulauskaite

3.6 / 10 Blogai 33 B Kaunas, V. Krėvės pr. 57B

"Tiesiog paremti pamoka ir nieko neišmokšti. Prasti instruktoriai"

Būtų gerai kad instruktorius į tavo egzaminą žiūrėtų rimtai ir kai tau liko kelios dienos iki egzamino ir pasako kad tavęs nebemokys o administratorius pinigai nebegrąžinami :(

Geras naujas automobilis

irma

9.9 / 10 Fantastiškai 52 B Alytus, Statybininkų g. 21

"Jei tektų viską pradėt iš naujo,tikrai pasirinkčiau tik šią mokyklą"

-

Viskas gerai.Labai super instruktorius Evaldas.

Agnė

10 / 10 Fantastiškai 21 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Rekomenduoju vairavimo instruktoriu, Lina!! Baltu pr. 13"

-

Sveiki,vakar išlaikiau vairavimo egzamina regitroje.Labai noriu padėkoti savo geriausiam instruktoriui,Linui, be jo man niekaip nebūtu pavykę. Šio instruktoriaus dėka nejaučiau jokio diskomforto vairuodama,kaip tik laukiau kiekvienos vairavimo pamokos be jaudulio,nes žinojau, kad šis instruktorius niekada nepakels balso jeigu ka nors atliksi ne taip. Jis visada buvo pozityvus ir draugiškas, visada geros nuotaikos. Visada pasakydavo ka blogai darau, (per kai kurias vietas važiuodavom kelis kartus,kad įsiminčiau),taip pat išmokino parkuotis. Po pirmo egzamino neišlaikymo atrado mano papildomiems važiavimams laiko, tai tikrai labai šaunu. Ir man pavyko egzamina Kaune išlaikyti iš antro karto!! Labai džiaugiuosi,kad turėjau galimybę mokytis pas Lina!! Visiems linkiu didžiausios sekmės! Rekomenduoju!!

Giedrė Klementavičienė

10 / 10 Fantastiškai 31 A Kaunas, Juozapavičiaus pr. 39-9

"A kategorija. Instruktorius Darius Z. SUPER!!! Rekomenduoju!"

-

-

Gilija

10 / 10 Fantastiškai 22 B Kaunas, Vytauto pr. 57

"-"

-

Nuoširdžiai rekomenduoju instruktorių Virginijų. Pas jį pasiėmiau porą papildomų pamokų,per jas išmokau daug daugiau nei arv mokykloj per 15 pamokų.. Kaip instruktorius labai malonus,viską aiškiai pasako,jei ko nesupranti sustoja ir paaiškina,kad būtų aišku ir kitą kartą žinotum ką reikia daryt jog nepasimestum.. Labai ramus ir šiltas žmogus,niekada nebuvo pakėlęs balso tono,nors grybavau tai žiauriai.. Tik geriausi atsiliepimai apie šį instruktorių,tai žmogus kuris moka dirbti savo darbą. ;)

Raminta Bendoraitienė

10 / 10 Fantastiškai 28 B Kaunas, Taikos pr. 21B, Kaunas

"Dėkui instruktoriui Aurimui už pamokas!"

-

Dėkoju instruktoriui Aurimui už kantrumą, malonu bendravimą ir aiškų bei suprantamą mokymą! Rekomenduoju.