Atsiliepimai apie Rigveda, vairavimo mokykla

Nepriklausoma Automokyklos.lt vairavimo mokyklų vertinimo sistema

9.2
Labai gerai Atsiliepimai: 114
9.3
9.2
9.1
9.5
9.0
9.1
9.1

Visi atsiliepimai

Mokinys

10 / 10 Fantastiškai 20 B Šakiai, V. Kudirkos g. 35

"REKOMENDUOJU"

-

Teko pasiimti, papildomų pamokų Rigvedos vairavimo mokykloje, likau labai patenkintas, nauji automobiliai kaip regitroje.

Goda

8.4 / 10 Gerai 20 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Padėka instruktoriui Aurimui."

Visos pamokos su instruktoriumi buvo puikios, nes puikiai išmano savo darbą. Per praktikos pamokas aiškiai viską išaiškindavo ir išmokydavo, blogų atsiliepimų apie instruktorių neturiu.

Geriausias atsiliepimas apie instruktorių Aurimą. Kaunas, Šilainių filialas. Tikras profesionalas, puikiai išmano savo darbą, visada viską aiškiai paaiškina. Instruktorius turintis begalinę kantrybę. Geriausi atsiliepimai!! Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui už didelę ir ilgą kantrybę, palaikymą ir motyvaciją laikantis teises. Puikus instruktorius, jei dar kartą reikėtų laikyti laikyčiau tik pas instruktorių Aurimą.

Nusivylęs

5.6 / 10 Patenkinamai 26 B Kaunas, Baršausko g. 65-17

"Kainos ir kokybės santykio nėra"

Nors Rigveda siūlo mažiausias kainas rinkoje, reikėtų kritiškai įsivertinti ar verta eiti į šią mokyklą. Man papuolė instruktorė, šiaip maloni moteris. Tačiau pamokų metu kalbėjo nederamomis temomis, labai daug piktinosi skiepais, GP ir apskritai visuomene, ligoninėm, dideliais mokesčiais. Žodžiu, parodė savo neišsilavinimą. Pamokų metu daug žiūrėjo į telefoną, ir, kaip sužinojau po nuėjimo papildomų pamokų į kitą mokyklą, labai daug mano daromų klaidų tiesiog pražiūrėdavo. Visa tai ką parašiau, galima vertinti kaip subjektyvią nuomonę, o šie dalykai gali atrodyti kitaip kitam mokiniui. Tačiau viena ryškesnė detalė - kiekviena pamoka baigdavosi 10-15 min. anksčiau, ir kartais prasidėdavo ir keliomis minutėmis vėliau. Kitoje vairavimo mokykloje instruktorė pamačiusi, kad dar turime kelias minutes, liepia apvažiuoti dar ratuką, ir visada grįžtame taip, kad pamokos laikas būtų pilnai išvažinėtas. Tad visiškai nesutaupoma mokant Rigvedai mažesnę kainą, ypač jei esi pradedantysis vairuotojas, kuriam reikia daugiau praktikos. Atėjus į mokyklos patalpas, administratorės net nesivargina užsidėti kaukių. Taip pat kitoje mokykloje griežtai žiūrima į dezinfekciją, prieš kiekvieną pamoką yra griežtas nurodymas dezinfekuoti rankas, kurio yra laikomasi. Tuo tarpu Rigvedoje tai neegzistuoja.

Nauji automobiliai Teorijos instruktorius gerai paaiškindavo

Mokinys

10 / 10 Fantastiškai 19 B Kaunas, Šiaurės pr. 8d

" Išlaikomumas puikus"

-

100 % Editos Sarpalienės indėlis į mokinį. Aiškinimas žodžiu, braižymas lentelėje ir žinoma rimtas požiūris į rezultatą. Rekomenduoju.

Daiva Radzevičiūtė

10 / 10 Fantastiškai 32 B Vilnius, Laisvės pr.77, Vilnius

"Rekomenduoju instruktorių Armandą "

Vienintelis minusas, dėl laikų stokos, dirbantiesiams bet bent jau du kartus pavykdavo per savaite pavairuoti.

Kantrus, išmanantis savo darbą instruktorius, jokių įžeidinėjimų.

Nijole Paulauskaite

3.6 / 10 Blogai 33 B Kaunas, V. Krėvės pr. 57B

"Tiesiog paremti pamoka ir nieko neišmokšti. Prasti instruktoriai"

Būtų gerai kad instruktorius į tavo egzaminą žiūrėtų rimtai ir kai tau liko kelios dienos iki egzamino ir pasako kad tavęs nebemokys o administratorius pinigai nebegrąžinami :(

Geras naujas automobilis

irma

9.9 / 10 Fantastiškai 52 B Alytus, Statybininkų g. 21

"Jei tektų viską pradėt iš naujo,tikrai pasirinkčiau tik šią mokyklą"

-

Viskas gerai.Labai super instruktorius Evaldas.

Agnė

10 / 10 Fantastiškai 21 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Rekomenduoju vairavimo instruktoriu, Lina!! Baltu pr. 13"

-

Sveiki,vakar išlaikiau vairavimo egzamina regitroje.Labai noriu padėkoti savo geriausiam instruktoriui,Linui, be jo man niekaip nebūtu pavykę. Šio instruktoriaus dėka nejaučiau jokio diskomforto vairuodama,kaip tik laukiau kiekvienos vairavimo pamokos be jaudulio,nes žinojau, kad šis instruktorius niekada nepakels balso jeigu ka nors atliksi ne taip. Jis visada buvo pozityvus ir draugiškas, visada geros nuotaikos. Visada pasakydavo ka blogai darau, (per kai kurias vietas važiuodavom kelis kartus,kad įsiminčiau),taip pat išmokino parkuotis. Po pirmo egzamino neišlaikymo atrado mano papildomiems važiavimams laiko, tai tikrai labai šaunu. Ir man pavyko egzamina Kaune išlaikyti iš antro karto!! Labai džiaugiuosi,kad turėjau galimybę mokytis pas Lina!! Visiems linkiu didžiausios sekmės! Rekomenduoju!!

Giedrė Klementavičienė

10 / 10 Fantastiškai 31 A Kaunas, Juozapavičiaus pr. 39-9

"A kategorija. Instruktorius Darius Z. SUPER!!! Rekomenduoju!"

-

-

Gilija

10 / 10 Fantastiškai 22 B Kaunas, Vytauto pr. 57

"-"

-

Nuoširdžiai rekomenduoju instruktorių Virginijų. Pas jį pasiėmiau porą papildomų pamokų,per jas išmokau daug daugiau nei arv mokykloj per 15 pamokų.. Kaip instruktorius labai malonus,viską aiškiai pasako,jei ko nesupranti sustoja ir paaiškina,kad būtų aišku ir kitą kartą žinotum ką reikia daryt jog nepasimestum.. Labai ramus ir šiltas žmogus,niekada nebuvo pakėlęs balso tono,nors grybavau tai žiauriai.. Tik geriausi atsiliepimai apie šį instruktorių,tai žmogus kuris moka dirbti savo darbą. ;)

Raminta Bendoraitienė

10 / 10 Fantastiškai 28 B Kaunas, Taikos pr. 21B, Kaunas

"Dėkui instruktoriui Aurimui už pamokas!"

-

Dėkoju instruktoriui Aurimui už kantrumą, malonu bendravimą ir aiškų bei suprantamą mokymą! Rekomenduoju.

Lina

8.7 / 10 Labai gerai 23 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Puikus mokyklos personalas. Aiskiai suteikta informacija. Puikus instr"

-

Nuostabus instruktorius D. Sikorskas. Pamokos aiskios ir sklandzios. Pamoku kokybe 10/10

Anton Runovich

9.4 / 10 Labai gerai 35 B Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC Mada II a.

"Noreciau padekoti instruktoriui Radislav Volk!"

viskas buve puikiai

Mokymas buvo labai lengvas ir be streso. Ka tik po egzameno Regitroj, islaikiau is pirmo karto. DEKUI

Aleksandr

6 / 10 Patenkinamai 26 B Kaunas, Baltų pr. 13

"Vairavimas praktiškai nevyksta "

Turėjo prasidėti vairavimas, tačiau instruktorius nuolat nukeldavo sutarta laika arba apsimesdavo jog tuo laiku kuriuo pradžioi buvo sutarta, ''nesitarem arba susimaišaiu'' ko pasekoje turėjau 1 vairavimą į mėnesį, tai įtakojo mano pasirinkima pakeisti vairavimo mokyklą, o išeinant už teorija ir už 3 vairavimus t.y. realiai 2 kartus važiavau ir 1 kartą užskaite instrūktorius už tai jog pats susiklaidino ir neinformavo apie turėjusia įvykti pamoka. turėjau sumokėti 294eur. o išeidamas iš mokyklos atgavau tik 82eur. tai likau kaip ir apgautas ir dabar tenka per naujo laikytis teises kitoje mokykloje džiugu bent tai jog naujoje mokykloje vairavimo pamokos vyksta minimum 3 kartus per savaitę. Nerekomenduočiiau Rigvedos nei vienam labai pigu kaip ir bet norint greit išlaikyti gaila bet nepavyks nes 15 vairavimo pamokų jums užtruks apie 15 mėn :D Kalba eina apie Kaune įsikūrusi filjala baltų pr.

Teorijos mokymai buvo įdėaliai sudėti ir pateikti mokiniams

Urtė

9.1 / 10 Labai gerai 22 B Kaunas, Taikos pr. 21B, Kaunas

"Puiki mokykla bei instruktoriai"

-

Labai džiaugiuosi, pasirinkusi būtent Rigvedos vairavimo mokyklą Kaune, Gražinos g. filiale. Administratorė labai draugiška, maloniai aptarnavo. Teorijos paskaitos išdėstytos puikiai, labai aiškiai ir su realiomis situacijomis. Pravažiavimams pasirinkau instruktorių Aurimą. Eilės pas jį nemažos, tačiau jis išmokė vairuoti, o ne tik Regitros maršrutais važinėti. Nuoširdus, kantrus ir ramus žmogus. Didžiausios rekomendacijos!